PZBuk freebet październik 2021 – bonus bez depozytu

Freebet w PZBUK – czy bukmacher oferuje darmowy zakład? Konkurencja na rynku bukmacherskim jest przeogromna. Nie jest żadną tajemnicą, nawet dla początkujących graczy, że zakłady bukmacherskie co rusz prześcigają się z propozycjach bonusów dla swoich klientów – zarówno tych aktualnych, jak i nowych. Najbardziej pożądane są bonusy bez depozytu. Czy w PZBuk bonus bez depozytu istnieje? Czy to tylko plotki? Sprawdzamy czy Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują Freebet.

Cashback do 500zł i darmowy zakład 20zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Freebet PZBuk – darmowy zakład

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest freebet, a czym bonus bez depozytu. Te pojęcia często są mylone – właśnie przez wspomnianych na wstępie początkujących klientów zakładów bukmacherskich. Freebet, jak i bonus bez depozytu to tak naprawdę darmowe środki, które możesz wykorzystać na swoje zakłady. Różnica jest jednak zasadnicza – freebet dostajesz po spełnieniu określonych warunków promocji (na które musisz wykorzystać swoją kasę), a bonus bez depozytu to możliwość rozpoczęcia gry bez jakiegokolwiek wkładu własnego.

Aby zgłębić wiedzę bukmacherską, odwiedź nasz Poradnik Typera i przeczytaj więcej o tych dwóch pojęciach:

PZBuk Freebet – jak odebrać freebet w trzech krokach?

Potrzebny czas: 3 min..

Poniżej przedstawiamy przewodnik krok po kroku, który zagwarantuje odebranie darmowego zakładu bez depozytu w PZBuk.

 1. Przejdź do strony PZBuk

  Skorzystaj z linków na stronie Goal.pl i przejdź do strony internowej bukmachera PZBuk.

 2. Wypełnij formularz rejestracji

  Będąc już na stronie bukmachera wypełnij formularz rejestracji. Konieczne będzie podanie takich danych jak imię, nazwisko, adres email oraz number PESEL.

 3. Podaj kod bonusowy GOALBET

  Aby uzyskać darmowy zakład 20 zł konieczne jest wpisanie kodu bonusowego PZBuk. Kod bonusowy dostępny jest w formularzu rejestracji. Koniecznie w to miejsce wpisz GOALBET. Dzięki temu Twój bonus powitalny będzie wzbogacony. Oprócz cashback do 500 zł dostaniesz freebet 20 zł.

PZBuk Bonus bez depozytu za rejestrację konta

W zakładach bukmacherskich PZBuk bonus bez wpłaty to 20 złotych. Każdy nowy gracz, który zarejestruje konto w PZBuk z serwisu Goal.pl z wykorzystaniem kodu bonusowego PZBuk “GOALBET” dostanie taki bonus bez konieczności dokonywania wpłaty. Wystarczy sama rejestracja konta. Trzeba przyznać, że taki darmowy zakład to całkiem fajny bonus powitalny u tego bukmachera. Freebet 20 złotych to kwota w sam raz na wypróbowanie oferty na zakłady sportowe tego bukmachera.

Freebet PZBuk

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Pozostałe freebety – sklep gracza

Co ciekawe, w PZBuk możesz otrzymać też kolejne darmowe zakłady, a precyzując, kupić je – w sklepie bukmachera, wykorzystując do tego zebrane punkty lojalnościowe. Czy wiesz także, że za rejestrację w PZBuk otrzymasz 20 000 punktów lojalnościowych, jeżeli podasz kod bonusowy: GOALBET? O tym napiszemy za chwilę, a teraz wróćmy do freebetów.

PZBuk “wypuścił” swój własny program lojalnościowy. Zbierasz punkty za różne akcje – rejestracja, weryfikacja konta, a przede wszystkim – za stawiane zakłady bukmacherskie. Jak już uzbierasz ich odpowiednią ilość, to wymienić możesz na różne bonusy, wśród których znalazły się także freebety:

 • 60 000 pkt można zamienić na freebet 50 złotych
 • 100 000 pkt można zamienić na freebet 100 złotych
 • 175 000 pkt można zamienić na freebet 500 złotych

Oprócz darmowego zakładu PZBuk w sklepie oferuje też inne “produkty”. Postanowiliśmy wyróżnić kilka z nich:

 • 5 000 pkt to 20% bonusu od depozytu – do max. 50 złotych
 • 35 000 pkt to 50% bonusu od depozytu – do max. 200 złotych
 • 200 000 pkt to darmowe doładowanie 200 złotych
 • 350 000 pkt to darmowe doładowanie 500 złotych!

Zakład bez ryzyka – PZBuk cashback

Oprócz darmowego zakładu, czyli freebetu PZBuk ma w swojej ofercie także cashback. Jest to zwrot postawionej stawki przy pierwszym przegranym kuponie. Oferta dotyczy kuponów AKO z kursem minimalnym 1.40 na każdym zdarzeniu. Wypłaty w PZBuk to proces bardzo łatwy, a jeżeli chodzi o ich metody, to bukmacher daje tutaj duże pole manewru.

Co ciekawe w przypadku tej promocji nie ma wymogu obrotu. Zakłady bukmacherskie PZBuk zwracają środki na konto gracza. Można je od razu wypłacić bez dodatkowych komplikacji. Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawy bonus na start. Pamiętaj aktualny kod bonusowy to GOALBET.

Polskie zakłady bukmacherskie PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher. Działa w Polsce na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Prowadzi zakłady sportowe w domenie pzbuk.pl. Jest to oczywiście celowy skrót od nazwy “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Bukmacher należy do firmy Cherry Online Polska. Jest to część koncernu międzynarodowego Cherry Gorup. W ofercie PZBuk znajduje się także aplikacja mobilna, która z pewnością ułatwi korzystanie z

Bukmacher oferuje ciekawy bonus powitalny dla nowych graczy. Jest to darmowy zakład oraz cashback. Darmowy zakład o wartości 20 zł przysługuje wszystkim nowym klientom, którzy w formularzy rejestracji wykorzystają PZBuk kod bonusowy GOALBET. Cashback do 500 zł

Przeczytaj także:

Darmowy zakład w PZBuk – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z tym bukmacherem i jego ofertą dla nowych graczy.

Czy istnieje PZBuk Freebet?

Tak. Bukmacher PZBuk oferuje darmowy zakład. Jest on dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy w trakcie rejestracji podadzą kod bonusowy GOALBET. PZBuk freebet to 20 złotych.

Jaki jest bonus cashback w PZBuk?

Ten bukmacher oferuje bonus cashback dla nowych graczy. Obecnie ma on wysokość 500 złotych. Dostępny jest przy rejestracji konta z kodem bonusowym GOALBET. Bukmacher PZBuk oferuje zwrot stawki na pierwszy przegrany kupon zakładów wzajemnych.

Czy PZBuk ma opcję cash out?

Tak. Cash out u tego bukmachera działa podobnie jak u innych firm. Cash out dostępny jest na zakłady sportowe przed zakończeniem rozgrywania obstawionych meczów. Daje możliwość zamknięcia kuponu z zyskiem wcześniej bez dodatkowego ryzyka.

Jakie są metody płatności w PZBuk?

Wpłaty na konto w PZBuk można dokonywać na kilka sposobów. Są to na przykład szybkie przelewy DotPay lub płatności przez BLIK. Wypłaty, podobnie jak u wszystkich innych bukmacherów dostępne są tylko na konto bankowe.