Były młodzieżowy reprezentant Polski wzmocnił Miedź Legnica

Miedź Legnica w sobotę przedstawiła nowego piłkarza. Drużynę prowadzoną przez Ireneusza Mamrota wzmocnił Bartosz Bida. 23-latek związał się z klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia.

Bartosz Bida
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Bida

Oficjalnie: Bartosz Bida zasilił szeregi Miedzi Legnica

Miedź Legnica nie próżnuje w tegorocznym letnim okienku transferowym. Klub z województwa dolnośląskiego dokonał już kilku transferów. Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota został wzmocniony m.in. przez Jacka Podgórskiego czy też Juliusza Letniowskiego. W sobotę pierwszoligowiec pochwalił się kolejnym wzmocnieniem.

POLECAMY TAKŻE

Za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej Miedź Legnica potwierdziła przyjście Bartosza Bidy. 23-latek dołączył do zespołu Ireneusza Mamrota na zasadzie wolnego transferu z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Były młodzieżowy reprezentant Polski związał się z pierwszoligowcem dwuletnią umową. W kontrakcie również zawarto opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Cieszę się z podpisania umowy z Miedzią Legnica. Wizja rozwoju drużyny przekonała mnie, że jest to dobre miejsce do kontynuowania kariery. Swoją grą chciałbym pomóc drużynie w osiągnięciu założonego na ten sezon celu – powiedział Bartosz Bida.

W minionej kampanii były gracz Jagiellonii Białystok rozegrał łącznie 31 spotkań w koszulce Podbeskidzia Bielsko-Biała. W tym czasie Bartosz Bida zdołał zgromadzić na koncie siedem trafień. 23-latek finalnie nie pomógł „Góralom” utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy, ale zawodnik z indywidualnego dorobku powinien być zadowolony.

Sprawdź także: Oficjalnie: Miedź Legnica pozyskała bramkarza

Komentarze