Jak założyć konto w Fortunie?

Jeżeli myślisz o założeniu konta u jakiegoś bukmachera, to może Fortuna? Rejestracja na stronie tego operatora nie jest skomplikowana i zajmie Ci dosłownie chwilę. Co takiego musisz zrobić, żeby móc skorzystać z oferty tego buka? Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią, zamieszkującą teren Polski. Następnie wchodzisz na stronę Fortuny i klikasz na przycisk “Rejestracja”. Potem w paru prostych krokach zakładasz konto na stronie bukmachera. W kolejnej części tego artykułu omówimy dokładnie cały proces logowania.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł
Największa sieć punktów
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie FortunaAplikacja mobilna Fortuna
Bonus powitalny FortunaFortuna freebet
Rejestracja w FortunieFortuna zakłady na żywo
Kod promocyjny FortunaWypłata w Fortunie
Esport w FortunieSporty wirtualne w Fortunie

Ile trwa weryfikacja?

Zdecydowałeś się na założenie konta gracza, ponieważ zainteresował Cię bukmacher Fortuna? Ile trwa weryfikacja takiego konta, czyli ostatni etap procesu rejestracji? U tego buka nie będziesz musiał długo czekać. Na podany przez Ciebie adres mailowy, w przeciągu paru minut, przyjdzie link weryfikacyjny, w który musisz kliknąć. I już gotowe! Jesteś teraz posiadaczem świeżutkiego konta na stronie Fortuny i możesz w pełni korzystać z szerokiej oferty zakładów oraz bonusów dostępnych u tego operatora. Jeszcze jedno. Jeżeli zakładasz konto w weekend może zdarzyć się, że na weryfikację poczekasz nieco dłużej. Generalnie czas oczekiwania nie powinien przekroczyć godziny.

Jak założyć konto w Fortunie


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Logowanie w Fortunie

Jeżeli myślisz na poważnie o obstawianiu wydarzeń ze świata sportu i szukasz odpowiedniego bukmachera, my podpowiadamy: Fortuna! Logowanie na stronie tego operatora to banalnie prosta sprawa. Najpierw musisz przejść wszystkie etapy rejestracji. Od czego zaczynasz?

  1. Przejdź naszym linkiem na stronę bukmachera.
  2. Kliknij na przycisk “Rejestracja”.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny podając prawdziwe dane (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail, numer konta bankowego).
  4. Prześlij skan dokumentu.
  5. Kliknij w otrzymany link weryfikacyjny.
  6. Odbierz bonus powitalny i rozpocznij grę!

Jeżeli nie jesteś do końca przekonany czy zarejestrować się na stałe u tego bukmachera, możesz również założyć konto tymczasowe. Jest to bardzo wygodna opcja, która pojawia się u coraz większej ilości operatorów. Chcesz wypróbować buka i sprawdzić czy odpowiada Ci oferta zakładów na serwisie Fortuna? Rejestracja może tu się odbyć błyskawicznie! Podajesz tylko podstawowe dane i nie musisz przesyłać skanu dowodu.

Na dokończenie procesu rejestracji masz aż 28 dni. Konto tymczasowe ma jednak pewne ograniczenia. Naturalnie musisz mieć ukończone 18 lat. Obowiązkowo! Masz prawo do posiadania tylko jednego konta na stronie tego buka. Istnieje tu również limit wygranych. Nie mogą one wynieść więcej niż 2279.99 zł, a maksymalna kwota depozytu to 5000 zł. No jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Wypłata środków jest możliwa dopiero po dokończeniu procesu rejestarcji. Ale pamiętaj! Konto tymczasowe wciąż upoważnia Cię do odberania bonusu powitalnego i skorzystania z kodu promocyjnego.

Fortuna bonus powitalny

Dlaczego opłaca się mieć konto na serwisie Fortuna? Rejestracja to tylko chwila poświęconego czasu, a za to korzyści możesz mieć sporo. Przede wszystkim, każdy nowy gracz od razu dostaje bonus powitalny. I to nie byle jaki! U tego operatora jest to bonus od pierwszego depozytu aż do 1000 zł, do tego zakład bez ryzyka za 100 zł i na koniec bukmacher dorzuca jeszcze 20 zł w punktach lojalnościowych.

