Gobet zakłady bukmacherskie

gobet kod promocyjny

Gobet to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku. Pojawił się w 2022 roku i jego debiut wiązał się z nowymi możliwościami dla graczy. Z tego artykułu dowiesz się jak ta marka rozwineła się w ostatnich latach i jak wygląda ich aktualna oferta na 2024 rok. Poznasz aktualne promocje, ofertę oraz dowiesz się jak zarejestrować konto na Goplusbet.

Bonus powitalny Gobet dla nowych użytkowników

W Gobet bonus powitalny przysługuje każdemu graczowi, który zdecyduje się założyć konto u tego bukmachera. Bonusy promocyjne dla nowych użytkowników zawsze są obiektem zainteresowania w społeczności typerów. Jak wygląda oferta startowa w Gobet? Bonus powitalny umożliwia odebranie aż trzech bonusów o łącznej wartości 930 zł. Gobet bonus powitalny to również freebet 130 zł, z którego można skorzystać jeśli podasz kod promocyjny Gobet: “GOAL” w trakcie rejestracji i spełnisz warunki promocji.

Bonus Cashback do 500 PLN

Wzięliśmy pod lupę bonus na start w Gobet i mamy kilka ciekawych wniosków. Przede wszystkim na przód wysuwa się 100% zwrotu do 500 złotych. To bardzo wysoki cashback, który oznacza pierwszy zakład bez ryzyka przegranej po rejestracji. Pierwszy kupon, jaki postawi nowy gracz będzie zatem ubezpieczony i albo typer zgarnie wygraną, albo otrzyma zwrot kwoty przeznaczonej na grę. Jak otrzymać Gobet bonus powitalny?

 1. Załóż konto na goplusbet.pl
 2. Podaj kod promocyjny GOAL
 3. Zaznacz zgody marketingowe
 4. Zweryfikuj swoje konto i wpłać środki
 5. Postaw pierwszy zakład (min. stawka 20 PLN, max. kurs 10.00)
 6. W przypadku przegranej otrzymujesz zwrot 100% stawki do 500 złotych na saldo bonusowe

Co dalej z otrzymanym bonusem? Nie jest on jeszcze możliwy do wypłacenia, więc trzeba go będzie obrócić zgodnie z wymaganiami Goplusbet. Prezentują się one następująco:

 • 3x obrót bonusem
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs każdego zdarzenia to min. 1.30
 • 7 dni na spełnienie warunków

Promocja bonus od depozytu do 300 zł

Aby odebrać bonus o wartości 300 zł należy zarejestrować konto i zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. W następnej kolejności dokonać weryfikacji konta i dokonać pierwszej wpłaty na minimum 50 zł. Bukmacher oferuje nam bonus 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalną kwotę otrzymamy, dokonując depozytu na 300 zł. Aby uwolnić bonus, należy czterokrotnie obrócić nim kuponami z min. 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Jak odebrać w freebet w Gobet?

Freebet w Gobet jest dostępny z kodem promocyjnym GOAL. Jak z niego skorzystać? Po rejestracji konta z kodem GOAL zweryfikuj konto przesyłając skan dokumentu tożsamości. Twój trzeci depozyt musi wynieść przynajmniej 200 zł. Kolejny krok to postawienie kuponu z przynajmniej 3 zdarzeniami o kursie łącznym min. 3.00 za kwotę wpłaconego depozytu. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od Gobet freebet o wartości aż 130 zł (weryfikacja i zasilenie salda bonusowego odbywa się w piątki po godz. 10:00).

Czy freebet podlega warunkom obrotu przed wypłatą? Tak, aby dokonać wypłaty należy wcześniej dokonać 1-krotnego obrotu na kuponie z co najmniej 3 zdarzeniami (kurs każdego z nim musi wynosić min. 1.30).

Najciekawsze promocje i oferty polskiego bukmachera

Warto pamiętać, że w Gobet bonus powitalny to nie jedyne, na co mogą liczyć gracze zakładów bukmacherskich. Dostępne są też inne promocje, których jest naprawdę sporo. Pod tym względem bukmacher Go+bet się postarał, bo mamy do dyspozycji m.in. boosty kursów, grę bez podatku, freebet na urodziny czy możliwość edycji postawionego kuponu. Opcji jest wiele, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy szczegóły każdej promocji Gobet.

