Bruno wyjawił, jak Maguire przyjął utratę opaski kapitana

Manchester United pokonał w sparingu Arsenal (2:0), a Bruno Fernandes błyszczał w pierwszej połowie. Nowy kapitan drużyny wyjawił, jak Harry Maguire zareagował na te roszady w szatni.

Bruno Fernandes
IMAGO / William Volcov Na zdjęciu: Bruno Fernandes
  • Bruno Fernandes błyszczał w meczu towarzyskim pomiędzy Manchesterem United a Arsenalem (2:0)
  • Był to dla Portugalczyka debiut w roli pierwszego kapitana
  • Piłkarz wyznał, jak Harry Maguire zareagował na utratę opaski

“To musi być dla niego trudne”

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego Arsenal mierzył się w meczu towarzyskim z Manchesterem United. Czerwone Diabły pewnie pokonały wicemistrzów Premier League. Oba gole padły w pierwszej połowie, czyli tej, w której udział brał, między innymi, Bruno Fernandes. Reprezentant Portugalii uświetnił swój debiutancki mecz w roli pierwszego kapitana golem otwierającym wynik. Po ostatnim gwizdku pomocnik wyjawił kulisy przekazania opaski.

Harry Maguire pogratulował mi wybrania na nowego kapitana i powiedział, że jest z mojego powodu bardzo szczęśliwy. Rozumiem, że jego sytuacja nie jest obecnie najlepsza. To musi być dla niego trudne, ale ze mną przeżył naprawdę świetną chwilę – powiedział 28-latek.

Bruno Fernandes w minionym sezonie rozegrał 59 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich 14 bramek i 15 asyst.