PZBuk kod bonusowy 2021: GOALBET

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to jeden z bukmacherów, którzy stosunkowo niedawno rozpoczęli swoją działalność. W naszym artykule przedstawiamy Ci aktualną ofertę powitalną oraz najnowszy dla bukmachera PZBuk Kod Bonusowy. W związku z tym warto także, żebyś był na bieżąco z jego ofertą. Nowe podmioty w branży mają to do siebie, że bardzo dynamicznie zmieniają swoje propozycje dla graczy. U nas, w przypadku bukmachera PZBuk kod promocyjny jest aktywny przez cały 2021 rok. Kod gwarantuje bardzo dobry PZBuk bonus oraz punkty lojalnościowe.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Cashback do 500zł i darmowy zakład 20zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

Kod bonusowy PZBuk – jak działa?

Bukmacher PZBuk choć na rynku jest od niedawna, to nie zapomniał o promocjach dla nowych graczy. W zakładach bukmacherskich PZBuk kod promocyjny, zwany też bonusowym (obie nazwy są poprawne). Służy do otrzymania ekskluzywnej oferty powitalnej. Aktualny kod bonusowy to: GOALBET.

Promocja na start skierowana jest dla każdego, nowo zarejestrowanego gracza. Wykorzystując jednak w PZBuk kod promocyjny 2021 otrzymasz dodatkowy bonus od bukmachera. Oprócz standardowej oferty, PZBuk może obdaruje Cię 20 000 punktami lojalnościowymi, za które kupisz kolejne bonusy. Gracze, którzy zarejestrują konto przy użyciu kodu bonusowego, mają większą szansę na otrzymanie ekskluzywnych ofert.

Pamiętaj, z kodem bonusowym PZBuk: GOALBET otrzymasz nie tylko cashback 200 złotych, ale także 20 000 punktów lojalnościowych i szanse na następne bonusy! To dobra oferta aby rozpocząć przygodę w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Jaki działa kod promocyjny PZBuk?

W przypadku bukmachera PZBuk kod bonusowy obowiązuje przez cały 2021 rok. Opisaliśmy także jego działanie. Czas przedstawić, w którym miejscu możesz go użyć.

PZBuk kod bonusowy

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod promocyjny 2021 wpisać możesz tylko w jednym miejscu. To formularz rejestracyjny, który posłuży Ci także do utworzenia konta gracza. Znajdziesz go w górnym, prawym narożniku strony internetowej. Po kliknięciu w zielony przycisk “Zarejestruj się”, zostaniesz przekierowany właśnie na stronę z formularzem rejestracyjnym.

Na początku ujrzysz tam cztery okienka: nazwa użytkownika (login), e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Po ich uzupełnieniu i zaakceptowaniu zgód, będziesz mógł przejść do drugiego kroku formularza. To właśnie tutaj znajdziesz okienko oznaczone jako: PZBuk kod bonusowy. Pamiętaj, że to jedyne miejsce, w którym możliwe jest jego użycie. Dlatego wpisz tak kod rejestracyjny GOALBET.

eżeli zakończysz proces rejestracji bez wykorzystania kodu – to niestety nie będziesz miał kolejnej szansy jego wpisania. Stracisz tym samym bonusy powitalne na zakłady bukmacherskie online. Jeśli jednak przez przypadek przeszedłeś do kolejnego kroku formularza rejestracyjnego, a nie wpisałeś kodu promocyjnego, to nic straconego. W każdej chwili, możesz cofnąć się, dopóki całkowicie nie zakończyłeś procesu rejestracji.

PZBuk bonus powitalny

Dzięki najnowszemu kodowi możesz liczyć na dedykowane promocje u bukmachera. Jedną z nich jest bonus powitalny. Bonus, który może otrzymać każdy nowy gracz to cashback 200 zł. Ty, z kodem bonusowym: GOALBET możesz zgarnąć także 20 000 punktów lojalnościowych.

Na czym polega bonus powitalny w zakładach bukmacherskich PZBuk? Przeczytaj uważnie poniższe informacje, aby nie przemknęła Ci obok nosa oferta powitalna.

Po dokonaniu rejestracji, a także potwierdzeniu adresu e-mail (pamiętaj o prawidłowym utworzeniu konta w PZBuk. Kod bonusowy podajesz właśnie na tym etapie) będziesz uprawniony do otrzymania oferty powitalnej. Teraz musisz jedynie spełnić warunki promocji, aby dostać cashback 200 zł.

Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć cashback 200 złotych jest postawienie zakładu po kursie nie mniejszym niż 1.4. Otrzymany cashback za przegrany zakład nie ma żadnych warunków obrotu!

