Mykhaylo Mudryk szatnię w Chelsea będzie dzielił ze swoim rodakiem?

Chelsea pracuje nad transferem Georgiya Sudakova z Szachtara Donieck. Włodarze The Blues w ostatnich tygodniach spotkali się z agentami ukraińskiego pomocnika - uważa Daily Mail.

Mykhaylo Mudryk
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mykhaylo Mudryk

Georgiy Sudakov celem transferowym Chelsea

Mykhaylo Mudryk po trudnym początku w Londynie wreszcie zaczyna imponować w barwach Chelsea. Niewykluczone, że 23-letni lewoskrzydłowy wkrótce będzie dzielił szatnię ze swoim rodakiem. Jak bowiem informuje brytyjska gazeta “Daily Mail”, Chelsea jest zainteresowana sprowadzeniem Georgiya Sudakova z Szachtara Donieck. Co więcej, włodarze The Blues w ostatnich tygodniach prowadzili negocjacje z agentem ofensywnego pomocnika.

POLECAMY TAKŻE

Klauzula odstępnego 21-latka w umowie z Górnikami wynosi aż 150 milionów euro, ale wydaje się, że czternastokrotny reprezentant Ukrainy będzie do wzięcia za około 75 milionów euro. Londyńczycy muszą jednak liczyć się z ogromną konkurencją, ponieważ uchodzący za wielki talent Georgiy Sudakov znajduje się na celowniku również takich klubów jak Liverpool, Arsenal, Manchester City, Manchester United, Tottenham Hotspur, Bayern Monachium, Juventus oraz SSC Napoli.

Perspektywiczny pomocnik w koszulce Szachtara Donieck dotychczas rozegrał łącznie 100 meczów, strzelił 19 bramek i zaliczył 18 asyst. Nie ulega wątpliwości, że 21-letni Ukrainiec w nadchodzącym letnim okienku transferowym będzie łakomym kąskiem na rynku.

Komentarze