Oficjalnie: Bartłomiej Drągowski uda się na wypożyczenie do Grecji

Bartłomiej Drągowski odchodzi ze Spezii. Polak resztę sezonu spędzi na wypożyczeniu w Panathinaikosie, o czym poinformował już grecki klub na swojej stronie internetowej.

Bartłomiej Drągowski
Obserwuj nas w
Imago / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Bartłomiej Drągowski
  • Bartłomiej Drągowski dokończy sezon w barwach Panathinaikosu Ateny
  • Reprezentant Polski został wypożyczony ze Spezii do końca bieżących rozgrywek
  • Bramkarz był tylko rezerwowym we włoskim klubie

Panathinaikos wypożyczył Bartłomieja Drągowskiego

Bartłomiej Drągowski po ciężkich miesiącach w Spezii oficjalnie zmienia barwy klubowe. Reprezentant Polski resztę sezonu spędzi na wypożyczeniu w Panathinaikosie. Grecki klub poinformował o pozyskaniu Polaka na swojej stronie internetowej.

26-latek od dłuższego czasu łączony był z odejściem ze Spezii. Decyzje o rozstaniu przyśpieszył fakt, że Polak stracił miejsce między słupkami drugoligowego klubu. Po zakończeniu wypożyczenia Panathinaikos będzie miał możliwość definitywnego wykupu Drągowskiego za kwotę 3,5 miliona euro.

Do “Aquilotti” trafił latem 2022 roku z Fiorentiny za niecałe 2 miliony euro. Bramkarz reprezentacji Polski łącznie w Spezii zagrał 49 meczów, w których 10 razy zachował czyste konto.

Jego nowy zespół Panathinaikos zajmuje w lidze 2. miejsce, lecz ma na swoim koncie tyle samo punktów, co lider ligi – Paok Saloniki.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze