PZBuk kod bonusowy czerwiec 2023

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to bukmacher, który jest obecny na polskim rynku bukmacherskim od kilku lat. W naszym artykule przedstawiamy aktualną ofertę powitalną oraz informacje o kodzie bonusowym u tego bukmachera.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Wraz z nową ofertą powitalną, bukmacher PZBuk zrezygnował z wymogu wprowadzania kodu bonusowego podczas rejestracji. Jeśli chcesz odebrać bonus o łącznej wartości 2023 zł zarejestruj się korzystając z linku dostępnego na naszej stronie.

Aktualnie w ramach oferty powitalnej w PZBuk odbierzesz cashback (bezpieczny zakład) do 1000 zł. Bukmacher na wiosnę 2023 roku zdecydował się również dołożyć nam bonus od depozytu, dzięki któremu możemy zyskać dodatkowe 1000 zł. PZBuk zapewnia 25%procent bonusu od pierwszej wpłaty do 250 zł, natomiast przy drugiej i trzeciej wpłacie jest to kolejno 350 zł i 400 zł. Do oferty powitalnej włączony został też freebet o wartości 23 zł.

Bonusy powitalne do 2000 zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Kod bonusowy PZBuk – jak działa?

Bukmacher PZBuk choć na rynku jest obecny od 2018 roku, to nie zapomniał o promocjach dla nowych graczy. W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy, zwany też bonusowym (obie nazwy są poprawne). Służy do otrzymania ekskluzywnej oferty powitalnej. Aktualny kod bonusowy to: GOALBET.

Promocja na start skierowana jest dla każdego, nowo zarejestrowanego gracza. Wykorzystując jednak w PZBuk kod promocyjny 2023 otrzymasz bonusy o łącznej wartości 2023 zł.

Kod bonusowy PZBukczerwiec 2023
Kod promocyjnyGOALBET
Cashback PZBukdo 1000 zł
Bonus od depozytu PZBuk25% bonus do 250 PLN przy drugiej wpłacie
25% bonus do 350 PLN przy trzeciej wpłacie
25% bonus do 400 PLN przy czwartej wpłacie
Freebet23 zł

Pamiętaj, z kodem bonusowym PZBuk: GOALBET otrzymasz nie tylko cashback do 1000 złotych, ale także darmowy bonus od depozytu do 1000 zł i freebet 23 zł. To dobra oferta aby rozpocząć przygodę w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Jaki działa kod promocyjny PZBuk?

W przypadku bukmachera PZBuk kod bonusowy obowiązuje przez cały 2023 rok. Opisaliśmy także jego działanie. Czas przedstawić, w którym miejscu możesz go użyć.

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy 2023 wpisać możesz tylko w jednym miejscu. To formularz rejestracyjny, który posłuży Ci także do utworzenia konta gracza. Znajdziesz go w górnym, prawym narożniku strony internetowej. Po kliknięciu w zielony przycisk “Zarejestruj się”, zostaniesz przekierowany właśnie na stronę z formularzem rejestracyjnym.

Na początku ujrzysz tam cztery okienka: nazwa użytkownika (login), e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Po ich uzupełnieniu i zaakceptowaniu zgód, będziesz mógł przejść do drugiego kroku formularza. To właśnie tutaj znajdziesz okienko oznaczone jako: PZBuk kod bonusowy. Pamiętaj, że to jedyne miejsce, w którym możliwe jest jego użycie. Dlatego wpisz tak kod rejestracyjny GOALBET.

Jeżeli zakończysz proces rejestracji bez wykorzystania kodu – to niestety nie będziesz miał kolejnej szansy jego wpisania. Stracisz tym samym bonusy powitalne na zakłady bukmacherskie online. Jeśli jednak przez przypadek przeszedłeś do kolejnego kroku formularza rejestracyjnego, a nie wpisałeś kodu promocyjnego, to nic straconego. W każdej chwili, możesz cofnąć się, dopóki całkowicie nie zakończyłeś procesu rejestracji.

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

PZBuk bonus powitalny

Dzięki najnowszemu kodowi możesz liczyć na dedykowane promocje u bukmachera. Jedną z nich jest PZBuk bonus powitalny. Bonus, który może otrzymać każdy nowy gracz to cashback 1000 zł. Oprócz tego czeka na nas także bonus od depozytu, dzięki któremu możemy zyskać dodatkowe 1000 zł.

Na czym polega bonus powitalny w zakładach bukmacherskich PZBuk? Przeczytaj uważnie poniższe informacje, aby nie przemknęła Ci obok nosa oferta powitalna. Pamiętaj też o tym by zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie bukmachera.

Po dokonaniu rejestracji, a także potwierdzeniu adresu e-mail (pamiętaj o prawidłowym utworzeniu konta w PZBuk. Kod bonusowy podajesz właśnie na tym etapie) będziesz uprawniony do otrzymania oferty powitalnej. Teraz musisz jedynie spełnić warunki promocji, aby dostać cashback 1000 zł i możliwość otrzymania bonusu od depozytu do 1000 zł.

Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć cashback 1000 złotych jest postawienie zakładu wielokrotnego po kursie nie mniejszym niż 1.4. Co unikalne w ramach cashbacku w PZBuk otrzymasz zwrot stawki pierwszego nietrafionego kuponu do 1000 zł, niezależnie od tego ile kuponów wygrałeś wcześniej.

