Matty Cash doznał urazu? Nie dokończył spotkania

Matty Cash rozegrał bardzo słabe zawody w przegranym 0:2 meczu Aston Villi z Nottingham Forest. Jakby tego było mało, to reprezentant Polski opuszczał boisko trzymając się w okolicach barku.

Matty Cash
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Matty Cash
  • Aston Villa niespodziewanie przegrała 0:2 z Nottingham Forest
  • Nie najlepiej niedzielne spotkanie będzie wspominał Matty Cash
  • Wahadłowy słabo się zaprezentował i zszedł z boiska z potencjalnym urazem

Alarm w reprezentacji Polski. Matty Cash kontuzjowany?

Aston Villa w niedzielę na wyjeździe mierzyła się z Nottingham Forest w meczu 11. kolejki Premier League. Spotkanie dość niespodziewanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Matty Cash był dzisiaj bardzo słabo dysponowany, a do tego mógł nabawić się kontuzji.

Czternastokrotny reprezentant Polski opuścił boisko już w 59. minucie, a wcześniej trzymał się w okolicach barku, co może sugerować, że zmiana przygotowana przez Unaia Emery’ego była podyktowana jakimiś problemami zdrowotnymi prawego obrońcy.

– Matty Cash od dobrych paru minut łapał się w okolicach barku – napisał Maciej Łuczak (“Meczyki.pl”).

W miejsce wahadłowego na murawę wszedł Youri Tielemans. Na więcej informacji w sprawie stanu zdrowia Matty’ego Casha musimy poczekać. Przypomnijmy, że już w czwartek wieczorem Michał Probierz ma wysłać powołania na listopadowe zgrupowanie kadry. W ten weekend urazu doznał też Paweł Dawidowicz, z którego najprawdopodobniej po raz kolejny nie skorzysta nasz selekcjoner.