AC Milan wycofał się z wyścigu. Ten napastnik nie zastąpi Oliviera Giroud

Joshua Zirkzee nie trafi do Milanu. Zlatan Ibrahimović potwierdził, że holenderski napastnik nie wzmocni drużyny Rossonerich. 23-latek najpewniej zasili szeregi Manchesteru United.

Joshua Zirkzee
Obserwuj nas w
Eibner-Pressefoto / Alamy Na zdjęciu: Joshua Zirkzee

Joshua Zirkzee nie dołączy do Milanu. Ibrahimović rozwiał wątpliwości

Joshua Zirkzee w ostatnich miesiącach był przymierzany do Milanu, który szuka następcy Oliviera Giroud. Zlatan Ibrahimović, który jest bliskim współpracownikiem właściciela włoskiego klubu Gerry’ego Cardinale, zdradził jednak, że holenderski napastnik nie dołączy do zespołu Rossonerich w tym letnim okienku trasnferowym.

Legendarny Szwed wyjawił, że AC Milan nie negocjuje już z Bologną ewentualnego pozyskania reprezentanta Holandii. Na radarze wicemistrza Włoch znajduje się inny snajper, lecz 42-letni działacz nie zdradził jego nazwiska.

POLECAMY TAKŻE

Joshua Zirkzee? Nie prowadzimy rozmów w sprawie tego transferu. Dla nas to już przeszłość. Obecnie mamy na celowniku innego napastnika, ale nie zdradzę jego nazwiska – powiedział Zlatan Ibrahimović cytowany przez Fabrizio Romano w mediach społecznościowych.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor Bolonii przeprowadzi się do Manchesteru United. Czerwone Diabły podobno są gotowe aktywować klauzulę odstępnego zawodnika. Angielska ekipa musi się więc liczyć z wyłożeniem na stół około 40 milionów euro.

23-letni Holender jest już po słowie z Erikiem ten Hagiem, który ostatnio przedłużył umowę z Manchesterem United do 30 czerwca 2026 roku.

Komentarze