PZBuk kod bonusowy wrzesień 2021

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to bukmacher, który jest obecny na polskim rynku bukmacherskim od trzech lat. W naszym artykule przedstawiamy aktualną ofertę powitalną oraz najnowszy dla bukmachera PZBuk kod bonusowy: GOALBET. Kod ten gwarantuje bardzo dobry PZBuk bonus: cashback do 500 zł oraz ekskluzywny darmowy zakład 20 zł. W przypadku bukmachera PZBuk kod promocyjny jest aktywny przez cały 2021 rok.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Jeśli chcesz zarejestrować konto u bukmachera PZBuk i skorzystać z wszystkich dostępnych bonusów dla nowych klientów to w trakcie rejestracji podaj kod bonusowy GOALBET. Z naszym kodem promocyjnym odbierzesz pełen pakiet bonusów dostępnych dla nowych klientów PZBuk, czyli cashback (bezpieczny zakład) do 500 zł oraz freebet (darmowych zakład) o wartości 20 zł.

Cashback do 500zł i darmowy zakład 20zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Kod bonusowy PZBuk – jak działa?

Bukmacher PZBuk choć na rynku jest obecny od 2018 roku, to nie zapomniał o promocjach dla nowych graczy. W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy, zwany też bonusowym (obie nazwy są poprawne). Służy do otrzymania ekskluzywnej oferty powitalnej. Aktualny kod bonusowy to: GOALBET.

Promocja na start skierowana jest dla każdego, nowo zarejestrowanego gracza. Wykorzystując jednak w PZBuk kod promocyjny 2021 otrzymasz dodatkowy bonus od bukmachera. Oprócz standardowej oferty powitalnej, otrzymasz również od PZBuk darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł. Gracze, którzy zarejestrują konto przy użyciu kodu bonusowego, mają większą szansę na otrzymanie ekskluzywnych ofert.

Pamiętaj, z kodem bonusowym PZBuk: GOALBET otrzymasz nie tylko cashback do 500 złotych, ale także darmowy zakład 20 zł. To dobra oferta aby rozpocząć przygodę w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Jaki działa kod promocyjny PZBuk?

W przypadku bukmachera PZBuk kod bonusowy obowiązuje przez cały 2021 rok. Opisaliśmy także jego działanie. Czas przedstawić, w którym miejscu możesz go użyć.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy 2021 wpisać możesz tylko w jednym miejscu. To formularz rejestracyjny, który posłuży Ci także do utworzenia konta gracza. Znajdziesz go w górnym, prawym narożniku strony internetowej. Po kliknięciu w zielony przycisk “Zarejestruj się”, zostaniesz przekierowany właśnie na stronę z formularzem rejestracyjnym.

Na początku ujrzysz tam cztery okienka: nazwa użytkownika (login), e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Po ich uzupełnieniu i zaakceptowaniu zgód, będziesz mógł przejść do drugiego kroku formularza. To właśnie tutaj znajdziesz okienko oznaczone jako: PZBuk kod bonusowy. Pamiętaj, że to jedyne miejsce, w którym możliwe jest jego użycie. Dlatego wpisz tak kod rejestracyjny GOALBET.

Jeżeli zakończysz proces rejestracji bez wykorzystania kodu – to niestety nie będziesz miał kolejnej szansy jego wpisania. Stracisz tym samym bonusy powitalne na zakłady bukmacherskie online. Jeśli jednak przez przypadek przeszedłeś do kolejnego kroku formularza rejestracyjnego, a nie wpisałeś kodu promocyjnego, to nic straconego. W każdej chwili, możesz cofnąć się, dopóki całkowicie nie zakończyłeś procesu rejestracji.

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

PZBuk bonus powitalny

Dzięki najnowszemu kodowi możesz liczyć na dedykowane promocje u bukmachera. Jedną z nich jest PZBuk bonus powitalny. Bonus, który może otrzymać każdy nowy gracz to cashback 500 zł. Natomiast z kodem bonusowym: GOALBET możesz odebrać dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 zł.

Na czym polega bonus powitalny w zakładach bukmacherskich PZBuk? Przeczytaj uważnie poniższe informacje, aby nie przemknęła Ci obok nosa oferta powitalna. Pamiętaj też o tym by zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie bukmachera.

Po dokonaniu rejestracji, a także potwierdzeniu adresu e-mail (pamiętaj o prawidłowym utworzeniu konta w PZBuk. Kod bonusowy podajesz właśnie na tym etapie) będziesz uprawniony do otrzymania oferty powitalnej. Teraz musisz jedynie spełnić warunki promocji, aby dostać cashback 500 zł.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć cashback 500 złotych jest postawienie zakładu wielokrotnego po kursie nie mniejszym niż 1.4. Co unikalne w ramach cashbacku w PZBuk otrzymasz zwrot stawki pierwszego nietrafionego kuponu do 500 zł, niezależnie od tego ile kuponów wygrałeś wcześniej.

Bonus powitalny od PZBuk będzie większy, jeśli w trakcie rejestracji podasz kod promocyjny GOALBET. Dzięki niemu będziesz też mógł skorzystać z darmowego zakładu o wartości 20 zł. Aby go otrzymać wystarczy dokonać depozytu (pierwszej wpłaty) na kwotę min. 20 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji “darmowy zakład, gracz może wykorzystać na dowolny kupon wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń. Darmowy zakład 20 zł będzie dostępny z rozwijanego menu „Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką, podczas tworzenia nowego kuponu spełniającego wymogi. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą”.

