Bonus bez depozytu – którzy bukmacherzy go oferują?

Darmowe bonusy bez depozytu u bukmacherów to wcale nie mit, czy fake news. Faktycznie można otrzymać bonus powitalny, do którego nie trzeba dokładać nic z własnej kieszeni. Legalni bukmacherzy na start bardzo często obdarowują nowego klienta bonusem bez depozytu. Bonus na start od bukmachera jako darmowy zakład nie musi długo czekać w kolejce do typerów. Jak otrzymać taki bonus powitalny? Którzy bukmacherzy oferują darmowy bonus bez depozytu? Na tej stronie poznasz wszystkie te informacje!

bonus bez depozytu bukmacher

Spis treści

Zakłady bukmacherskie już od dawna kojarzą się z typami, ale też bonusami. W szczególności bukmacherzy online wyspecjalizowali się w bonusach. Bukmacherzy konkurują ze sobą tworząc nowe, atrakcyjne oferty kursów i bonusów powitalnych. W efekcie nie brakuje na rynku bukmacherów, którzy mogą pochwalić się bonusem bez depozytu. Oczywiście bonusów bukmacherskich jest znacznie więcej, bo w tym zestawieniu pojawiają się też bonusy od wpłaty, freebety i zakłady bez ryzyka.

Bonus powitalny bez depozytu u bukmachera działa dla graczy, którzy rejestrują konto, a najczęściej dodatkowo wpisują też kod promocyjny. Jeśli chodzi o kod bonusowy, to nie powinieneś mieć kłopotu z jego pozyskaniem, ponieważ na goal.pl znajdziesz wszystkie kody do bukmacherów w Polsce. Nasze kody promocyjne pozwalają otrzymać też darmowy bonus od bukmachera!

Darmowy bonus bez depozytu – sprawdź bukmachera, który go oferuje!

Nie będziemy was trzymać dłużej w napięciu i już na początku przedstawimy listę z najlepszymi bonusami bez depozytu. W przypadku każdego bukmachera to rodzaj oferty stosowany jako bonus na start. To powoduje, że mogą go zdobyć ci klienci, którzy wciąż nie zakładali konta u takich bukmacherów jak STS, Fortuna i LVBET.

W bonusie na start bez depozytu nowy gracz uzyskuje bonus po rejestracji i aktywacji kodu promocyjnego. W klasycznie rozumianym darmowym bonusie bukmacher nie obliguje klienta do dokonania własnej wpłaty. W przypadku tak nazwanej promocji bukmacherskiej – depozyt nie jest wymagany. Bukmacher powinien wypłacić na saldo bonusowe darmowe środki po spełnieniu warunków związanych z rejestracją, kodem bonusowym itd.

Bonus bez depozytu jest przyjemną formą zachęcenia nad do gry przez bukmachera. Aktualnie na rynku trzech bukmacherów oferuje swoim użytkownikom bonusy bez depozytu:

 • Fortuna
 • Totalbet
 • LVBet

Poniżej opiszemy dla ciebie warunki przyznania bonusów bez depozytu, które możesz otrzymać na powitanie u bukmacherów online.

Bonus bez depozytu bukmacher Totalbet

Totalbet jest bukmacherem, który nowym klientom oferuje bonus bez depozytu 35 PLN. To całkowicie darmowy bonus, bo bukmacher nagrodzi cię pieniędzmi chwilę po tym, jak zarejestrujesz konto i wykonasz pierwsze logowanie. Darmowe 35 PLN możesz pozyskać, jeśli dokonasz rejestracji konta w Totalbet z kodem promocyjnym: GOAL.

Bonus powitalny Totalbet w formie bez depozytowej jest przypisywany do konta od razu po rejestracji. Na saldzie będzie kwota 35 PLN, za którą możesz obstawiać darmowe zakłady w Totalbet. Bonus ten wytypujesz na kuponie pre-match i live: zakłady AKO oraz solo.

Bonus bez depozytu bukmacher Fortuna

Jak widzisz nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć drugiego bukmachera, który wypłaci ci darmowy bonus. To ceniona na rynku Fortuna, która nowym użytkownikom przyznaje bonus bez depozytu 20 PLN. Fortuna również wymaga specjalnego kodu użytego przy rejestracji, który wiązał się będzie z dodatkowym bonusem. Kod promocyjny Fortuna to: GOAL. Wpisanie go w formularz rejestracji i przejście przez pełny proces tj. weryfikacje danych osobowych – oznacza dla gracza darmowy bonus 20 PLN.

Zakłady bukmacherskie Fortuna bonus powitalny 20 PLN wyrażają jako 2800 punktów FKP. W programie lojalnościowym tego bukmachera taka ilość punktów oznacza darmowy zakład 20 PLN.

Bonus bez depozytu bukmacher LVBET

Nasze wirtualne podium bukmacherów z bonusami bez depozytu uzupełnia LVBET. Tam też na nowego gracza czeka darmowy bonus powitalny, który wynieść może 20 PLN. W LVBET jest to nieco inaczej przedstawione, bo za bonus robi 1 PLN i mnożnik x20. Odpowiednie uruchomienie mnożnika na kuponie – wierzcie nam – daje to samo, co darmowy zakład wytypowany za 20 PLN.

Bonus powitalny bez depozytu u bukmachera – jak to działa?

Działanie bonusu bez depozytu u bukmachera można prosto wytłumaczyć. Wszystko sprowadza się w niej do tego, że za otrzymany bonus od bukmachera należy postawić zakład za darmo. Obstawianie za bonus bez depozytu niesie ryzyko porażki, ale nawet jeśli graczowi się nie powiedzie, to w końcu może uznać, że grał za środki od bukmachera, a nie własne pieniądze. Natomiast, każdy kij ma też dwa końce – dzięki bonusowi bez depozytu można zgarnąć wygraną obstawiając za finanse otrzymane od bukmachera.

Darmowy bonus bez depozytu, taki jaki znajdziesz w STS i Fortunie, działa w następujący sposób:

Potrzebny czas: 5 minuty.

Jak odebrać bonus bez depozytu u bukmachera?

 1. Zarejestruj konto

 2. Użyj kodu promocyjnego “GOAL”

 3. Zaloguj się na utworzone konto

 4. Twój darmowy bonus już czeka na saldzie

Co dalej należy robić? Tutaj kłania się regulamin bonusu. Jeśli chodzi o bukmachera to darmowy bonus jest zamrożony do czasu obrotu, ale tylko w takiej sytuacji, jeśli zakład zagrany za te środki będzie wygrany. Jak trafisz kupon za bonus bez depozytu w STS, to kwota 30 PLN powinna być obrócona trzy razy na zwycięskich kuponach, gdzie kurs ogólny będzie liczył przynajmniej 1.91.

W Fortunie problem obrotu bonusu na start 20 PLN nie istnieje, ponieważ bukmacher nie wymaga tego zarówno po obstawieniu wygranego, jak i przegranego kuponu.

Tylko bonus bez depozytu? Inne ciekawe promocje bukmacherskie

W Polsce bukmacherów z bonusem na start jest znacznie więcej niż firm, które wypłacają bonus bez depozytu. W bonusie na start mieszczą się pozostałe rodzaje promocji. Chodzi tutaj o bonus freebet, zakład bez ryzyka, czy też cashback u bukmachera i bonus od wpłaty/depozytu/wkładu.

Bonus na start od bukmachera otrzymuje się na początku, jak sama nazwa sugeruje. Tak jak w przypadku bonusu powitalnego bez depozytu – w ofercie na start również ważną rolę odgrywa rejestracja. Bonusy na start są dopisywane tylko tym graczom, którzy zakładają konto u internetowego bukmachera.

Który bukmacher da ci bonus na start? Lista takich firm jest długa. Najlepiej na tym tle wypadają STS, Fortuna i Superbet, którzy w bonusie powitalnym pozwalają uzyskać kilka bonifikat. W STS jest to wspomniany wyżej freebet 30 PLN, a także zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. W Fortunie kwota bonusu bez depozytu uzupełniana jest cashbackiem 210 PLN i bonusem od wpłaty 100% do 2000 PLN. Co do Superbet, to bukmacher ten na start pozwala odebrać freebet 34 PLN, bonus 100% do 50 PLN i tydzień bez ryzyka 500 PLN.

Nie wiesz na jakie zakłady bukmacherskie postawić? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się, którego bukmachera internetowego wybrać i jakie niosą korzyści.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 9 grudnia 2023
 • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
 • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Bukmacher bez depozytu – najczęściej zadawane pytania

Gdzie dostanę bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu oferują Totalbet, Fortuna i LVBet.

Ile wynosi wartość bonusu bez depozytu?

Wartość bonusu bez depozytu zależy od oferty danego bukmachera, jednak zazwyczaj wynosi około 20-30 zł.