Fortuna freebet bez depozytu (kwiecień 2024)

Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny GOAL
Freebet za rejestrację 20 zł
Freebet za 1. wpłatę 10 zł
Zakład bez ryzyka 3x 100 zł
Freebet za udostępnienie kuponu 5 zł

Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL:

335 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Fortuna freebet bez depozytu w wysokości 20 zł jest jednym z elementów bonusu powitalnego dla nowych użytkowników. Odbierzesz go bez konieczności wpłaty środków! W ofercie są również inne darmowe zakłady. Opisujemy je szczegółowo.

Fortuna freebet – jak to działa?

Fortuna przygotowała dla swoich użytkowników wyjątkowe promocje w postaci darmowych zakładów, czyli freebetów 20 zł + 10 zł + 5 zł. Na czym polega taka forma bonusu?

Mówiąc najprościej, jak się da: jest to zakład, który zawierasz za środki otrzymane od bukmachera. Co bardzo ważne i korzystne: w Fortunie 20 zł na grę otrzymasz natychmiast po rejestracji, bez konieczności wpłaty jakichkolwiek pieniędzy na swoje konto. To naprawdę konkurencyjna oferta!

Freebet bez depozytu jest to więc bonus, w którym nie ryzykujesz żadnych strat. Środki które uzyskasz po rejestracji w Fortunie, mogą być kołem zamachowym dla twojej dalszej przygody z zakładami sportowymi. Jeśli trafisz kupon za darmowy zakład, to od razu twoje konto zostanie zasilone pieniędzmi, których nie musiałeś przecież przelewać z własnego rachunku bankowego.

Fortuna oferuje obecnie trzy freebety, które otrzymasz po rejestracji i weryfikacji konta (20 zł), po dokonaniu pierwszej wpłaty (10 zł) oraz po udostępnieniu kuponu! Poniżej prezentujemy szczegóły każdego z nich.

Freebet w Fortuniewarunki
Freebet bez depozytu20 zł
Freebet za wpłatę10 zł
Freebet za udostępnienie kuponu5 zł
Kod promocyjny FortunaGOAL

Fortuna freebet bez depozytu za rejestrację: 20 zł

Freebet bez depozytu od Fortuny wynosi 20 zł, ale otrzymujesz go w postaci 2800 punktów FKP. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać ten bonus?

 1. Musisz przejść pełną rejestrację, a więc podać wszystkie wymagane dane identyfikacyjne i kontaktowe
 2. Do pełnej rejestracji należy przesłać skany dowodu osobistego lub paszportu (lub zarejestrować się za pomocą moje ID)
 3. Po weryfikacji otrzymasz bonus w postaci 2800 punktów FKP, czyli odpowiednik 20 zł
 4. Możesz teraz obstawić dowolny zakład z jednym lub większą liczbą zdarzeń
 5. Wygraną możesz swobodnie wypłacić. Nie trzeba obracać otrzymanym bonusem.

Jak widać, zakładając konto w Fortunie, na samym początku nie musisz angażować własnych środków, by zacząć grać! Zasady są więc bardzo przejrzyste i trzeba przyznać, że Fortuna do maksimum uprościła proces jego otrzymania:

 • Każdy nowy zarejestrowany użytkownik dostaje 20 zł w formie punktów FKP
 • Bonus podzielić można na kilka kuponów (np. 2×10 zł lub 4×5 zł)
 • Wygrana z zakładu trafia na konto główne i nie trzeba nią obracać!
 • Kurs i liczba zdarzeń na kuponie są dowolne
 • Bonus należy wykorzystać do końca danego roku kalendarzowego

Fortuna Freebet za 1. wpłatę 10 zł

Fortuna oferuje równięż dodatkowy freebet od Fortuny o wartości 10 zł, który otrzymasz po zarejestrowaniu się w serwisie lub aplikacji bukmachera za pomocą linka, który znajdziesz w wielu miejscach tego artykułu. Odeśle Cię on wprost do strony operatora.

Jakie są zasady otrzymania freebetu? Oto one:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto
 2. Zaakceptuj bonus, który otrzymasz w punktach FKP
 3. Obstaw dowolny zakład za otrzymane punkty
 4. Jeśli okaże się trafiony, wygrana powędruje na twoje konto gracza.
 5. Pamiętaj, że aby skorzystać z tej oferty, należy podać kod promocyjny Fortuna. Tylko wtedy będzie możliwe odebranie dodatkowych środków na grę.

Freebet za udostępnienie kuponu 5 zł

Ostatnim bonusem jest najskromniejszy z nich. To darmowy zakład o wartości 5 zł za udostępnienie zagranego kuponu w strefie gracza.
Dzięki temu inni typerzy będą mogli się zainspirować Twoimi zakładami, a sam odbierzesz bonus w postaci punktów FKP. Będziesz mógł je wykorzystać na dowolny zakład ze stawką 5 złotych.

Bonusy Fortuna – warunki obrotu

Jeśli chcesz skorzystać z bonusu powitalnego, kod promocyjny Fortuna i jego automatyczna aktywacja to jedno, ale warto też poznać warunki obrotu, które towarzyszą ofercie bukmachera.

Zakłady bez ryzyka 300 złBEZ OBROTU!
Bonus od depozytu – freebet 20 zł1x obrót, dowolny zakład z oferty (z wyłączeniem Wirtualnych Sportów i Bet On Games)
Freebet za 1. wpłatę 10 zł1x obrót, dowolny zakład z oferty (z wyłączeniem Wirtualnych Sportów i Bet On Games)
Bonus za udostępnienie kuponu – freebet 5 zł1x obrót, dowolny zakład z oferty (z wyłączeniem Wirtualnych Sportów i Bet On Games)

Fortuna freebet i pakiet powitalny

Całość pakietu powitalnego w Fortunie wynosi aktualnie 335 zł. W jego skład wchodzą opisane powyżej freebety o wartości 35 zł a także trzy zakłady bez ryzyka, każdy o wartości 100 zł. Jak je otrzymać?

Warto podkreślić, że zakłady bez ryzyka otrzymuje każdy zarejestrowany użytkownik, a dzieje się to niemal natychmiast.

 • Cashback 100 zł na pierwszy kupon w momencie rejestracji
 • Cashback 100 zł na drugi kupon po minucie od rejestracji
 • Cashback 100 zł na trzeci kupon po dwóch minutach od rejestracji

Oczywiście, żeby zagrać, musisz dokonać wpłaty, bowiem w tym przypadku Fortuna ubezpiecza Twoje zakłady, gwarantując zwrot stawki za przegrane trzy kupony. Środki na grę pochodzić muszą jednak z konta depozytowego i tam wracają.

Dowiedz się więcej o metodach płatności w Fortunie i sprawdź jak możesz wpłacić środki, oraz jak szybko wypłacisz je na swoje konto.

Fortuna cashback – jak wykorzystać?

 • Za wpłacone środki należy zawrzeć zakład z jednym lub wieloma zdarzeniami
 • Kurs i stawka: dowolne (max. 100 zł)
 • Kupon musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni
 • Po wygranej, pomnożone środki trafiają na konto depozytowe
 • W razie przegranej zwrot stawki wraca na Twoje konto!

Jak odebrać freebet w Fortunie?

Freebet Fortuny jest skorelowany z programem lojalnościowym tego operatora o nazwie: Fortuna Klub Plus. To system kolekcjonowania punktów za aktywność, które można wymienić w sklepie gracza na bonusy: freebet, cashback lub od depozytu. Darmowy zakład, do którego uzyskałeś prawo po rejestracji z naszym kodem promocyjnym, będzie wypłacony właśnie na zasadach punktów FKP. Mówiąc dokładniej – kwota 20 złotych zostanie wyrażona w formie 2400 punktów Fortuna Klub Plus. Prawdę powiedziawszy dla ciebie nic to nie zmienia, bo kupon będzie liczony tak, jakbyś grał po stawce 20 PLN.

Wspominaliśmy już wcześniej, że bonus freebet Fortuny jest ofertą bez depozytu. To oznacza, że nie musisz wchodzić w sekcje “depozyty”, aby zrealizować płatność na bonus. W przypadku freebetu 20 PLN nie jest to wymagane. Wszystko czego oczekuje bukmacher to utworzenie stałego profilu klienta.

Darmowy zakład jest bardzo uproszczony, a to sprawia, że w każdej chwili można go wykorzystać. Na czym to polega? W pierwszej kolejności skup się na przygotowaniu typów na kupon. Nie musisz się w żaden sposób ograniczać, bo do freebetu Fortuna przymuje kupony SOLO i AKO.  Gdy już będziesz zdecydowany, co do swoich zakładów, to w edycji kuponu możesz wybrać pole, w którym będzie napis: Do zapłaty 2800 punktów FKP. Wcześniej ustal stawkę zakładu na poziomie 20 PLN.

Gdy wykonasz powyższe czynności, bukmacher przyjmie darmowy zakład zgodnie z wszystkimi warunkami promocji. Z twojego salda głównego nie zostaną pobrane żadne środki finansowe, ponieważ koszty stawki 20 PLN bierze na siebie Fortuna.

Odbiór darmowego zakładu w skrócie:

 1. Zarejestruj konto w Fortunie z kodem od goal.pl
 2. Zweryfikuj konto gracza
 3. Postaw pierwszy zakład AKO lub SOLO
 4. Na kuponie wybierz: Do zapłaty 2800 punktów FKP
 5. Czekaj na rozstrzygnięcie zakładów

Zasady freebetu Fortuny

Kiedy będziesz typował za bonus freebet w Fortunie, to nie musisz przejmować się wymogami odnośnie kursu minimalnego na poszczególne typy. W regulaminie oferty Fortuna w ogóle nie uwzględniła takiego punktu, co oznacza, że za darmowy zakład można grać typy po dowolnych współczynnikach kursowych. Co jeszcze lepsze – freebet może być wykorzystany na zakładzie pojedynczym i akumulowanym. Sam wybierasz formę kuponu, na którym zastosujesz stawkę freebetu.

Freebet na nowych gracza nie nakłada warunków związanych z obrotem wygranej lub stawki. To oznacza, że po zagraniu kuponu i rozliczaniu zakładów – kończy się twój udział w promocji. Wszelkie wygrane uzyskane przy grze za bonus trafiają automatycznie na konto główne. Dzięki temu możesz je przelać na swój rachunek bankowy lub inwestować na kolejne typy.

W przypadku freebetu najważniejsze to, żeby pamiętać, że na kuponie można umieścić typy ze standardowej oferty na sport. Obstawiając za bonus nie możesz korzystać z Superoferty, Eksperta+ czy pozostałych produktów tego bukmachera takich jak:

 • wirtualne sporty,
 • gry karciane.

Sprawdź również freebety od innych bukmacherów:

Fortuna freebet – najczęściej zadawane pytania

Kto może odebrać freebet w Fortunie?

Bonus freebet bez depozytu u bukmachera Fortuny dostępny jest dla nowych graczy, którzy jednocześnie zweryfikują dane osobowe.

Ile można otrzymać w darmowym zakładzie?

W Fortunie darmowy zakład może liczyć maksymalnie 30 PLN. To łączna wartość dwóch freebetów, które można uzyskać u tego bukmachera.

Czy freebet Fortuny trzeba obrócić?

Nie, to jeden z głównych atutów promocji – darmowy zakład u tego bukmachera jest zwolniony z obrotu.

Co, oprócz freebetu, odbiorę jako nowy gracz Fortuny?

Poza freebetem Fortuna oferuje też: zakład bez ryzyka do kwoty 300 zł.