Fortuna: Jak odebrać freebet?

Zastanawiasz się, czy u bukmachera Fortuna freebet jest dostępny w ofercie? W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat bonusu powitalnego w tym serwisie. Sprawdzimy dla Ciebie, czy jest u tego buka szansa na darmowy zakład, a jeśli nie, to czego możesz się spodziewać w zamian.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie FortunaAplikacja mobilna Fortuna
Bonus powitalny FortunaFortuna freebet
Rejestracja w FortunieFortuna zakłady na żywo
Kod promocyjny FortunaWypłata w Fortunie
Esport w FortunieSporty wirtualne w Fortunie

Fortuna bonus za rejestrację

U bukmachera Fortuna bonus na start jest aż trzyczęściowy, więc możesz liczyć na naprawdę sporo prezentów. Dzięki temu każdy powinien znaleźć w ofercie coś dla siebie. Ujęto bowiem zarówno elementy skierowane do osób lubiących podejmować ostre ryzyko i żyć na krawędzi, jak i dla tych, którzy preferują raczej podejście bezpieczne. Łączna wartość pakietu to aż 2720 zł!

Na początek wjeżdżają wielkie działa: największą wartość bo aż 2100 zł stanowi bonus 100% od drugiego. Jak widzisz, możesz dzięki niemu zgarnąć naprawdę sporą sumkę. Pomiędzy nią a Tobą jest niestety dość wykręcony pod względem poziomu trudności warunek obrotowy.

Żeby wypłacić bonusową kasę, a w zasadzie to żeby w ogóle ją otrzymać (od razu możliwą do wypłaty), musisz spełnił kilka warunków obrotu. 20% wartości drugiego depozytu, ale maksymalnie 400 złotych, otrzymasz po dokonaniu obrotu kwotą stanowiącą równowartość 80% drugiego depozytu. Pozostałe 80% otrzymasz dopiero o dokonaniu czterokrotnego obrotu złożonym przez siebie depozytem. Wymagania w tej kwestii nie są niestety niskie. Kursy stawianych zakładów muszą wynieść co najmniej 1.80, a na dokonanie obrotu masz tylko 14 dni.

Jak widzisz zdobycie od Fortuny tego słynnego tysiaka to naprawdę spore wyzwanie. Poważne podejście do niego rekomendujemy raczej tylko doświadczonym graczom, którzy mogą sobie pozwolić na utratę środków w przypadku nietrafionego zakładu.

Na szczęście to jeszcze nie koniec. Jest też u buka Fortuna bonus bez depozytu: mowa o punktach lojalnościowych klubu FKP. Za rejestrację i pełne zweryfikowanie konta otrzymasz ich pulę o wartości 20 zł. Będziesz mógł je wymienić w e-Shopie, gdzie bukmacher sprzedaje użytkownikom dodatkowe fanty. W większości są to albo bonusy 100% od depozytu, albo zakłady ubezpieczone.

No i właśnie zakład ubezpieczony o wartości 600 zł to ostatnia część tego pakietu. Jeszcze do niedawna Fortuna oferowała zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, ale teraz oferta jest o wiele atrakcyjniejsza. Pamiętaj by użyć kodu ODKRYJ KOD przy rejestracji.

Dzięki temu hojnemu dodatkowi Twój pierwszy kupon może być w stu procentach bezpieczny. Po prostu postaw go, a w przypadku przegranej bukmacher zwróci Ci jego wartość do 600 zł. I tutaj ważna rzecz. Otrzymasz zwrot pełnej stawki, bez odejmowania podatku. Jeśli więc postawisz za 600 zł, otrzymasz zwrot w takiej samej kwocie.

Plus jest taki, że masz pełną swobodę w kwestii doboru taktyki. Możesz zarówno postawić jakiś niemal pewny zakład o niskim kursie, jak i puścić dwumetrową taśmę, za potencjalną wygraną z której mógłbyś kupić mieszkanie na Marszałkowskiej. Pewne jest to, że w przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot postawionej kasy do 600 zł.

Fortuna: jak odebrać freebet?

Żeby odebrać u buka Fortuna zakład ubezpieczony, wystarczy po prostu zarejestrować swoje konto oraz dokonać jego pełnej weryfikacji. Możesz tego dokonać między innymi dzięki udostępnionej przez bukmachera usłudze moje ID.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg