PZBuk freebet styczeń 2023 – darmowy zakład

Freebet w PZBuk to jeden z bonusów powitalnych, który mogą odebrać klienci tego bukmachera. Z tego artykułu dowiesz się jak odebrać darmowy zakład w PZBuk zakłady bukmacherskie oraz jaki kod bonusowy należy podać w formularzu rejestracyjnym.

Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Freebet PZBuk – darmowy zakład

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest freebet, a czym bonus bez depozytu. Te pojęcia często są mylone – właśnie przez wspomnianych na wstępie początkujących klientów zakładów bukmacherskich. Freebet, jak i bonus bez depozytu to tak naprawdę darmowe środki, które możesz wykorzystać na swoje zakłady. Różnica jest jednak zasadnicza – freebet dostajesz po spełnieniu określonych warunków promocji (na które musisz wykorzystać swoją kasę), a bonus bez depozytu to możliwość rozpoczęcia gry bez jakiegokolwiek wkładu własnego.

Aby zgłębić wiedzę bukmacherską, odwiedź nasz Poradnik Typera i przeczytaj więcej o tych dwóch pojęciach:

PZBuk Freebet – jak odebrać freebet w trzech krokach?

Potrzebny czas: 3 minuty.

Poniżej przedstawiamy przewodnik krok po kroku, który zagwarantuje odebranie darmowego zakładu bez depozytu w PZBuk.

 1. Przejdź do strony PZBuk

  Skorzystaj z linków na stronie Goal.pl i przejdź do strony internowej bukmachera PZBuk.

 2. Wypełnij formularz rejestracji

  Będąc już na stronie bukmachera wypełnij formularz rejestracji. Konieczne będzie podanie takich danych jak imię, nazwisko, adres email oraz numer PESEL.

 3. Czy kod bonusowy jest potrzebny?

  Aby uzyskać cashback i freebet nie ma już potrzeby wpisywania kodu promocyjnego w trakcie rejestracji. Zakładając konto w PZBuk możesz odebrać zakład bez ryzyka do 1000 zł oraz freebet 50 zł po dokonaniu depozytu i postawieniu zakładu AKO po kursie min. 2.00 za co najmniej 50 zł.

PZBuk bonus powitalny: freebet i cashback

W zakładach bukmacherskich PZBuk możesz odebrać darmowy zakład o wartości 50 zł po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie oferty powitalnej. Bonus powitalny u tego bukmachera to zarówno freebet 50 zł, jak i zakład bez ryzyka do kwoty 1000 zł.

PZBuk bonus powitalnystyczeń 2023
Kod promocyjny PZBuknie jest wymagany
Darmowy zakład (freebet)50 zł
Zakład bez ryzyka (cashback)do 1000 zł
Freebet PZBuk

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Freebet PZBuk: jak odebrać darmowy zakład od bukmachera?

W ramach nowej oferty powitalnej, wprowadzonej przez PZBuk w styczniu 2022 roku, nowi użytkownicy mogą odebrać freebet o wartości 50 zł (wcześniej było to 20 zł). Jaki warunki należy spełnić, aby zyskać freebet PZBuk? Po pierwsze, należy dokonać depozytu min. 50 zł, a następnie postawić zakład wielokrotny o łącznym kursie min. 2.00 za kwotę min. 50 zł.

Po spełnieniu tego warunku freebet zostanie dopisany do konta gracza w ciągu kilku minut. Jak czytamy w regulaminie dostępnym na stronie PZBuk: gracz może wykorzystać otrzymany freebet na kupon wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń. Freebet będzie dostępny z rozwijanego menu Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką, podczas tworzenia nowego kuponu spełniającego wymogi oferty.

PZBuk freebet 50 złwarunki otrzymania
depozytmin. 50 zł
kurs na kuponie AKO2.00
stawka zakładumin. 50 zł

Pozostałe freebety – sklep gracza

Co ciekawe, w PZBuk możesz otrzymać też kolejne darmowe zakłady, a precyzując, kupić je – w sklepie bukmachera, wykorzystując do tego zebrane punkty lojalnościowe. Czy wiesz także, że za rejestrację w PZBuk otrzymasz 20 000 punktów lojalnościowych, jeżeli podasz kod bonusowy: GOALBET (aktualizacja: ta oferta nie jest już aktywna)? O tym napiszemy za chwilę, a teraz wróćmy do freebetów.

PZBuk “wypuścił” swój własny program lojalnościowy. Zbierasz punkty za różne akcje – rejestracja, weryfikacja konta, a przede wszystkim – za stawiane zakłady bukmacherskie. Jak już uzbierasz ich odpowiednią ilość, to wymienić możesz na różne bonusy, wśród których znalazły się także freebety:

 • 60 000 pkt można zamienić na freebet 50 złotych
 • 100 000 pkt można zamienić na freebet 100 złotych
 • 175 000 pkt można zamienić na freebet 500 złotych

Oprócz darmowego zakładu PZBuk w sklepie oferuje też inne “produkty”. Postanowiliśmy wyróżnić kilka z nich:

 • 5 000 pkt to 20% bonusu od depozytu – do max. 50 złotych
 • 35 000 pkt to 50% bonusu od depozytu – do max. 200 złotych
 • 200 000 pkt to darmowe doładowanie 200 złotych
 • 350 000 pkt to darmowe doładowanie 500 złotych!

Zakład bez ryzyka – PZBuk cashback

Oprócz darmowego zakładu, czyli freebetu PZBuk ma w swojej ofercie także cashback. Jest to zwrot postawionej stawki przy pierwszym przegranym kuponie. Oferta dotyczy kuponów AKO z kursem minimalnym 1.40 na każdym zdarzeniu. Wypłaty w PZBuk to proces bardzo łatwy, a jeżeli chodzi o ich metody, to bukmacher daje tutaj duże pole manewru.

Co ciekawe w przypadku tej promocji nie ma wymogu obrotu. Zakłady bukmacherskie PZBuk zwracają środki na konto gracza. Można je od razu wypłacić bez dodatkowych komplikacji. Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawy bonus na start.

Polskie zakłady bukmacherskie PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher, który działa w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych wydanego przez Ministra Finansów. Prowadzi zakłady sportowe w domenie pzbuk.pl. Jest to oczywiście celowy skrót od nazwy “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Bukmacher należy do firmy Cherry Online Polska. Jest to część koncernu międzynarodowego Cherry Gorup. W ofercie PZBuk znajduje się także aplikacja mobilna, która z pewnością ułatwi korzystanie z oferty, którą PZBuk przygotował dla graczy.

Bukmacher oferuje ciekawy bonus powitalny dla nowych klientów. Jest to darmowy zakład oraz cashback. Darmowy zakład o wartości 50 zł przysługuje wszystkim nowym klientom, którzy spełnią warunki promocji. Cashback do 1000 zł to również ciekawa oferta PZBuk, z której warto skorzystać.

Pamiętaj, że PZBuk kod bonusowy GOALBET nie jest już wymagany, by odebrać freebet i cashback.

Przeczytaj także:

Darmowy zakład w PZBuk – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z tym bukmacherem i jego ofertą dla nowych graczy.

Czy istnieje PZBuk Freebet?

Tak. Bukmacher PZBuk oferuje darmowy zakład o wartości 50 zł. Jest on dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy spełnią warunki regulaminu oferty powitalnej.

Jaki jest bonus cashback w PZBuk?

Ten bukmacher oferuje bonus cashback dla nowych graczy. Obecnie ma on wysokość 1000 złotych, mogą z niego skorzystać wszyscy nowi klienci. Bukmacher PZBuk oferuje zwrot stawki na pierwszy przegrany kupon zakładów wzajemnych.

Czy PZBuk ma opcję cash out?

Tak. Cash out u tego bukmachera działa podobnie jak u innych firm. Cash out dostępny jest na zakłady sportowe przed zakończeniem rozgrywania obstawionych meczów. Daje możliwość zamknięcia kuponu z zyskiem wcześniej bez dodatkowego ryzyka.

Jakie są metody płatności w PZBuk?

Wpłaty na konto w PZBuk można dokonywać na kilka sposobów. Są to na przykład szybkie przelewy DotPay lub płatności przez BLIK. Wypłaty, podobnie jak u wszystkich innych bukmacherów dostępne są tylko na konto bankowe.