PZBuk freebet lipiec 2024 – darmowy zakład

Freebet w PZBuk to główny bonus powitalny, który mogą odebrać nowi klienci tego bukmachera. Z tego artykułu dowiesz się jak odebrać darmowy zakład oraz jakie warunki muszą zostać spełnione podczas rejestracji.

TYLKO U NAS!
PZBuk loading='eager

PZBuk Kod Promocyjny

250 zł
Freebet w gotówce!
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Freebet PZBuk – darmowy zakład

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest freebet, a czym bonus bez depozytu. Te pojęcia często są mylone przez początkujących klientów zakładów bukmacherskich. Freebet, jak i bonus bez depozytu to tak naprawdę darmowe środki, które możesz wykorzystać na swoje zakłady. Różnica jest jednak zasadnicza – freebet dostajesz po spełnieniu określonych warunków promocji (na które musisz wykorzystać swoją kasę), a bonus bez depozytu to możliwość rozpoczęcia gry bez jakiegokolwiek wkładu własnego.

freebet pzbuk na start

Aby zgłębić wiedzę bukmacherską, odwiedź nasz Poradnik Typera i przeczytaj więcej o tych dwóch pojęciach:

PZBuk Freebet – jak odebrać freebet w trzech krokach?

Potrzebny czas: 3 minuty

Poniżej przedstawiamy przewodnik krok po kroku, który zagwarantuje odebranie darmowego zakładu bez depozytu w PZBuk.

 1. Przejdź do strony PZBuk

  Skorzystaj z linków na stronie Goal.pl i przejdź do strony internowej bukmachera PZBuk.

 2. Wypełnij formularz rejestracji

  Będąc już na stronie bukmachera wypełnij formularz rejestracji. Konieczne będzie podanie takich danych jak imię, nazwisko, adres email oraz numer PESEL.

 3. Czy kod bonusowy jest potrzebny?

  Aby uzyskać cashback i freebet nie ma już potrzeby wpisywania kodu promocyjnego w trakcie rejestracji. Zakładając konto w PZBuk możesz odebrać freebet 250 zł po dokonaniu depozytu i postawieniu zakładu AKO po kursie min. 3.00 za co najmniej 250 zł.

PZBuk bonus powitalny: freebet 250 zł

W zakładach bukmacherskich PZBuk możesz odebrać darmowy zakład o wartości 250 zł po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie oferty powitalnej. Bonus powitalny u tego bukmachera to zarówno darmowy zakład, którego maksymalna wysokość może wynieść 250 złotych, ale gracz równie dobrze może odebrać 50 zł, 100 zł, 150 zł lub 200 zł. Do tego freebet jest wolny od dodatkowych warunków obrotowych, więc wystarczy raz z niego skorzystać i wypłacić ewentualną wygraną.

PZBuk bonus powitalnylipiec 2024
Kod promocyjny PZBuknie jest wymagany
Darmowy zakład (freebet)250 zł
Inne opcje freebetu50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł
Wymaganiadepozyt i zakład za wpłaconą kwotę (3 zdarzenia z kursem całkowitym 3.00)
freebet 250 zł od pzbuk

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Freebet PZBuk: jak odebrać darmowy zakład od bukmachera?

W ramach nowej oferty powitalnej, wprowadzonej przez PZBuk, nowi użytkownicy mogą odebrać freebet o wartości 250 zł. Jakie warunki należy spełnić, aby zyskać maksymalny freebet PZBuk? Po pierwsze, należy dokonać depozytu na kwotę min. 250 zł, a następnie postawić zakład AKO (co najmniej 2 zdarzenia) o łącznym kursie min. 3.00 za kwotę min. 250 zł.

Po rozliczeniu tego zakładu (niezależnie od wygranej) freebet w wysokości 250 złotych zostanie dopisany do konta gracza w ciągu kilku minut. Jak czytamy w regulaminie dostępnym na stronie PZBuk: gracz może wykorzystać otrzymany freebet na kupon wielokrotny z kursem minimum 2.00 i co najmniej 2 zdarzeniami. Każda wygrana kwota będzie od razu dostępna do wypłaty, więc warunki PZBuk są bardzo proste. Freebet będzie dostępny z rozwijanego menu “Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką, podczas tworzenia nowego kuponu spełniającego wymogi oferty.

PZBuk freebet 250 złwarunki otrzymania
depozytmin. 250 zł
kurs na kuponie AKO2.00
minimalna liczba zdarzeń3 AKO
stawka zakładumin. 250 zł

Pozostałe freebety – sklep gracza

PZBuk wypuścił swój własny program lojalnościowy. Zbierasz punkty za różne akcje – rejestracja, weryfikacja konta, a przede wszystkim – za stawiane zakłady bukmacherskie. Jak już uzbierasz ich odpowiednią ilość, to wymienić możesz na różne bonusy, wśród których znalazły się także freebety:

 • 52 000 pkt można zamienić na freebet 50 złotych
 • 100 000 pkt można zamienić na freebet 100 złotych
 • 175 000 pkt można zamienić na freebet 500 złotych

Oprócz darmowego zakładu PZBuk w sklepie oferuje też inne “produkty”. Postanowiliśmy wyróżnić kilka z nich:

 • 5 000 pkt to 20% bonusu od depozytu – do max. 50 złotych
 • 35 000 pkt to 50% bonusu od depozytu – do max. 200 złotych
 • 200 000 pkt to darmowe doładowanie 200 złotych
 • 350 000 pkt to darmowe doładowanie 500 złotych!

Jak wykorzystać freebet w PZBuk?

Co ciekawe darmowy zakład od PZBuk nie ma dodatkowego wymogu obrotu. To nie znaczy jednak, że od razu po odebraniu bonusu można od razu wypłacić 250 zł na swoje konto. Należy je wykorzystać na zakłady AKO z 2 zdarzeniami. Ich kurs całkowity powinien wynosić 2.00 lub więcej, ale to jedyne wymagania, jakie stawia przed nami bukmacher PZBuk. Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawy bonus na start.

Polskie zakłady bukmacherskie PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher, który działa w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych wydanego przez Ministra Finansów. Prowadzi zakłady sportowe w domenie pzbuk.pl. Jest to oczywiście celowy skrót od nazwy “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Bukmacher należy do firmy Cherry Online Polska. Jest to część koncernu międzynarodowego Cherry Gorup. W ofercie PZBuk znajduje się także aplikacja mobilna, która z pewnością ułatwi korzystanie z propozycji, którą PZBuk przygotował dla graczy.

Bukmacher oferuje ciekawy bonus powitalny dla nowych klientów. Jest to darmowy zakład o wartości 250 złotych. Ten freebet przysługuje wszystkim nowym klientom, którzy spełnią warunki promocji. W związku z nimi należy dokonać 1. wpłaty i postawić zakład za wpłacony depozyt. To bardzo proste warunki, które jest w stanie spełnić praktycznie każdy gracz zakładów bukmacherskich.

Pamiętaj, że PZBuk kod bonusowy GOALBET nie jest już konieczny, by odebrać freebet PZBuk.

Przeczytaj także:

Darmowy zakład w PZBuk – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z tym bukmacherem i jego ofertą dla nowych graczy.

Czy istnieje PZBuk Freebet?

Tak. Bukmacher PZBuk oferuje darmowy zakład o wartości 250 zł. Jest on dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy spełnią warunki regulaminu oferty powitalnej.

Jaki jest bonus cashback w PZBuk?

Ten bukmacher oferował wcześniej bonus cashback dla nowych graczy. Obecnie nie ma go jednak w pakiecie powitalnym, ponieważ PZBuk zdecydował się na freebet.

Czy PZBuk ma opcję cash out?

Tak. Cash out u tego bukmachera działa podobnie jak u innych firm. Cash out dostępny jest na zakłady sportowe przed zakończeniem rozgrywania obstawionych meczów. Daje możliwość zamknięcia kuponu z zyskiem wcześniej bez dodatkowego ryzyka.

Jakie są metody płatności w PZBuk?

Wpłaty na konto w PZBuk można dokonywać na kilka sposobów. Są to na przykład szybkie przelewy DotPay lub płatności przez BLIK. Wypłaty, podobnie jak u wszystkich innych bukmacherów dostępne są tylko na konto bankowe.