Bukmacher PZBuk do swojej standardowej oferty dołożył również trzystopniowy bonus od depozytu. Oferuje nam 25% bonusu od każdej z trzech pierwszych wpłat. Podczas pierwszej możemy zyskać aż 250 zł, przy drugiej 350 zł, a przy trzeciej nawet 400 zł. Wystarczy zatem wyliczyć, jak wysoka powinna być kwota naszej wpłaty, aby odebrać maksymalny bonus od depozytu w wysokości 1000 zł. Bonus będzie możliwy do wypłaty po jednokrotnym obrocie nim z kuponem na którym znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia o kursie łączonym min. 3.50.

W najnowszej ofercie, bukmacher zdecydował się również do swojej oferty powitalnej dołożyć bonus od depozytu w wysokości 23 zł. Aby go odebrać, należy dokonać wpłaty na min. 50 zł i postawić kupon za kwotę nie mniejszą niż pierwszy depozyt. Kupon musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, o kursie nie mniejszym niż 2.00. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy freebet, który podlega warunkowi obrotu. Trzeba obrócić nim na kuponie AKO jednokrotnie. Minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia to 1.40.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

STS kod promocyjnyFuksiarz kod promocyjny
Superbet kod promocyjnyBetclic kod promocyjny
Fortuna kod promocyjnyBetcris kod promocyjny
Betfan kod promocyjnyTotalbet kod promocyjny
ETOTO kod promocyjnyLVBET kod promocyjny
GObet kod promocyjnyBetx kod promocyjny

Inne bonusy w PZBuk

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy pozwoli Ci nie tylko na otrzymanie oferty powitalnej, ale także innych bonusów. Oferta promocyjna bukmachera zmienia się bardzo dynamicznie, zatem warto byś zapoznał się z aktualnie obowiązującą, którą opisujemy poniżej.

Aktualnie w PZBuk dostępne są dwie ciekawe promocje: Zakłady Kardio i Kombo+.

Zakłady kardio

Gracze coraz częściej stawiają zakłady za pośrednictwem wszelkich urządzeń mobilnych. W tym miejscu warto wspomnieć, że także tą drogą możesz wykorzystać u bukmachera PZBuk kod bonusowy, który przedstawiliśmy na wstępie artykułu. Dla graczy, korzystających z urządzeń mobilnych, bukmacher przygotował Zakłady Kardio. Jest to po prostu urozmaicenie zakładów na żywo. Wszystkie zdarzenia z tej oferty oznaczone są ikoną kardiogramu. Po jej kliknięciu możesz obstawić chociażby, kiedy padnie następny gol, a do wyboru masz różne przedziały czasowe (30 sekund, 1 minuta, 5 minut itp.)

Kombo+

Bukmacher PZBuk postanowił odświeżyć swoją ofertę promocji stałych dla graczy i stworzył ofertę Kombo+. Łącząc różne dyscypliny sportowe i dorzucając kolejne wydarzenia na kupon mamy szansę zwiększyć naszą wygraną aż o 100%. Im większa liczba zdarzeń na kuponie, tym bardziej naszą wygraną powiększa bukmacher. Przy 3 zdarzeniach jest to 3% więcej, przy 4 jest to już 7%, a przy 5 10%. Jeśli na naszym kuponie znajdzie się przynajmniej 20 zdarzeń, wygrana zostanie zwiększona o 100%.

Na stronach bukmachera PZBuk możesz znaleźć również program lojalnościowy. To coraz chętniej stosowany bonus w przypadku legalnych bukmacherów. W jego ramach możesz zbierać punkty, które później wymienisz w Sklepie Gracza na darmowe zakłady, bonusy czy też inne niespodzianki.

Jak łatwo zauważyć oferta powitalna to nie wszystko, co możesz otrzymać. Pamiętaj, w PZBuk kod bonusowy wpisz podczas procesu rejestracji. Nie pozwól, by ominęła Cię ekskluzywna oferta od polskiego, legalnego bukmachera.

Przeczytaj nasz Poradnik Typera i dowiedz się więcej o obstawianiu:

Zakłady bukmacherskie online PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher oferujacy zakłady sportowe w Polsce. Pełna nazwa firmy brzmi “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Właścicielem marki jest firma Cherry Online. W Polsce występuje pod nazwą Cherry Online Polska. Jest to międzynarodowy bukmacher. Oferuje kursy bukmacherskie w Szwecji, Danii i innych krajach Europy. Rejestracja konta u bukmachera z kodem bonusowym GOALBET gwarantuje wyższy bonus powitalny dla nowych graczy. Warto sprawdzić ofertę tego nowe bukmachera na polskim rynku.

Bonusy powitalne do 2000 zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Kod bonusowy PZBuk – najczęściej zadawane pytania?

Czy PZBuk posiada kod bonusowy?

Tak. Zakłady bukmacherskie PZBuk przewidują użycie w swojej ofercie kodu bonusowego – aby skorzystać z najlepszego pakietu użyj kodu GOALBET.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny GOALBET należy wpisać w drugim etapie rejestracji w odpowiedniu polu.

Co daje kod bonusowy PZBuk?

PZBuk zakłady bukmacherskie oferuje zakład bez ryzyka w postaci bonusu cashback. Bukmacher zwraca stawkę do 1000 zł za pierwszy przegrany zakład. Oferuje również bonus od depozytu do 1000 zł i freebet 23 zł.