I wreszcie dochodzimy do tego, co interesuje najbardziej – czyli dodatkowe bonusy, w ramach oferty powitalnej VIP. Jest to 20 000 punktów lojalnościowych, które wymienisz na bonusy w sklepie PZBuk. Otrzymasz je jedynie, jeżeli podczas rejestracji podasz kod bonusowy: GOALBET. To krok numer jeden. Krok numer dwa – to właśnie postawienie zakładu wielokrotnego: min. stawka 50 złotych, min. kurs 2.0.

Inne bonusy w PZBuk

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy pozwoli Ci nie tylko na otrzymanie oferty powitalnej, ale także innych bonusów. Oferta promocyjna bukmachera zmienia się bardzo dynamicznie, zatem warto byś zapoznał się z aktualnie obowiązującą, którą opisujemy poniżej.

Aktualnie w PZBuk dostępne są trzy ciekawe promocje: Zakłady Kardio, Kombodoładowanie oraz Komborakieta.

kod bonusowy pzbuk

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakłady kardio

Gracze coraz częściej stawiają zakłady za pośrednictwem wszelkich urządzeń mobilnych. W tym miejscu warto wspomnieć, że także tą drogą możesz wykorzystać u bukmachera PZBuk kod bonusowy, który przedstawiliśmy na wstępie artykułu. Dla graczy, korzystających z urządzeń mobilnych, bukmacher przygotował Zakłady Kardio. Jest to po prostu urozmaicenie zakładów na żywo. Wszystkie zdarzenia z tej oferty oznaczone są ikoną kardiogramu. Po jej kliknięciu możesz obstawić chociażby, kiedy padnie następny gol, a do wyboru masz różne przedziały czasowe (30 sekund, 1 minuta, 5 minut itp.)

Kombodoładowanie

Jeżeli lubisz obstawiać zakłady wielokrotne, zwane też AKO, to PZBuk również ma coś dla Ciebie w swojej ofercie promocyjnej. Konkretnie chodzi o Kombodoładowanie. Już sama nazwa promocji kojarzy się z zakładami wielokrotnymi, ale co oznacza drugi, tajemniczy człon – doładowanie? Otóż PZBuk powiększa wygrane dla kuponów AKO, zawierających zdarzenia z wybranych lig piłkarskich i eSportu. Dla przykładu za kupon z 2 zdarzeniami otrzymasz powiększenie ewentualnej wygranej o 1%. Przy 5 zdarzeniach będzie to już bonus w wysokości 4%. Od 7 do 10 zdarzeń premiowane jest powiększeniem wygranej o 10%, a taśmy (w tym przypadku kupony zawierające 11+ zdarzeń) gwarantują dodatkowy bonus w wysokości 15%.

Komborakieta

Tenis ziemny to według statystyk druga po piłce nożnej, najchętniej grana u bukmacherów dyscyplina w Polsce. Komborakieta to oferta, którą PZBuk zaprezentował właśnie dla fanów tego sportu. Promocja działa w ten sam sposób, co opisane wyżej Kombodoładowanie. Zasadnicza różnica polega na tym, o ile bukmacher zwiększa wygrane – w przypadku promocji dla tenisa ziemnego są to zdecydowanie wyższe bonusy. Za dwa zdarzenia z tenisa na jednym kuponie zgarniesz 2% bonusu. W przypadku pięciu to już 10%, a taśmy (11+) premiowane są podwyższeniem ewentualnej wygranej aż o 30%.

Na stronach bukmachera PZBuk możesz znaleźć również program lojalnościowy. To coraz chętniej stosowany bonus w przypadku legalnych bukmacherów. W jego ramach możesz zbierać punkty, które później wymienisz w Sklepie Gracza na darmowe zakłady, bonusy czy też inne niespodzianki.

Jak łatwo zauważyć oferta powitalna to nie wszystko, co możesz otrzymać. Pamiętaj, w PZBuk kod bonusowy wpisz podczas procesu rejestracji. Nie pozwól, by ominęła Cię ekskluzywna oferta od polskiego, legalnego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie online PZBuk

PZBuk to legalny bukmacher oferujacy zakłady sportowe w Polsce. Pełna nazwa firmy brzmi “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Właścicielem marki jest firma Cherry Online. W Polsce występuje pod nazwą Cherry Online Polska. Jest to międzynarodowy bukmacher. Oferuje kursy bukmacherskie w Szwecji, Danii i innych krajach Europy. Rejestracja konta u bukmachera z kodem bonusowym GOALBET gwarantuje wyższy bonus powitalny dla nowych graczy. Warto sprawdzić ofertę tego nowe bukmachera na polskim rynku.

Cashback do 500zł i darmowy zakład 20zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg