Fortuna freebet bez depozytu (czerwiec 2022)

Freebet w Fortunie jest jednym z elementów bonusu powitalnego dla nowych użytkowników tego bukmachera. Co ważne, jest to freebet bez depozytu o wartości 20 zł za rejestrację konta, który odbierzesz z kodem promocyjnym GOAL. Sprawdź szczegóły.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Freebet Fortuna na High League

Jeśli chcesz odebrać freebet 20 zł na High League to załóż konto w Fortunie z kodem promocyjnym GOAL. Zakłady na galę High League można obstawiać tylko w Fortunie, która jest partnerem tej federacji MMA.

Spis treści:

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Fortuna – darmowy zakład czerwiec 2022

Bonusy freebet to gorący towar, który wśród nowych typerów rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Bukmacherzy z darmowymi zakładami nie narzekają na brak zainteresowania, bo praktycznie każdy klient chce wykorzystać ten rodzaj oferty specjalnej. To bonus, którym nie ryzykujemy żadnych strat, ponieważ tak jak w przypadku Fortuny – przyznawany jest bez depozytu. Freebet, jaki uzyskasz po rejestracji w Fortunie, może być kołem zamachowym dla twojej dalszej przygody z zakładami sportowymi. Jeśli trafisz kupon za darmowy zakład, to od razu twoje konto zostanie zasilone pieniędzmi, których nie musiałeś przelewać z własnego rachunku bankowego.

Freebet w Fortuniewarunki
Wartość freebetu20 zł
Minimalny obrótbrak
Kod promocyjny FortunaGOAL

Jako nowy gracz, który nie ma jeszcze konta w serwisie efortuna.pl, pamiętaj by użyć nasz kod promocyjny od zakładów bukmacherskich Fortuna “GOAL”. Będzie to sprzyjać pojawieniu się freebetu na twoim saldzie bonusowym, a także dodatkowych gratyfikacji. W ofercie powitalnej Fortuna wypłaca również:

 • zakład bez ryzyka 600 PLN,
 • bonus 100% od drugiej wpłaty do 2100 PLN.

Dowiedz się więcej o metodach płatności w Fortunie i sprawdź jak możesz wpłacić środki, oraz jak szybko wypłacisz je na swoje konto

Rejestracja na bonus freebet od Fortuny

Nowi gracze w zakładach sportowych mają wiele przywilejów i to fakt, z którym trudno polemizować. Nie inaczej jest w Fortunie, która właśnie nowym użytkownikom przyznaje freebet bez depozytu. A jeśli tak jest, to taki gracz musi przejść przez cały proces rejestracyjny u tego bukmachera. To jednak nie koniec, bo do freebetu bukmacher Fortuna wymaga weryfikacji danych osobowych. Oznacza to, że raz – potrzebna jest rejestracja, dwa – weryfikacja za pośrednictwem dokumentu tożsamości. Dopiero po założeniu konta stałego, bonus 20 PLN może być aktywowany na ekuponie Fortuna.

Oferta dla czytelników goal.pl!

Rejestracja na freebet jest o tyle inna, że w przypadku bonusu od wpłaty i zakładu bez ryzyka w zakładach bukmacherskich Fortuna nie jest wymagany stały profil gracza. Wówczas wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, co daje prawo odbioru wcześniej wspomnianych bonusów. Freebet ma nieco bardziej restrykcyjne zasady – w jego przypadku rejestracja nie wystarczy, potrzebna jest też weryfikacja.

Wszystko musi przebiegać jednak po kolei: najpierw stwórz profil gracza na eFortuna online, a później zweryfikuj dane osobowe. Jak się zarejestrować? Skorzystaj z naszego linku na goal.pl i rozpocznij wypełnianie formularza rejestracji. Krok po kroku wpisuj kolejne dane do zgłoszenia konta klienta:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • PIN kod
 • Adres e-mail
 • Imię
 • Nazwisko
 • Telefon komórkowy
 • PESEL
 • Kod promocyjny

Po utworzeniu konta gracza możesz zalogować się do Fortuny i odebrać bonusy od pierwszej i drugiej wpłaty. Możesz skorzystać zarówno ze strony internetowej, lecz pamiętaj o aplikacji mobilnej Fortuny, która jest intuicyjna i z pewnością będzie dużym ułatwieniem w przypadku korzystania z usług buka na telefonie. Ciebie jednak przede wszystkim interesuje freebet, a do tego musisz dokończyć rejestrację stałego konta. Jak to zrobić? Przygotuj sobie czytelne skany/zdjęcia dokumentu tożsamości (obustronne). Za taki dokument rozumiany jest dowód osobisty lub paszport. Następnie po zalogowaniu się na konto Fortuny – wejdź w ustawiania profilu i wpisz pozostałe informacje takie jak:

 • numer konta bankowego,
 • adres zamieszkania.

