Przełom ws. Zielińskiego. Wypłynęły najnowsze informacje

Piotr Zieliński znalazł się w niekomfortowej sytuacji. Polak zdecydował się odejść z Napoli i przez to groziło mu odesłanie na trybuny do końca sezonu. Jak przekonuje Gianluca Di Marzio, pomocnik wrócił do treningów z drużyną.

Piotr Zieliński
Obserwuj nas w
IMAGO / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Piotr Zieliński opuści Napoli po sezonie 2023/2024
  • Polakowi groziło odesłanie na trybuny
  • Jak się okazuje, może zagrać w hicie Serie A

Piotr Zieliński trenował z drużyną Napoli. Czy zagra z Milanem?

Piotr Zieliński opuści SSC Napoli po sezonie 2023/2024, gdy jego kontrakt dobiegnie końca. Decyzję Polaka oficjalnie potwierdził Aurelio De Laurentiis, prezydent klubu. Według mediów pomocnik przeniesie się do Interu Mediolan.

Odejście z Napoli nie jest takie proste, bo Aurelio De Laurentiis słynie z twardych rządów. Wiele źródeł podawało, że Polak w tym sezonie nie będzie występował w barwach Napoli i zostanie odesłany na trybuny. Po części potwierdził to sam prezydent, który w przeszłości stosował takie zabiegi wobec m.in. Arkadiusza Milika.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, nastąpił pewien przełom, bo Zieliński był widziany z drużyną podczas treningu. Wcześniej został odizolowany na zajęcia indywidualne. Być może Walter Mazzarri skorzysta z Polaka w hicie Serie A z Milanem.

Czytaj dalej: Piotr Zieliński coraz bliżej giganta. Fabrizio Romano potwierdza

Komentarze