Sprawdź inne, polecane kody promocyjne:

Zakłady bukmacherskieKod promocyjny
STSSTS kod promocyjny
FortunaFortuna kod promocyjny
BetclicBetclic kod promocyjny
SuperbetSuperbet kod promocyjny

PZBuk Freebet

Skorzystanie z kodu promocyjnego PZBUK ma jeszcze jeden atut. Kod bonusowy GOALBET gwarantuje bowiem dodatkowy bonus w postaci darmowego zakładu. Bonus freebet dostępny jest dla klientów, którzy otworzą konto gracza z kodem GOALBET w formularzu rejestracyjnym i dokonają pierwszego depozytu o wartości minimum 20 zł. Darmowy bonus pojawi się wtedy na koncie. Będzie to darmowy zakład o wartości 20 zł.

Inne bonusy w PZBuk

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy pozwoli Ci nie tylko na otrzymanie oferty powitalnej, ale także innych bonusów. Oferta promocyjna bukmachera zmienia się bardzo dynamicznie, zatem warto byś zapoznał się z aktualnie obowiązującą, którą opisujemy poniżej.

Aktualnie w PZBuk dostępne są trzy ciekawe promocje: Zakłady Kardio, Kombodoładowanie oraz Komborakieta.

kod bonusowy pzbuk

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakłady kardio

Gracze coraz częściej stawiają zakłady za pośrednictwem wszelkich urządzeń mobilnych. W tym miejscu warto wspomnieć, że także tą drogą możesz wykorzystać u bukmachera PZBuk kod bonusowy, który przedstawiliśmy na wstępie artykułu. Dla graczy, korzystających z urządzeń mobilnych, bukmacher przygotował Zakłady Kardio. Jest to po prostu urozmaicenie zakładów na żywo. Wszystkie zdarzenia z tej oferty oznaczone są ikoną kardiogramu. Po jej kliknięciu możesz obstawić chociażby, kiedy padnie następny gol, a do wyboru masz różne przedziały czasowe (30 sekund, 1 minuta, 5 minut itp.)

Kombodoładowanie

Jeżeli lubisz obstawiać zakłady wielokrotne, zwane też AKO, to PZBuk również ma coś dla Ciebie w swojej ofercie promocyjnej. Konkretnie chodzi o Kombodoładowanie. Już sama nazwa promocji kojarzy się z zakładami wielokrotnymi, ale co oznacza drugi, tajemniczy człon – doładowanie? Otóż PZBuk powiększa wygrane dla kuponów AKO, zawierających zdarzenia z wybranych lig piłkarskich i eSportu. Dla przykładu za kupon z 2 zdarzeniami otrzymasz powiększenie ewentualnej wygranej o 1%. Przy 5 zdarzeniach będzie to już bonus w wysokości 4%. Od 7 do 10 zdarzeń premiowane jest powiększeniem wygranej o 10%, a taśmy (w tym przypadku kupony zawierające 11+ zdarzeń) gwarantują dodatkowy bonus w wysokości 15%.

Komborakieta

Tenis ziemny to według statystyk druga po piłce nożnej, najchętniej grana u bukmacherów dyscyplina w Polsce. Komborakieta to oferta, którą PZBuk zaprezentował właśnie dla fanów tego sportu. Promocja działa w ten sam sposób, co opisane wyżej Kombodoładowanie. Zasadnicza różnica polega na tym, o ile bukmacher zwiększa wygrane – w przypadku promocji dla tenisa ziemnego są to zdecydowanie wyższe bonusy. Za dwa zdarzenia z tenisa na jednym kuponie zgarniesz 2% bonusu. W przypadku pięciu to już 10%, a taśmy (11+) premiowane są podwyższeniem ewentualnej wygranej aż o 30%.

Na stronach bukmachera PZBuk możesz znaleźć również program lojalnościowy. To coraz chętniej stosowany bonus w przypadku legalnych bukmacherów. W jego ramach możesz zbierać punkty, które później wymienisz w Sklepie Gracza na darmowe zakłady, bonusy czy też inne niespodzianki.

Jak łatwo zauważyć oferta powitalna to nie wszystko, co możesz otrzymać. Pamiętaj, w PZBuk kod bonusowy wpisz podczas procesu rejestracji. Nie pozwól, by ominęła Cię ekskluzywna oferta od polskiego, legalnego bukmachera.

Przeczytaj nasz Poradnik Typera i dowiedz się więcej o obstawianiu:

Zakłady bukmacherskie online PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher oferujacy zakłady sportowe w Polsce. Pełna nazwa firmy brzmi “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Właścicielem marki jest firma Cherry Online. W Polsce występuje pod nazwą Cherry Online Polska. Jest to międzynarodowy bukmacher. Oferuje kursy bukmacherskie w Szwecji, Danii i innych krajach Europy. Rejestracja konta u bukmachera z kodem bonusowym GOALBET gwarantuje wyższy bonus powitalny dla nowych graczy. Warto sprawdzić ofertę tego nowe bukmachera na polskim rynku.

Cashback do 500zł i darmowy zakład 20zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Kod bonusowy PZBuk – najczęściej zadawane pytania?

Czy PZBuk posiada kod bonusowy?

Tak. Zakłady bukmacherskie PZBuk przewidują użycie w swojej ofercie kodu bonusowego – aby skorzystać z najlepszego pakietu użyj kodu GOALBET.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny GOALBET należy wpisać w drugim etapie rejestracji w odpowiedniu polu.

Co daje kod bonusowy PZBuk?

PZBuk zakłady bukmacherskie oferuje zakład bez ryzyka w postaci bonusu cashback. Bukmacher zwraca stawkę do 500 zł za pierwszy przegrany zakład. Dodatkowo dzięki rejestracji z kodem promocyjnym PZBuk GOALBET bonus w formie darmowego zakładu 20 zł.