Erik ten Hag złożył podpis pod umową. Jest potwierdzenie

Manchester United wydał oficjalny komunikat informujący o przedłużeniu umowy z Erikiem ten Hagiem. Kontrakt holenderskiego trenera będzie ważny do 30 czerwca 2026 roku.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Erik ten Hag

Oficjalnie: Erik ten Hag przedłużył kontrakt z Manchesterem United

Sprawdziły się medialne doniesienia dotyczące przyszłości Erika ten Haga. Manchester United w czwartek wystosował oficjalny komunikat informujący o przedłużeniu kontraktu z holenderskim szkoleniowcem. 54-latek pozostanie więc trenerem Czerwonych Diabłów, a jego umowa będzie obowiązywała przez dwa lata, do 30 czerwca 2026 roku.

Erik ten Hag opiekuje się drużyną z Old Trafford od lipca 2022 roku. Jego poprzednim miejscem pracy był Ajax Amsterdam. Były menedżer holenderskiej ekipy z angielskim zespołem wygrał dwa trofea – Puchar Anglii (2023/2024) oraz Puchar Ligi Angielskiej (2022/2023). Aspiracje przed sezonem 2024/2025 są jednak większe, o czym mówi sam szkoleniowiec.

Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się osiągnąć porozumienie z klubem w sprawie kontynuacji współpracy. Patrząc wstecz na ostatnie dwa lata, możemy z dumą wspominać dwa puchary i wiele przykładów postępu od czasu, gdy dołączyłem – powiedział Erik ten Hag.

Musimy jednak jasno powiedzieć, że wciąż czeka nas dużo ciężkiej pracy, aby osiągnąć poziom oczekiwany od Manchesteru United, co oznacza wyzwania w walce o tytuły w Anglii oraz Europie. Podczas moich rozmów z klubem znaleźliśmy całkowitą jedność w naszej wizji osiągnięcia tych celów i wszyscy jesteśmy mocno zaangażowani w odbycie tej podróży razem – dodał.

Komentarze