Go Boosters

W Gobet Polska promocje opierają się na dość ciekawej grze słów. Nieco starsi gracze na pewno skojarzą film pt. “Ghostbusters” z promocją “Go Boosters” i tak jak lubimy klasyczne produkcje, tak typerzy lubią klasyczne oferty. W Gobet Go Boosters polega na podwyższeniu kursów przy obstawieniu kuponów AKO. Dzięki tej promocji gracz może liczyć na co najmniej 30% wyższą wygraną niż w przypadku postawienia tych samych zdarzeń ze standardowej oferty. Przy pojedynczych zakładach SOLO, podwyższone kursy również są dostępne. Należy wypatrywać ikonki błyskawicy obok interesujących nas kursów. To bardzo prosty sposób na podwyższenie swoich potencjalnych wygranych.

Gra bez podatku

Według badań przeprowadzonych wśród graczy to właśnie możliwość gry bez podatku jest jednym z głównych czynników, dla których decydują się oni grać u danego bukmachera. Gobet postanowił pójść na rękę tym typerom i zaproponować promocję, która umożliwia prawdopodobnie najprostszą grę bez podatku na rynku. Jakie są warunki?

 • Zagrany kupon musi mieć min. 3 zdarzenia,
 • Kurs każdego zdarzenia to co najmniej 1.25.

To bardzo proste wymagania do spełnienia, więc jak najbardziej przychylamy się do tego typu ofert. Za tę promocję Go+bet notuje u nas bardzo duży plus.

Urodzinowy freebet 25 PLN

Urodziny to ważny dzień w życiu każdego z nas. Bukmacher Gobet o tym wie i dlatego przygotuje dla każdego swojego gracza prezent urodzinowy! Będzie nim freebet o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie z oferty sportowej i e-sportowej. Bonus można odebrać w ciągu 7 dni od daty urodzin, jeśli jest się zarejestrowanym graczem, który dokonał depozytu za min. 10 PLN i postawił dowolny zakład w Goplusbet. Otrzymany freebet można wykorzystać na postawienie kuponu z kursem 2.00 lub wyższym.

Długość ma znaczenie

Chwytliwa nazwa na dobrze znaną promocję graczom? W Goplusbet mają to opanowane. Oferta “Długość ma znaczenie” to nic innego jak powiększone wygrane dla kuponów AKO z dużą liczbą zdarzeń. Kupony z 3 zdarzeniami gwarantują w Gobet grę bez podatku, a każde kolejne będzie się wiązało z dodatkowym procentem do wygranej. Warunkiem jest to, żeby każdy zakład miał kurs min. 1.25, bo zdarzenia z niższym kursem lub te wycofane, nie będą zaliczane do promocji. Ile dodatkowo można wygrać przy konkretnej liczbie meczów na kuponie? Zajrzyj do tabeli poniżej i przekonaj się sam:

Liczba zdarzeń na kuponieDodatkowy % do wygranej
415%
516%
617%
718%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
1555%
1660%
1765%
1870%
1975%
2080%
2185%
2290%
2395%
24 i więcej100%

Przyjdź z kolegami

Wiadomo, że każdemu bukmacherowi zależy mu na pozyskaniu jak największej liczby klientów. W związku Gobet przygotował specjalną promocję dla aktualnych graczy, którzy mogą mu w tym pomóc. Promocja “Przyjdź z kolegami” to szansa na zgarnięcie freebetów za namówienie znajomego do założenia konta w Go+bet. Jak to działa?

 1. Zarejestruj stałe konto u bukmachera Goplusbet.
 2. Wpłać i obróć min. 200 PLN w zakładach.
 3. W swoim profilu w zakładce “dostępne bonusy” znajdziesz specjalny link, z którego musi zarejestrować się Twój znajomy.
 4. Po tym jak zweryfikuje konto, musi również wpłacić i obrócić 200 PLN w ciągu 30 dni.
 5. Obaj dostaniecie po 50 PLN we freebecie.

