Werner podjął decyzję odnośnie przyszłości. W tym klubie chce kontynuować karierę

Timo Werner zimą został wypożyczony z RB Lipsk do Tottenhamu. Jak informuje Sky Sport Niemiec czuje się dobrze w nowym zespole i chciałby na stałe przenieść się do Londynu.

Timo Werner
Obserwuj nas w
Imago / Nick Potts Na zdjęciu: Timo Werner
  • Timo Werner jest wypożyczony do Tottenhamu
  • Napastnik chce zostać w klubie na dłużej
  • W kontrakcie Werner ma klauzulę, która opiewa na 17 milionów euro

Werner chce zostać w Tottenhamie na dłużej

Timo Werner w styczniu wrócił po krótkiej przerwie do Premier League. RB Lipsk postanowił wypożyczyć napastnika do Tottenhamu, gdzie Niemiec gra regularnie w wyjściowym składzie. Dotychczasowy pobyt w Londynie spodobał mu się na tyle, że chce kontynuować karierę w Spurs.

POLECAMY TAKŻE

Portal Sky Sports informuje, że ani Werner, ani Lipsk nie wyobrażają sobie dalszej współpracy. Z tego względu przyszłość 28-letniego zawodnika po części jest znana i na pewno nie jest związana z niemieckim klubem. Reprezentant Niemiec po zakończeniu sezonu ma możliwość dołączyć na stałe do Kogutów, jeśli Ci zapłacą za niego 17 milionów euro. W innym przypadku będzie zmuszony do znalezienia sobie nowego pracodawcy w nadchodzącym oknie transferowym.

Werner w Tottenhamie na ten moment zagrał w 9 meczów, w których strzelił dwie bramki i zaliczył tyle samo asyst. Decyzja o tym, czy zostanie częścią Kogutów na stałe, musi zapaść przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy.

Komentarze