Serie A: pogrom w Rzymie, remis w hicie – podsumowanie 25. kolejki

Ciro Immobile
PressFocus Na zdjęciu: Ciro Immobile

Wyniki 25. kolejki Serie A. W pierwszym sobotnim spotkaniu Lazio wygrało u siebie z Bologną 3:0. Potem Napoli zremisowało z Interem 1:1. Piotr Zieliński grał w ekipie gospodarzy przez 84 minuty. Z kolei w ostatniej dzisiejszej potyczce Torino przegrało z Venezią 1:2. Prezentujemy wyniki i strzelców goli.

Pewny triumf Lazio, dwa gole w Neapolu, Venezia lepsza od Torino

Lazio wygrało z Bologną 3:0. Strzelanie rozpoczął Ciro Immobile. Później dwukrotnie trafił Mattia Zaccagni. Łukasz Skorupski rozegrał cały mecz w szeregach przyjezdnych. W hicie Napoli podejmowało Inter Mediolan. Gospodarze szybko objęli prowadzenie po bramce Lorenzo Insigne z karnego. W 12. minucie Zieliński trafił w słupek. Tuż po przerwie wyrównał Edin Dzeko i zapewnił mistrzom Włoch jeden punkt.

Na koniec Torino grało z Venezią. Już w piątej minucie na listę strzelców wpisał się Josip Brekalo. Gola na 1:1 zdobył Ridgeciano Haps, co zwiastowało spore emocje po zmianie stron. Ostatecznie goście triumfowali 2:1. Karol Linetty rozegrał cały mecz dla Byków.