Poniżej dołącz skany dokumentu tożsamości i czekaj na weryfikacje bukmachera. Jeśli Fortuna nie zauważy żadnych nieprawidłowości, to bonus freebet będzie gotowy do odebrania.

Jak odebrać freebet w Fortunie?

Freebet Fortuny jest skorelowany z programem lojalnościowym tego operatora o nazwie: Fortuna Klub Plus. To system kolekcjonowania punktów za aktywność, które można wymienić w sklepie gracza na bonusy: freebet, cashback lub od depozytu. Darmowy zakład, do którego uzyskałeś prawo po rejestracji z naszym kodem promocyjnym, będzie wypłacony właśnie na zasadach punktów FKP. Mówiąc dokładniej – kwota 20 złotych zostanie wyrażona w formie 2400 punktów Fortuna Klub Plus. Prawdę powiedziawszy dla ciebie nic to nie zmienia, bo kupon będzie liczony tak, jakbyś grał po stawce 20 PLN.

Wspominaliśmy już wcześniej, że bonus freebet Fortuny jest ofertą bez depozytu. To oznacza, że nie musisz wchodzić w sekcje “depozyty”, aby zrealizować płatność na bonus. W przypadku freebetu 20 PLN nie jest to wymagane. Wszystko czego oczekuje bukmacher to utworzenie stałego profilu klienta.

Darmowy zakład jest bardzo uproszczony, a to sprawia, że w każdej chwili można go wykorzystać. Na czym to polega? W pierwszej kolejności skup się na przygotowaniu typów na kupon. Nie musisz się w żaden sposób ograniczać, bo do freebetu Fortuna przymuje kupony SOLO i AKO.  Gdy już będziesz zdecydowany, co do swoich zakładów, to w edycji kuponu możesz wybrać pole, w którym będzie napis: Do zapłaty 2800 punktów FKP. Wcześniej ustal stawkę zakładu na poziomie 20 PLN.

Gdy wykonasz powyższe czynności, bukmacher przyjmie darmowy zakład zgodnie z wszystkimi warunkami promocji. Z twojego salda głównego nie zostaną pobrane żadne środki finansowe, ponieważ koszty stawki 20 PLN bierze na siebie Fortuna.

Odbiór darmowego zakładu w skrócie:

 1. Zarejestruj konto w Fortunie z kodem od goal.pl
 2. Zweryfikuj konto gracza
 3. Postaw pierwszy zakład AKO lub SOLO
 4. Na kuponie wybierz: Do zapłaty 2800 punktów FKP
 5. Czekaj na rozstrzygnięcie zakładów

Zasady freebetu

Kiedy będziesz typował za bonus freebet w Fortunie, to nie musisz przejmować się wymogami odnośnie kursu minimalnego na poszczególne typy. W regulaminie oferty Fortuna w ogóle nie uwzględniła takiego punktu, co oznacza, że za darmowy zakład można grać typy po dowolnych współczynnikach kursowych. Co jeszcze lepsze – freebet może być wykorzystany na zakładzie pojedynczym i akumulowanym. Sam wybierasz formę kuponu, na którym zastosujesz stawkę freebetu.

Freebet na nowych gracza nie nakłada warunków związanych z obrotem wygranej lub stawki. To oznacza, że po zagraniu kuponu i rozliczaniu zakładów – kończy się twój udział w promocji. Wszelkie wygrane uzyskane przy grze za bonus trafiają automatycznie na konto główne. Dzięki temu możesz je przelać na swój rachunek bankowy lub inwestować na kolejne typy.

W przypadku freebetu najważniejsze to, żeby pamiętać, że na kuponie można umieścić typy ze standardowej oferty na sport. Obstawiając za bonus nie możesz korzystać z Superoferty, Eksperta+ czy pozostałych produktów tego bukmachera takich jak:

 • wirtualne sporty,
 • gry karciane.

Freebet w Fortunie – najczęściej zadawane pytania

Kto może odebrać freebet w Fortunie?

Bonus freebet u bukmachera Fortuny dostępny jest dla nowych graczy, którzy jednocześnie zweryfikują dane osobowe.

Ile można otrzymać w darmowym zakładzie?

W Fortunie darmowy zakład może liczyć maksymalnie 20 PLN.

Czy freebet Fortuny trzeba obrócić?

Nie, to jeden z głównych atutów promocji – darmowy zakład u tego bukmachera jest zwolniony z obrotu.

Co, oprócz freebetu, odbiorę jako nowy gracz Fortuny?

Poza freebetem Fortuna oferuje też: zakład bez ryzyka i bonus od depozytu.