PZBuk kod bonusowy listopad 2022

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to bukmacher, który jest obecny na polskim rynku bukmacherskim od trzech lat. W naszym artykule przedstawiamy aktualną ofertę powitalną oraz informacje o kodzie bonusowym u tego bukmachera.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Wraz z nową ofertą wprowadzoną w styczniu 2022, bukmacher PZBuk zrezygnował z wymogu wprowadzania kodu bonusowego podczas rejestracji. Jeśli chcesz odebrać bonus o łącznej wartości 1050 zł zarejestruj się korzystając z linków dostępnych na naszej stronie.

Aktualnie w ramach oferty powitalnej w PZBuk odbierzesz cashback (bezpieczny zakład) do 1000 zł oraz freebet (darmowy zakład) o wartości 50 zł.

Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Kod bonusowy PZBuk – jak działa?

Bukmacher PZBuk choć na rynku jest obecny od 2018 roku, to nie zapomniał o promocjach dla nowych graczy. W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy, zwany też bonusowym (obie nazwy są poprawne). Służy do otrzymania ekskluzywnej oferty powitalnej. Aktualny kod bonusowy to: GOALBET.

Promocja na start skierowana jest dla każdego, nowo zarejestrowanego gracza. Wykorzystując jednak w PZBuk kod promocyjny 2022 otrzymasz dodatkowy bonus od bukmachera. Oprócz standardowej oferty powitalnej, otrzymasz również od PZBuk darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł. Gracze, którzy zarejestrują konto przy użyciu kodu bonusowego, mają większą szansę na otrzymanie ekskluzywnych ofert.

Kod bonusowy PZBuklistopad 2022
Kod promocyjnyGOALBET
Cashback PZBukdo 1000 zł
Freebet PZBuk20 zł

Pamiętaj, z kodem bonusowym PZBuk: GOALBET otrzymasz nie tylko cashback do 1000 złotych, ale także darmowy zakład 20 zł. To dobra oferta aby rozpocząć przygodę w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Jaki działa kod promocyjny PZBuk?

W przypadku bukmachera PZBuk kod bonusowy obowiązuje przez cały 2022 rok. Opisaliśmy także jego działanie. Czas przedstawić, w którym miejscu możesz go użyć.

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy 2022 wpisać możesz tylko w jednym miejscu. To formularz rejestracyjny, który posłuży Ci także do utworzenia konta gracza. Znajdziesz go w górnym, prawym narożniku strony internetowej. Po kliknięciu w zielony przycisk “Zarejestruj się”, zostaniesz przekierowany właśnie na stronę z formularzem rejestracyjnym.

Na początku ujrzysz tam cztery okienka: nazwa użytkownika (login), e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Po ich uzupełnieniu i zaakceptowaniu zgód, będziesz mógł przejść do drugiego kroku formularza. To właśnie tutaj znajdziesz okienko oznaczone jako: PZBuk kod bonusowy. Pamiętaj, że to jedyne miejsce, w którym możliwe jest jego użycie. Dlatego wpisz tak kod rejestracyjny GOALBET.

Jeżeli zakończysz proces rejestracji bez wykorzystania kodu – to niestety nie będziesz miał kolejnej szansy jego wpisania. Stracisz tym samym bonusy powitalne na zakłady bukmacherskie online. Jeśli jednak przez przypadek przeszedłeś do kolejnego kroku formularza rejestracyjnego, a nie wpisałeś kodu promocyjnego, to nic straconego. W każdej chwili, możesz cofnąć się, dopóki całkowicie nie zakończyłeś procesu rejestracji.

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

PZBuk bonus powitalny

Dzięki najnowszemu kodowi możesz liczyć na dedykowane promocje u bukmachera. Jedną z nich jest PZBuk bonus powitalny. Bonus, który może otrzymać każdy nowy gracz to cashback 1000 zł. Natomiast z kodem bonusowym: GOALBET możesz odebrać dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 zł.

Na czym polega bonus powitalny w zakładach bukmacherskich PZBuk? Przeczytaj uważnie poniższe informacje, aby nie przemknęła Ci obok nosa oferta powitalna. Pamiętaj też o tym by zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie bukmachera.

Po dokonaniu rejestracji, a także potwierdzeniu adresu e-mail (pamiętaj o prawidłowym utworzeniu konta w PZBuk. Kod bonusowy podajesz właśnie na tym etapie) będziesz uprawniony do otrzymania oferty powitalnej. Teraz musisz jedynie spełnić warunki promocji, aby dostać cashback 1000 zł.

Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć cashback 1000 złotych jest postawienie zakładu wielokrotnego po kursie nie mniejszym niż 1.4. Co unikalne w ramach cashbacku w PZBuk otrzymasz zwrot stawki pierwszego nietrafionego kuponu do 1000 zł, niezależnie od tego ile kuponów wygrałeś wcześniej.

Bonus powitalny od PZBuk będzie większy, jeśli w trakcie rejestracji podasz kod promocyjny GOALBET. Dzięki niemu będziesz też mógł skorzystać z darmowego zakładu o wartości 20 zł. Aby go otrzymać wystarczy dokonać depozytu (pierwszej wpłaty) na kwotę min. 20 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji “darmowy zakład, gracz może wykorzystać na dowolny kupon wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń. Darmowy zakład 20 zł będzie dostępny z rozwijanego menu „Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką, podczas tworzenia nowego kuponu spełniającego wymogi. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą”.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

STS kod promocyjnyFuksiarz kod promocyjny
Superbet kod promocyjnyBetclic kod promocyjny
Fortuna kod promocyjnyBetcris kod promocyjny
Betfan kod promocyjnyTotalbet kod promocyjny
ETOTO kod promocyjny

PZBuk Freebet

Skorzystanie z kodu promocyjnego PZBUK ma jeszcze jeden atut. Kod bonusowy GOALBET gwarantuje bowiem dodatkowy bonus w postaci darmowego zakładu. Bonus freebet dostępny jest dla klientów, którzy otworzą konto gracza z kodem GOALBET w formularzu rejestracyjnym i dokonają pierwszego depozytu o wartości minimum 20 zł. Darmowy bonus pojawi się wtedy na koncie. Będzie to darmowy zakład o wartości 20 zł.

