AC Milan zagiął parol na napastnika reprezentacji Albanii

AC Milan szuka nowego napastnika w związku z odejściem Oliviera Giroud. Skauci Rossonerich obserwowali Armando Broję podczas meczu Włochy - Albania (2:1) na Euro 2024 - poinformował Gianluca Di Marzio ze stacji Sky Sports.

Armando Broja
Obserwuj nas w
PRESSINPHOTO SPORTS AGENCY / Alamy Na zdjęciu: Armando Broja

Armando Broja na celowniku Milanu

Transfer Oliviera Giroud do Los Angeles FC z Major League Soccer został już potwierdzony, a to oznacza, że AC Milan podczas tego letniego okienka transferowego będzie musiał sprowadzić nowego napastnika. Celem numer jeden Rossonerich jest Joshua Zirkzee z Bolonii, ale holenderskiego snajpera kuszą również kluby Premier League. Dlatego włoska ekipa przeczesuje rynek, a w oko włodarzom Milanu wpadł Armando Broja z Chelsea.

POLECAMY TAKŻE

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez Gianlukę Di Marzio ze stacji “Sky Sports” skauci Rossonerich z wysokości trybun obserwowali 22-letniego napastnika w spotkaniu pomiędzy Włochami a Albanią (2:1) na Euro 2024.

Armando Broja podczas pojedynku w ramach grupy B nie wyróżnił się niczym szczególnym, choć drużyna z Mediolanu wciąż będzie śledzić jego poczynania. Klub z miasta mody nie widzi w 22-krotnym reprezentancie Albanii podstawowego atakującego, lecz zawodnika, który uzupełni kadrę zespołu.

Chelsea wolałaby definitywnie sprzedać Armando Broję, natomiast AC Milan liczy na wypożyczenie. Stanowisko obu stron w nadchodzących tygodniach może jednak ulec zmianie. Albański napastnik w ostatnim sezonie czasowo przebywał w Fulham, dla którego rozegrał 8 meczów i zaliczył 1 asystę.

Komentarze