Manchester United zwleka z decyzją. Varane ma przyszłość na Old Trafford?

Manchester United rozważa rozstanie z Raphaelem Varanem. Francuz pobiera ogromną pensję, a nie gwarantuje najwyższego poziomu. Erik ten Hag potwierdza, że klub nie podjął jeszcze decyzji.

Raphael Varane
Obserwuj nas w
fot. Imago/News Images Na zdjęciu: Raphael Varane
  • Manchester United nie podjął jeszcze decyzji w sprawie wygasających kontraktów
  • Po sezonie Old Trafford mogą opuścić Raphael Varane i Johnny Evans
  • Francuski defensor jest kuszony przez Saudyjczyków

Varane może odejść. Manchester United wciąż nie zadecydował

Manchester United może latem przeprowadzić znaczącą rewolucję kadrową w defensywie. Niepewna pozostaje przyszłość Raphaela Varane’a, którego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu. Czerwone Diabły w dalszym ciągu nie skorzystały z opcji rocznego przedłużenia, gdyż wiązałoby się to z wypłacaniem Francuzowi takich samych pieniędzy, jak do tej pory. Jego rola w zespole nie jest natomiast już tak duża, jak bezpośrednio po transferze z Realu Madryt.

Erik ten Hag zaznacza, że decyzja w sprawie doświadczonego obrońcy wciąż nie została podjęta. Klub zastanawia się także nad przyszłością Johnny’ego Evansa, z którym także związany jest tylko do końca sezonu.

Varane jest rozczarowany dotychczasowym pobytem na Old Trafford i poważnie rozważa zmianę otoczenia. Kusi go saudyjski Al-Nassr, oferując gigantyczną pensję, z którą żaden europejski klub nie mógłby konkurować. To może ostatecznie skłonić go do opuszczenia Premier League.

Gra w defensywie jest jednym z największych problemów Manchesteru United w obecnym sezonie. Media nieustannie łączą go z nazwiskami kolejnych obrońców, którzy mogliby poprawić złą sytuację kadrową.

Zobacz również: PSG szuka następcy Mbappe. Celuje w jedną z gwiazd Serie A

Komentarze