Inne bonusy w PZBuk

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy pozwoli Ci nie tylko na otrzymanie oferty powitalnej, ale także innych bonusów. Oferta promocyjna bukmachera zmienia się bardzo dynamicznie, zatem warto byś zapoznał się z aktualnie obowiązującą, którą opisujemy poniżej.

Aktualnie w PZBuk dostępne są trzy ciekawe promocje: Zakłady Kardio, Kombodoładowanie oraz Komborakieta.

kod bonusowy pzbuk

Zakłady kardio

Gracze coraz częściej stawiają zakłady za pośrednictwem wszelkich urządzeń mobilnych. W tym miejscu warto wspomnieć, że także tą drogą możesz wykorzystać u bukmachera PZBuk kod bonusowy, który przedstawiliśmy na wstępie artykułu. Dla graczy, korzystających z urządzeń mobilnych, bukmacher przygotował Zakłady Kardio. Jest to po prostu urozmaicenie zakładów na żywo. Wszystkie zdarzenia z tej oferty oznaczone są ikoną kardiogramu. Po jej kliknięciu możesz obstawić chociażby, kiedy padnie następny gol, a do wyboru masz różne przedziały czasowe (30 sekund, 1 minuta, 5 minut itp.)

Kombodoładowanie

Jeżeli lubisz obstawiać zakłady wielokrotne, zwane też AKO, to PZBuk również ma coś dla Ciebie w swojej ofercie promocyjnej. Konkretnie chodzi o Kombodoładowanie. Już sama nazwa promocji kojarzy się z zakładami wielokrotnymi, ale co oznacza drugi, tajemniczy człon – doładowanie? Otóż PZBuk powiększa wygrane dla kuponów AKO, zawierających zdarzenia z wybranych lig piłkarskich i eSportu. Dla przykładu za kupon z 2 zdarzeniami otrzymasz powiększenie ewentualnej wygranej o 1%. Przy 5 zdarzeniach będzie to już bonus w wysokości 4%. Od 7 do 10 zdarzeń premiowane jest powiększeniem wygranej o 10%, a taśmy (w tym przypadku kupony zawierające 11+ zdarzeń) gwarantują dodatkowy bonus w wysokości 15%.

Komborakieta

Tenis ziemny to według statystyk druga po piłce nożnej, najchętniej grana u bukmacherów dyscyplina w Polsce. Komborakieta to oferta, którą PZBuk zaprezentował właśnie dla fanów tego sportu. Promocja działa w ten sam sposób, co opisane wyżej Kombodoładowanie. Zasadnicza różnica polega na tym, o ile bukmacher zwiększa wygrane – w przypadku promocji dla tenisa ziemnego są to zdecydowanie wyższe bonusy. Za dwa zdarzenia z tenisa na jednym kuponie zgarniesz 2% bonusu. W przypadku pięciu to już 10%, a taśmy (11+) premiowane są podwyższeniem ewentualnej wygranej aż o 30%.

Na stronach bukmachera PZBuk możesz znaleźć również program lojalnościowy. To coraz chętniej stosowany bonus w przypadku legalnych bukmacherów. W jego ramach możesz zbierać punkty, które później wymienisz w Sklepie Gracza na darmowe zakłady, bonusy czy też inne niespodzianki.

Jak łatwo zauważyć oferta powitalna to nie wszystko, co możesz otrzymać. Pamiętaj, w PZBuk kod bonusowy wpisz podczas procesu rejestracji. Nie pozwól, by ominęła Cię ekskluzywna oferta od polskiego, legalnego bukmachera.

Przeczytaj nasz Poradnik Typera i dowiedz się więcej o obstawianiu:

Zakłady bukmacherskie online PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher oferujacy zakłady sportowe w Polsce. Pełna nazwa firmy brzmi “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Właścicielem marki jest firma Cherry Online. W Polsce występuje pod nazwą Cherry Online Polska. Jest to międzynarodowy bukmacher. Oferuje kursy bukmacherskie w Szwecji, Danii i innych krajach Europy. Rejestracja konta u bukmachera z kodem bonusowym GOALBET gwarantuje wyższy bonus powitalny dla nowych graczy. Warto sprawdzić ofertę tego nowe bukmachera na polskim rynku.

Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Kod bonusowy PZBuk – najczęściej zadawane pytania?

Czy PZBuk posiada kod bonusowy?

Tak. Zakłady bukmacherskie PZBuk przewidują użycie w swojej ofercie kodu bonusowego – aby skorzystać z najlepszego pakietu użyj kodu GOALBET.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny GOALBET należy wpisać w drugim etapie rejestracji w odpowiedniu polu.

Co daje kod bonusowy PZBuk?

PZBuk zakłady bukmacherskie oferuje zakład bez ryzyka w postaci bonusu cashback. Bukmacher zwraca stawkę do 1000 zł za pierwszy przegrany zakład. Dodatkowo dzięki rejestracji z kodem promocyjnym PZBuk GOALBET bonus w formie darmowego zakładu 20 zł.