Niewypał transferowy może opuścić Manchester United

Manchester United w letnim okienku transferowym może zakończyć współpracę z Altayem Bayindirem. Turecki golkiper znalazł się w kręgu zainteresowań Celticu Glasgow - donosi serwis "Aksam".

Altay Bayindir
Obserwuj nas w
Andrew Orchard sports photography / Alamy Na zdjęciu: Altay Bayindir

Altay Bayindir odejdzie z Manchesteru United?

Sezon 2023/24 był sporym rozczarowaniem dla Manchesteru United. „Czerwone Diabły” pożegnały się z Ligą Mistrzów na etapie fazy grupowej, natomiast w Premier League zajęły odległe miejsce. Na otarcie łez podopieczni Erika ten Haga sięgnęli po triumf w Pucharze Anglii.

POLECAMY TAKŻE

Nadchodzące letnie okienko transferowe zapowiada się niezwykle pracowite w obozie Manchesteru United. Nie jest tajemnicą, że Old Trafford może opuścić kilku piłkarzy, którzy nie prezentowali odpowiedniego poziomu. Tak również może być z Altayem Bayindirem.

Turecki bramkarz może jednak zostać w Wielkiej Brytanii. Z informacji przekazanych przez serwis „Aksam” wynika, że 26-latek wzbudził zainteresowanie Celticu Glasgow. Szkocki klub jest w stanie zaoferować zawodnikowi nawet czteroletnią umowę.

Altay Bayindir w zespole Celticu Glasgow z pewnością będzie mógł liczyć na częstszą grę niż w Manchesterze United. Turecki bramkarz był sprowadzony na Old Trafford jako zmiennik dla Andre Onany. I tak było przez cały sezon. 26-latek tylko raz wystąpił w koszulce „Czerwonych Diabłów”. A miało to miejsce w spotkaniu pucharowym przeciwko Notts County. Wówczas zawodnik niespecjalnie się popisał między słupkami, bowiem dwukrotnie skapitulował. Jednak podopiecznym Erika ten Haga ostatecznie udało się ten mecz wygrać 4:2.

Sprawdź także: Rozchwytywany trener zostaje w klubie. Chciał go Manchester United

Komentarze