Jagiełło z golem na zapleczu Serie A, przytomna reakcja Polaka

Spezia w meczu 23. kolejki Serie B mierzyła się z Catanzaro w roli gospodarza, W tym spotkaniu z dobrej strony zaprezentował się Filip Jagiełło, zdobywając bramkę w 34. minucie.

Filip Jagiełło
  • W swoim trzecim występie w Spezii w tym roku błysnął Filip Jagiełło
  • 26-letni pomocnik strzelił gola na 1:1 w spotkaniu przeciwko Catanzaro
  • Zawodnik w styczniu trafił do zespołu Luki D’Angelo na wypożyczenie z Genoi

Filip Jagiełło z golem dla Spezii

Spezia w tym sezonie nie błyszczy na zapleczu Serie A. Przed swoim sobotnim spotkaniem ekipa, którą do niedawna reprezentowało kilku polskich piłkarzy, legitymowała się zaledwie 20 oczkami.

W każdym razie Spezia miała nadzieję, że odniesie drugie z rzędu zwycięstwo po pokonaniu Pisy (3:2). Barwy ekipy Luki D’Angelo reprezentuje Filip Jagiełło. Polski pomocnik strzelił gola w 34.minucie w starciu przeciwko Catanzaro. 26-latek dobił strzał jednego ze swoich kolegów, notując swoje premierowe trafienie w tej kampanii. Polak strzelił gola na 1:1.

Jagiełło trafił do Spezii w styczniu tego roku na wypożyczenie z Genoi. Zawodnik związał się z ekipą ze Stadio Alberto Picco umową do końca trwającego sezonu.