Stal Mielec z pierwszym letnim wzmocnieniem. Potwierdziły się doniesienia

Stal Mielec w piątek ogłosiła pierwszy transfer tegorocznym letnim okienku. Nowym zawodnikiem zespołu Kamila Kieresia został Fryderyk Gerbowski. 21-latek już w przeszłości występował w drużynie "Biało-Niebieskich".

Fryderyk Gerbowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Fryderyk Gerbowski

Oficjalnie: Fryderyk Gerbowski wzmocnił Stal Mielec

W minionym sezonie Ekstraklasy drużyna Stali Mielec zajęła 11. lokatę. Mało kto się spodziewał przed rokiem, że drużyna Kamila Kieresia utrzyma się w elicie. Jednak zdołali tego dokonać. Teraz przed „Biało-Niebieskimi” z pewnością pracowite letnie okienko. W klubie może dojść do sporej liczby rozstań, a także transferów przechodzących. Pierwszy z nich został ogłoszony w piątkowe popołudnie.

POLECAMY TAKŻE

Stal Mielec za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdziła przyjście Fryderyka Gerbowskiego. 21-latek dołączył do zespołu Kamila Kieresia na zasadzie wolnego transferu z Wisły Płock. Pomocnik związał się z klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Bardzo się cieszę, że mogę powrócić do Mielca i PGE FKS Stali Mielec. To tutaj otrzymałem prawdziwą szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w PKO BP Ekstraklasie i zrobię wszystko, aby jak najlepiej pomóc drużynie w nadchodzącym sezonie. Jestem dumny, że będę mógł znów grać w koszule z herbem Stali. Wierzę, że wszyscy razem odniesiemy wiele zwycięstw w sezonie 2024/2025 i damy dużo radości fantastycznym biało-niebieskim kibicom – powiedział zawodnik.

Warto zaznaczyć, że Fryderyk Gerbowski miał okazje bronić barw Stali Mielec. Miało to miejsce w sezonie 2022/23. Wówczas pomocnik w „Biało-Niebieskich” barwach rozegrał 24 spotkania.

Sprawdź także: Doświadczony piłkarz żegna Stal Mielec. Gorzkie słowa w kierunku klubu

Komentarze