Każdy kolejny znajomy oznacza dodatkowe 100 PLN bonusu! Freebet można wykorzystać na dowolne zakłady sportowe (bez gier karcianych i sportów wirtualnych). Warunkiem gry za bonusowe środki jest postawienie kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami, gdzie każde będzie miało kurs 1.30 lub wyższy. Pamiętaj, żeby zagrać za freebet w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Cashout+

Cashout stał się bardzo popularną opcją w zakładach bukmacherskich w ostatnich latach. Gobet stosuje sprawdzone rozwiązania i udostępnił również swoim graczom możliwość szybszego zamknięcia zakładu. Dzięki temu typer może wycofać kupon z gry przed rozpoczęciem znajdujących się na nim zdarzeń lub nawet w trakcie ich trwania. Wcześniejsza wypłata środków pozwala uniknąć porażki lub zminimalizować straty, więc bardzo się przydaje regularnym graczom. W Go+bet mamy trzy warianty cashoutu:

 • częściowy cashout – możesz wypłacić część kwoty 
 • auto cashout – możesz ustawić własny limit, po którego osiągnięciu zakład zostanie zamknięty
 • częściowy auto cashout – połączenie dwóch powyższych opcji

Z cashoutu możesz skorzystać jeśli przy zakładzie widnieje ikona dolara zarówno w przypadku pozycji przedmeczowych, jak i tych na żywo. Oczywiście żadne zdarzenie nie może być rozliczone jako przegrane. Do cashoutu nie są brane pod uwagę też kupony zagrane z salda bonusowego, ani zakłady systemowe.

Edytuj postawiony kupon

Takiej oferty u polskich bukmacherów jeszcze nie było. Możliwość edycji kuponu już po jego postawieniu na pewno ułatwi życie wielu graczom. Ile razy postawiłeś kupon, z którego nie do końca byłeś zadowolony? W Go+bet masz szansę na wprowadzenie zmian nawet po zawarciu zakładu. Jakie zmiany można wprowadzić?

 • dodanie zdarzeń
 • usuwanie zdarzeń
 • zmiana rodzaju zakładu
 • zwiększenie stawki

Możliwości jest sporo, a kiedy można skorzystać z edycji? Wtedy, gdy dostępny jest cashout, więc nawet gdy część zdarzeń została już rozliczona jako wygrana można edytować kupon. Należy jednak mieć na uwadze, że w momencie dokonywania zmian, kursy też zostaną zaktualizowane.

Jak się zarejestrować na Goplusbet?

U bukmachera Gobet rejestracja przebiega bardzo szybko i nie jest specjalnie skomplikowana. Postępuj według poniższej instrukcji i załóż nowe konto w Goplusbet:

Potrzebny czas: 5 minuty.

 1. Kliknij żółty przycisk ‘zarejestruj’ znajdujący się w prawym górnym rogu strony www.goplusbet.pl.

 2. Wprowadź swój adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło do konta,

 3. Następnie potwierdź hasło, podaj kod promocyjny GOAL i wciśnij przycisk “dalej”.

 4. W kolejnym kroku należy wpisać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, kraj i datę urodzenia oraz numer telefonu) i ponownie wciśnij przycisk “dalej”.

 5. Ostatni krok to ustalenie limitów konta. Musisz określić maksymalną dzienną i miesięczną granicę stawek, a także czasu spędzonego na grze.

 6. Wyraź zgodę na kontakt marketingowy, aby otrzymać informację o bonusach i promocjach oraz oświadcz źródło swoich dochodów.

 7. Na koniec potwierdź swoją tożsamość, wpisując kod SMS i zaznacz znajomość regulaminu.

Wciśnij przycisk “zarejestruj” i gotowe! Twoje konto na Go+bet zostało założone. Teraz możesz swobodnie obstawiać zakłady i korzystać z oferty tegobukmachera. Na początek możesz wypróbować bonus powitalny, który Goplusbet na dla swoich nowych graczy.

Gobet – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Bukmacher Gobet spotykany jest również pod nazwą goplusbet lub go+bet. Gracze używają różnych wersji opisując firmę bukmacherską, która pojawiła się w Polsce w 2022 roku. Ambasadorem marki jest Michał Listkiewicz, czyli były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i znany działacz sportowy. Go+Bet jest też oficjalnym sponsorem takich klubów piłkarskich jak Korona Kielce, Wisła Kraków, Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Dodało to nieco wiarygodności tej marce. Bukmacher wciąż jednak musi pracować nad rozpoznawalnością i renomą wśród typerów, a to może mu dać przede wszystkim dobra oferta zakładów. U nas znajdziesz wszelkie najważniejsze informacje na temat bonusów i promocji w goplusbet.

Oferta Gobet – jakie sporty możesz obstawiać?

Oferta Go+bet wydaje się zawierać wszystko, czego potrzebują gracze zakładów bukmacherskich. Szeroki wachlarz dyscyplin sportowych, gry wirtualne, gry karciane i esport są niezbędne, więc w Goplusbet znajdziemy wszystkie te elementy. Jakie sporty można obstawiać w Gobet?

 • Piłka nożna,
 • Tenis ziemny,
 • Siatkówka,
 • Koszykówka,
 • Hokej na lodzie,
 • Piłka ręczna,
 • Tenis stołowy,
 • Skoki narciarskie,
 • Badminton,
 • Baseball,
 • Boks,
 • Wyścigi F1,
 • Futsal,
 • Futbol amerykański,
 • Golf,
 • Kolarstwo,
 • MMA,
 • Rugby,
 • Piłka wodna,
 • Unihokej,
 • Żużel,
 • Snooker,
 • Biathlon,
 • Unihokej,
 • Sporty wodne,
 • Sporty zimowe

Poza wyżej wymienionymi znajdą się jeszcze dyscypliny sezonowe, które od czasu do czasu pojawią się w ofercie. Do tego dochodzą zakłady specjalne typu polityka i rozrywka. Na brak zdarzeń do obstawiania na pewno gracze w Gobet nie będą mogli narzekać.

Aplikacja Gobet

Aplikacja bukmacherska to w dzisiejszych czasach obowiązkowy punkt oferty każdego operatora. Zdecydowana większość graczy zawiera swoje zakłady z poziomu urządzeń mobilnych, dlatego tak ważna jest możliwość gry z poziomu telefonów czy tabletów. Bukmacher Gobet zadbał o wygodne obstawianie i stworzył oprogramowanie, które pomoże graczom obstawiać z dowolnego miejsca o każdej porze.

W Go+bet aplikacja mobilna jest dostępna zarówno dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, jak i użytkowników iOS’a. W tym pierwszym przypadku nie mamy jednak możliwości pobrania jej bezpośrednio ze sklepu Google. Polityka firmy zabrania umieszczania tam produktów związanych z zakładami bukmacherskimi, ale da się to obejść w bardzo prosty sposób. W celu zainstalowania aplikacji na swoim smartfonie należy:

 • Wejść na stronę www.goplusbet.pl za pomocą przeglądarki w swoim telefonie lub tablecie
 • Pobrać plik ze strony bukmachera w zakładce z aplikacją Go+bet,
 • Udzielić zgody na instalację programu z zewnętrznego źródła na swoim telefonie/tablecie,
 • Potwierdzić instalację aplikacji Gobet na swoim urządzeniu.

To tyle. Teraz bez problemu możesz logować się na swoje konto za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej Go+bet. Użytkownicy urządzeń z oprogramowaniem Apple mają w tej kwestii ułatwione zadanie.

W wersji dla iOS aplikacja Gobet jest dostępna do pobrania bezpośrednio ze sklepu AppStore, więc tutaj jej pobranie będzie dużo szybsze i łatwiejsze. Wystarczy:

 • Wejść w aplikację AppStore na swoim iPhonie.
 • Następnie wybrać lupę w prawym górnym rogu.
 • Wpisać hasło “Go bet”.

W wyświetlonych propozycjach znajdzie się oficjalna aplikacja Go+bet, którą da się pobrać dzięki jednemu kliknięciu.

Wyścigi konne – nowość na polskim rynku

Bukmacher Go+bet wprowadził na polski rynek bukmacherski innowację, której wcześniej gracze nie doświadczyli. Chodzi o wyścigi konne z prawdziwego zdarzenia, które konkurencyjni operatorzy oferowali wyłącznie w wersji zakładów wirtualnych. Gobet poszedł o kilka kroków dalej i zadbał o ofertę na wyścigi prawdziwych koni, które odbywają się głównie w Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Republice Południowej Afryki. Ponadto gracze na stronie bukmachera mogą śledzić transmisję z każdej gonitwy, a zakłady z tej dziedziny mają swoją osobną podstronę. Co na niej znajdziemy?

Mnóstwo zdarzeń związanych z wyścigami konnymi. W ciągu godziny odbywa się około 6-7 gonitw, które gracze mogą swobodnie obstawiać. Wyświetlone są konkretne godziny danego wyścigu, a także informacja o miejscu jego odbywania się. Dla tych którzy są chętni obstawiać zakłady również Goplusbet udostępnia ciekawe informacje:

 • numery startowe,
 • nazwy koni,
 • nazwiska dżokejów i treserów,
 • waga oraz wiek konia,

Gracze zakładów bukmacherskich na pewno docenią też kursy oraz wykaz tego, jak zmieniały się w ostatnim czasie. Dzięki temu nawet osoby, które nigdy nie zajmowały się obstawianiem wyścigów konnych będą potrafiły rozpoznać największych faworytów poszczególnych gonitw. Od teraz nie musisz odwiedzać torów wyścigowych osobiście, żeby móc oglądać i obstawiać wyścigi konne!