Naszym zdaniem, jest całkiem nieźle! Oprócz atrakcyjnej oferty powitalnej, założenie konta na stronie Fortuny pozwoli Ci korzystać z pełnej oferty zakładów sportowych. To bukmacher, który ma pełen pakiet: od piłki nożnej, poprzez sporty wirtualne i e-gaming do zakładów niesportowych. Naprawdę jest tu z czego wybierać. Dodajmy jeszcze, że w zakładce “Promocje” znajdziesz również inne propozycje operatora. Jeżeli typowanie i analizy to Twój konik, możesz też tu wziąć udział w “Mistrzostwach Typerów”!

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł
Największa sieć punktów
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Metody płatności

Powiedzmy, że założyłeś już swoje konto u bukmachera Fortuna. Metody płatności to kolejny aspekt, który powinien Cię zainteresować. Niestety w tym przypadku nie mamy dobrych wiadomości.O ile na serwisie Fortuna rejestracja przebiega gładko i bezboleśnie, przy płatnościach pojawiają się schody. Bukmacher proponuje swoim graczom korzystanie z niewielu opcji:

  • Karty płatnicze
  • Przelew bankowy
  • Blik
  • Wpłata gotówki w punkcie naziemnym

Jeśli chodzi przelew bankowy to możesz skorzystać również z : PayU oraz tpay.com. Jest to o tyle wygodne, że nie musisz przejmować się godzinami pracy Twojego banku i możesz zrobić przelew w dogodnym dla Ciebie momencie. Swoje konto możesz doładować również korzystając z urządzenia mobilnego.

Działa to identycznie jak w przypadku korzystania ze zwykłego desktopa. Zaloguj się na swoje konto, a następnie wybierz opcję “Wpłata” i kliknij przycisk “Potwierdź”. Wtedy zostaniesz przekierowany do mobilnej wersji strony. Tutaj musisz ponownie się zalogować i postępować z instrukcjami, które pojawią się na Twoim ekranie.

Fortuna konto

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Wypłaty w Fortunie

Tak jak mówiliśmy z wpłatami nie jest za ciekawie na serwisie Fortuna. Wypłaty prezentują się jeszcze bardziej ubogo, ale tu przynajmniej mamy coś na obronę bukmachera. Ogromna większość operatorów działających na naszym rynku, nie może sobie pozwolić na wiele metod wypłat. Jest to związane ze specyfiką polskiego prawa i nic na to nie poradzimy. Dlatego nie ma co się dąsać na Fortunę, bo u innych buków też nie wygląda to za dobrze.

Na stronie Fortuna wypłata może być zostać zrealizowana tylko za pomocą zwykłego przelewu bankowego na konto, które zostało podane podczas rejestracji. Podobnie jak przy dokonywaniu depozytu, musisz najpierw zalogować się na swoje konto, a następnie wybrać opcję “Wypłata”. Kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie? Przelewy wysyłane są w dni robocze o godzinie 12:00. Jeżeli Twój wniosek o wypłatę wpłynie później, niestety będziesz musiał czekać do następnego dnia roboczego.

Fortuna logowanie – opinie

U tego bukmachera logowanie, to przysłowiowa bułka z masłem. Wystarczy parę chwil, odrobina skupienia i już masz gotowe konto na serwisie Fortuna. Ile trwa weryfikacja konta już powiedzieliśmy, ale przypomnijmy, że jest to zazwyczaj kilka minut. Co nam jeszcze się spodobało jeżeli chodzi o rejestrację na koncie tego buka? Możliwość założenia konta tymczasowego! W tym przypadku cały proces zajmie nam jeszcze mniej czasu. Jest to bardzo fajna opcja, dla tych, którzy chcą wypróbować tego operatora.

No i nie zapominajmy, że tylko dzięki założeniu konta na Fortunie, możesz odebrać bonus powitalny. Składa się on w sumie z trzech części: bonus od pierwszego depozytu do 1000 zł, bezpieczny zakład za 100 zł oraz 20 zł w punktach lojalnościowych. Doradzamy też śledzić uważnie kiedy pojawi się kod promocyjny Fortuny. Wtedy wystarczy go wpisać w odpowiednie pole podczas rejestracji i będziesz mógł skorzystać z ekskluzywnej oferty. Może będzie to freebet, a może opcja cashback? To się jeszcze okaże.

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł
Największa sieć punktów
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg