Wspaniała kontra i dwa gole w minutę. Zobacz skrót meczu Arsenalu [WIDEO]

Arsenal bez żadnych problemów pokonał Crystal Palace 5:0 w meczu 21. kolejki Premier League. Kanonierzy w tym pojedynku pokazali się ze znakomitej strony nie dając rywalowi żadnych szans.

Piłkarze Arsenalu FC
IMAGO / Zac Goodwin Na zdjęciu: Piłkarze Arsenalu FC
  • Arsenal rozbił Crystal Palace 5:0
  • Kanonierzy nie dali żadnych szans swoim rywalom
  • Kiwior na placu gry pojawił się w 81. minucie

Arsenal rozbił Crystal Palace

Arsenal był faworytem meczu z Crystal Palace i bardzo szybko udowodnił swoją przewagę. Pierwszego gola Kanonierzy zdobyli już w 11. minucie, a na listę strzelców wpisał się Gabriel. Gospodarze jeszcze przed przerwą podwyższyli na 2:0. ale tym razem pomógł zawodnik rywala, bowiem Henderson zaliczył samobójcze trafinie.

Po zmianie stron podopieczni Mikela Artety dobili rywala. Kolejną bramkę po wspaniałej kontrze zdobył Trossard, a w doliczonym czasie gry dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Martinelli, który obie bramki zdobył w minutę. Jakub Kiwior na placu gry pojawił się w 81. minucie meczu zastępując Gabriela.

Skrót meczu Arsenal – Crystal Palace (5:0)