Metody płatności w Gobet

W celu obstawiania zakładów bukmacherskich niezbędna jest wpłata na konto. Metody płatności są zatem bardzo istotnym czynnikiem definiującym ostateczną ocenę Gobet. Pod tym względem niestety nie wygląda to najciekawiej, ponieważ do wyboru mamy depozyt poprzez:

 • Przelewy24
 • Płatności bankowe
 • System BLIK
 • Google Pay

Brakuje tu takich opcji jak płatności kartą Visa czy Mastercard i Gobet nie obsługuje też Skrilla, ani Paypala. Dla części graczy pewnie nie będzie to dużym problemem, ale jest pole do poprawy.

Min. depozyt2 PLN
Max. wpłata100 000 PLN
Min. kwota wypłaty20 PLN
Max. kwota wypłaty50 000 PLN

Płatności są obsługiwane całodobowo, a wypłatę gracz może otrzymać już w ciągu 15 minut od jej zlecenia. Trzeba jednak pamiętać, że jest to możliwe wyłącznie po zweryfikowaniu tożsamości.

Zalety i wady Goplusbet

Jak każdy bukmacher Gobet posiada swoje mocne i słabe strony. Postanowiliśmy wymienić wszystkie w jednym miejscu, żeby ułatwić graczom decyzję o tym, czy chcą skorzystać z jego oferty czy też nie.

Zalety Gobet:

 • możliwość założenia konta bez dowodu w 2 minuty
 • prosta gra bez podatku
 • bonus na urodziny
 • aplikacja mobilna na Android i iOS
 • podwyższone kursy
 • niska marża zakładów
 • responsywna obsługa klienta

Wady Gobet:

 • wymagana weryfikacja tożsamości przed skorzystaniem z bonusu na start
 • brak możliwości szybkiego logowania
 • brak płatności kartą

Jak widać mocne strony zdecydowanie przeważają nad słabymi. Nie tylko pod względem liczebności, ale również funkcji, więc możemy śmiało polecić usługi bukmachera Go+bet. Jeśli jednak wciąż nie jesteś przekonany, zapoznaj się z opiniami innych graczy z forum bukmacherskiego.

Gobet – opinie

Gracze wystawili już sporo opinii o Gobet po skorzystaniu z usług tego bukmachera. Jakie komentarze można znaleźć w sieci?

 • Z nowych bukmacherów Gobet wydaje się być najlepszy. Prosty bonus i lepsze kursy niż u pozostałych.
 • Szukałem buka u którego będę mógł non stop grać bez podatku. Gobet daje taką opcje więc jest super.
 • Zakład bez ryzyka na start jest mega spoko. Zwrot dostalem od razu i udało się obrócić bonus i wypłacić. Polecam.

Go+bet jest na polskim rynku już dwa lata. Krócej w naszym kraju jest aktywny tylko bukmacher ComeOn. Jak na taki czas prezentuje się całkiem przyzwoicie. Są podstawy do tego, aby myśleć o podbiciu rynku w naszym kraju. Wystarczy urozmaicić bonus powitalny i dopracować pewne szczegóły, o których pisaliśmy w recenzji. Na pewno Goplusbet jest w stanie zwiększyć konkurencyjność wśród graczy.

Najczęściej zadawane pytania o Go+bet

Jaki jest bonus na start w Gobet?

Bukmacher Gobet postarał się aż o trzy bonusy. Ich łączna kwota z naszym kodem promocyjnym to aż 930 zł.

Czy w Go+bet można grać bez podatku?

Tak, w Gobet bez problemu możemy regularnie grać bez podatku. Wystarczy postawić kupon z 3 zdarzeniami, a kurs każdego z nich będzie wynosić 1.25 lub więcej.

Jak oferta Gobet wypada na tle innych bukmacherów?

Choć Gobet jest stosunkowo nowym bukmacherem, to warto skorzystać z jego oferty, ponieważ bonus i promocje są bardzo konkurencyjne dla reszty rynku.

Czy aplikacja Gobet jest dostępna na iOS?

Tak, aplikację mobilną Goplusbet można pobrać bezpośrednio w AppStore.