Fuksiarz freebet

Fuksiarz

83/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 13 kwietnia 2024
 • Freebety i regularne promocje dla graczy
 • Cashback bez limitu

Innowacyjne rozwiązania i promocje Fuksiarza

Odbierz pakiet na start! Kod promocyjny Fuksiarza GOAL to bonusy do 260 zł: zero ryzyka 50 zł, cashback 200 zł i freebet 10 zł!

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz freebet to jedna ze składowych oferty powitalnej. Darmowy zakład o wartości 10 złotych możesz odebrać w aplikacji mobilnej Fuksiarza, a jak to zrobić oraz najważniejsze warunki tej oferty omówiłem w poniższym tekście.

Jak otrzymać 10 zł freebetu od Fuksiarza i grać za darmo?

Freebety to promocje które są najbardziej wyczekiwane przez typerów. Nie można się jednak dziwić, gdyż pozwalają za darmo – bez ryzyka przegranej – stawiać zakłady bukmacherskie. Podobnie jest w przypadku freebetu od Fuksiarza. Warto jednak wspomnieć, że darmowy zakład o wartości 10 złotych możesz odebrać jedynie w aplikacji mobilnej Fuksiarza. Co za tym idzie, żeby skorzystać z freebetu musisz być posiadaczem urządzenia z Androidem lub iOS-em, bowiem tylko na nie bukmacher przygotował swoją aplikację. Jeśli masz Huawei’a, no to sorry, ale… freebetu nie otrzymasz.

To jeszcze nie wszystko, bowiem freebet 10 złotych jest dedykowanym bonusem, z którego mogą skorzystać wyłącznie czytelnicy naszego serwisu. Konieczny jest zatem kod promocyjny Fuksiarz: GOAL.

Jak zatem odebrać freebet? Pobierz aplikację mobilną Fuksiarza na Androida lub iOS, a następnie dokonaj rejestracji z kodem promocyjnym GOAL. Musisz też zweryfikować w aplikacji swoją tożsamość, a na sam koniec dokonać pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 50 złotych. Po spełnieniu tych niezbyt skomplikowanych warunków, w ciągu maksymalnie 48 godzin na Twoim koncie pojawi się freebet 10 złotych.

Pięć kroków, jak otrzymać freebet Fuksiarza:

 1. Pobierz aplikację na Android lub iOS
 2. Dokonaj rejestracji konta w zakładach bukmacherskich Fuksiarz z kodem promocyjnym GOAL
 3. Zweryfikuj swoją tożsamość, przesyłając zdjęcia/skany dowodu osobistego lub paszportu
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 50 złotych
 5. W ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymasz freebet o wartości 10 złotych

Co oprócz freebetu – inne promocje na start

Freebet 10 złotych to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania bukmacher Fuksiarz w swojej ofercie powitalnej. Nowi gracze mogą liczyć także na Zero ryzyka 100% do 50 złotych, a więc zakład bez ryzyka oraz cashback bez końca na La Liga (każdorazowo to maksymalnie 200 złotych).

Jak skorzystać z bonusu Zero ryzyka 100% do 50 złotych? Musisz wpłacić na pierwszy depozyt minimum 50 złotych, a więc de facto spełnić warunki, które zostały przypisane także do freebetu 10 złotych. Po dokonaniu depozytu, bukmacher wymaga postawienia pierwszego kuponu akumulowanego, a więc takiego, który składa się z co najmniej dwóch zdarzeń. Minimalna stawka to 50 złotych, a kurs każdej selekcji nie może być niższy od 1.60. Jeżeli nie trafisz swojego pierwszego zakładu, otrzymasz zwrot pełnej stawki na saldo gotówkowe. To oznacza jedno: nie trzeba obracać zwrotem!

Fuksiarz polubił zakłady bez ryzyka, czego potwierdzeniem jest cashback bez końca na La Liga, a więc rozgrywki, których bukmacher jest oficjalnym partnerem w Polsce. Do tej promocji wliczają się jednak nie tylko, jak nazwa sugeruje, zakłady na La Liga, ale także na inne hiszpańskie ligi. Każdorazowo możesz otrzymać zwrot 50% stawki z przegranego kuponu do kwoty maksymalnej 200 złotych. Procentowa wysokość zwrotu zależna jest od liczby zdarzeń na Twoim kuponie. Maksymalny zwrot, a więc 50% stawki przysługuje w przypadku kuponów z co najmniej 30 selekcjami.

Jak możesz wykorzystać freebet mobile w Fuksiarzu?

Jeżeli spełnisz opisane w regulaminie warunki, to otrzymasz freebet 10 złotych. Jak z niego skorzystać? Zasady są równie proste, co samo odebranie bonusu. Darmowy zakład możesz aktywować w ciągu maksymalnie 72 godzin na kuponie akumulowanym (min. 2 zdarzenia), o kursie min. 1.40 dla każdej selekcji. Nie ma znaczenia czy stawiasz zakłady przedmeczowe czy też na żywo.

 • Kupon akumulowany z minimum 2 zdarzeniami
 • Kurs każdej selekcji to minimum 1.40
 • Czas na skorzystanie z freebetu to maksymalnie 72 godziny, licząc od momentu pojawienia się bonusu na Twoim koncie gracza

Wygrana z freebetu, jak Fuksiarz zdążył już przyzwyczaić, trafi na saldo gotówkowe i będzie wolna od obrotu. Możesz odebrać także freebet bez depozytu od innych bukmacherów. Warto zapoznać się z wszystkimi dostępnymi ofertami.