Fortuna: Jak odebrać freebet?

Zastanawiasz się, czy u bukmachera Fortuna freebet jest dostępny w ofercie? W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat bonusu powitalnego w tym serwisie. Sprawdzimy dla Ciebie, czy jest u tego buka szansa na darmowy zakład, a jeśli nie, to czego możesz się spodziewać w zamian.

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie FortunaAplikacja mobilna Fortuna
Bonus powitalny FortunaFortuna freebet
Rejestracja w FortunieFortuna zakłady na żywo
Kod promocyjny FortunaWypłata w Fortunie
Esport w FortunieSporty wirtualne w Fortunie

Fortuna bonus za rejestrację

U bukmachera Fortuna bonus na start jest aż trzyczęściowy, więc możesz liczyć na naprawdę sporo prezentów. Dzięki temu każdy powinien znaleźć w ofercie coś dla siebie. Ujęto bowiem zarówno elementy skierowane do osób lubiących podejmować ostre ryzyko i żyć na krawędzi, jak i dla tych, którzy preferują raczej podejście bezpieczne. Łączna wartość pakietu to aż 2230 zł!

Na początek wjeżdżają wielkie działa: bonus 100% od depozytu do maksymalnej wartości 2000 zł. Jak widzisz, możesz dzięki niemu zgarnąć naprawdę sporą sumkę. Pomiędzy nią a Tobą jest niestety dość wykręcony pod względem poziomu trudności warunek obrotowy.

Żeby wypłacić bonusową kasę, a w zasadzie to żeby w ogóle ją otrzymać (od razu możliwą do wypłaty), musisz czterokrotnie obrócić złożonym przez siebie depozytem. Wymagania w tej kwestii nie są niestety niskie. Kursy stawianych zakładów muszą wynieść co najmniej 1.60 i do tego na każdym kuponie musisz umieścić co najmniej trzy wydarzenia.

Liczą się więc tylko naprawdę ryzykowne kupony AKO – i do tego nie obstawiasz bonusu, a swoje własne, prawdziwe pieniądze. Jak widzisz zdobycie od Fortuny tego słynnego tysiaka to naprawdę spore wyzwanie. Poważne podejście do niego rekomendujemy raczej tylko doświadczonym graczom, którzy mogą sobie pozwolić na utratę środków w przypadku nietrafionego zakładu.

Na szczęście to jeszcze nie koniec. Jest też u buka Fortuna bonus bez depozytu: mowa o punktach lojalnościowych klubu FKP. Za rejestrację otrzymasz ich pulę o wartości 20 zł. Będziesz mógł je wymienić w e-Shopie, gdzie bukmacher sprzedaje użytkownikom dodatkowe fanty. W większości są to albo bonusy 100% od depozytu, albo zakłady ubezpieczone.

No i właśnie zakład ubezpieczony o wartości 210 zł to ostatnia część tego pakietu. Standardowa zakład to 200 zł, jednak dzięki naszej ekskluzywnej ofercie, możesz powiększyć go do 210 zł! Pamiętaj by użyć kodu ODKRYJ KOD przy rejestracji.

Dzięki temu hojnemu dodatkowi Twój pierwszy kupon może być w stu procentach bezpieczny. Po prostu postaw go, a w przypadku przegranej bukmacher zwróci Ci jego wartość do 125 zł. Pamiętaj tylko, że liczy się właściwa stawka kuponu, to znaczy po odjęciu podatku. Jeśli więc postawisz za 125 zł, otrzymasz zwrot 110 zł, bo tylko tyle dotarło do bukmachera – resztę po drodze przejął Twój lokalny urząd skarbowy. (Albo i któryś inny).

Plus jest taki, że masz pełną swobodę w kwestii doboru taktyki. Możesz zarówno postawić jakiś niemal pewny zakład o niskim kursie, jak i puścić dwumetrową taśmę, za potencjalną wygraną z której mógłbyś kupić mieszkanie na Marszałkowskiej. Pewne jest to, że w przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot postawionej kasy do 210 zł.

