Chelsea wreszcie pokazała moc, ładny gol Conora Gallaghera [WIDEO]

Chelsea pokonała West Ham United aż 5:0 w meczu 36. kolejki Premier League. Ładną bramkę w tym spotkaniu zdobył Conor Gallagher. Londyńczycy zanotowali zatem drugie zwycięstwo z rzędu.

Conor Gallagher i Noni Madueke
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Conor Gallagher i Noni Madueke

Pokaz siły The Blues, West Ham bez szans

Chelsea w niedzielę po południu na Stamford Bridge podejmowała West Ham United w spotkaniu 36. kolejki Premier League. Podopieczni Mauricio Pochettino wreszcie prezentują się na miarę oczekiwań i dzisiaj nie dali żadnych szans drużynie Młotów. Prowadzenie gospodarzom już w 15. minucie zapewnił niezawodny Cole Palmer, a po pierwszej połowie na tablicy wyników mieliśmy 3:0, gdyż do siatki trafili również Noni Madueke oraz Conor Gallagher, którego trafienie było szczególnej urody.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie – Chelsea dominowała nad West Hamem United, co udowodniła kolejnymi bramkami. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla zespołu The Blues, a dubletem w drugiej połowie popisał się Nicolas Jackson. Popularni Niebiescy odnieśli więc drugą wygraną z rzędu – kilka dni temu, również w derbach Londynu, pewnie ograli Tottenham Hotspur 2:0.

Chelsea w tym momencie z 54 punktami na koncie zajmuje 7. miejsce w tabeli i pomimo słabego początku sezonu może powalczyć o awans do Ligi Konferencji, a nawet Ligi Europy.

Chelsea – West Ham United 5:0 (3:0)

1:0 Cole Palmer 15′
2:0 Conor Gallagher 30′
3:0 Noni Madueke 36′
4:0 Nicolas Jackson 48′
5:0 Nicolas Jackson 81′