Podoliński o prezesie Wisły Kraków: To takie brutalne zerwanie peleryny z bohatera

Wisła Kraków zagra w maju w finale Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Po meczu półfinałowym prezes krakowskiego klubu Jarosław Królewski zapowiedział bojkot, jeśli kibice Białej Gwiazdy nie wejdą na stadion. Do całej sytuacji odniósł się ekspert Kanału Sportowego - Robert Podoliński.

Jarosław Królewski
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Jarosław Królewski
  • Wisła Kraków może oddać mecz walkowerem jeśli kibice nie zostaną wpuszczeni na Stadion Narodowy
  • Do zapowiedzi właściciela Białej Gwiazdy odniósł się prezes PZPN-u
  • Robert Podoliński w odniesieniu do całej sytuacji wbił szpilkę w Jarosława Królewskiego

Dosadny komentarz Podolińskiego o prezesie Wisły Kraków

Wisła Kraków po zwycięstwie z Piastem Gliwice awansowała do finału Pucharu Polski. Biała Gwiazda w decydującym meczu tych rozgrywek wystąpi po raz pierwszy od 2008 roku. Jednak właściciel klubu Jarosław Królewski zapowiedział, że jeśli kibice nie zostaną wpuszczeni na stadion, to odda mecz walkowerem.

POLECAMY TAKŻE

Cała sytuacja odbiła się dość głośnym echem w mediach społecznościowych. Na wypowiedź prezesa Wisły zareagował nawet Cezary Kulesza. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zagwarantował rozpatrzenie sprawy, jeśli do federacji wpłynie odpowiedni wniosek. Podczas programu Loża Piłkarska w Kanale Sportowym zamieszanie związane z finałem Pucharu Polski skomentował Robert Podoliński. Były trener, a obecnie ekspert wbił szpilkę w prezesa krakowskiej drużyny.

Kreuje się na bohatera, że stoi za kibicami i nie wyjdą na boisko. Rozmawialiśmy, że to nie będzie miało miejsca. To takie brutalne zerwanie peleryny z bohatera – powiedział Robert Podoliński o Jarosławie Królewski.

Komentarze

Na temat “Podoliński o prezesie Wisły Kraków: To takie brutalne zerwanie peleryny z bohatera