Freebet Fortuna

U bukmachera Fortuna darmowy zakład sensu stricto nie jest niestety dostępny. To oznacza, że nie dostaniesz od tego buka możliwości postawienia zakładu o określonej wartości tak o, w prezencie. Freebety raczej nie pojawiają się też w e-Shopie. Tam handluje się raczej zakładami ubezpieczonymi i bonusami 100% od depozytu.

Naszym zdaniem zakład ubezpieczony można jednak potraktować jako dobry substytut freebetu. Owszem, w celu jego postawienia trzeba wykorzystać własne pieniądze, ale zupełnie nimi przecież nie ryzykujesz, a to na tym ma polegać freebet: że możesz postawić określoną kasę, nie musząc się przy tym bać, że stracisz własne środki.

Fortuna: jak odebrać freebet?

Żeby odebrać u buka Fortuna zakład ubezpieczony, wystarczy po prostu postawić swój pierwszy zakład w tym serwisie. Możesz oczywiście sam wybrać jego wartość, ale żeby wycisnąć jak najwięcej z dostępnej oferty, warto dobić z kuponem do kwoty trochę większej niż 210 zł. W przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci Ci całą postawioną kasę, więc możesz potraktować tę szansę na uniknięcie ryzyka jako freebet!

Żeby otrzymać opisany powyżej bonus, nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. Pamiętaj tylko, żeby z uwagą wypełnić formularz rejestracyjny. Postaraj się nie popełnić żadnych literówek i koniecznie zaznacz okienko, w którym należy wyrazić chęć na przyjęcie bonusu powitalnego. Następnie po prostu złóż pierwszy depozyt o wybranej wysokości – pamiętaj tylko, że jeśli chcesz w pełni wykorzystać bonus 100% do 2000 zł, to powinieneś wpłacić właśnie dwa tysiące. Nikt Cię jednak do tego nie zmusza.

Fortuna Freebet


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

U tego bukmachera jest jeszcze drugi sposób na zbieranie bezpiecznych zakładów. Z niego możesz korzystać wielokrotnie i bez jakichś szczególnych ograniczeń. Żeby zdobyć tego typu bonus, musisz zajrzeć do znajdującego się na stronie bukmachera e-Shopu. W nim są zwykle dostępne cashbacki o różnej wysokości. Przykładowe ceny takich dóbr to:

  • Zakład bez ryzyka 5 zł – 450 pkt.
  • Zakład bez ryzyka 15 zł – 1250 pkt.
  • Zakład bez ryzyka 50 zł – 4100 pkt.
  • Zakład bez ryzyka 100 zł – 8100 pkt.

Zastanawiasz się, skąd zdobyć punkty? Nie jest to nic szczególnie trudnego. Po pierwsze, otrzymujesz je tak po prostu, za wszystkie stawiane na stronie Fortuna zakłady. 1 punkt FKP przysługuje za każdą postawioną dwuzłotówkę. Pamiętaj tylko, żeby zapisać się do Fortuna Klubu Plus. Dodatkowe punkty możesz także zdobyć poprzez udział w konkursach i wydarzeniach organizowanych przez bukmachera. Wśród nagród często znajdują się duże pule punktów.

Darmowy zakład

Trochę szkoda, że u tego buka nie ma normalnego, tradycyjnego freebetu. W końcu naprawdę wielu polskich bukmacherów nie wzbrania się przed oferowaniem swoim użytkownikom tego typu bonusów. Mamy nadzieję, że za jakiś czas Fortuna zdecyduje się na zaserwowanie nam jakiegoś ciekawego darmowego zakładu!

Dobrze byłoby też, gdyby tego typu produkty pojawiły się w e-Shopie. Dzięki temu gracze gustujący we freebetach mogliby wymieniać swoje punkty FKP na właśnie taki rodzaj bonusu.

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg