Superbet rejestracja – jak założyć konto u tego bukmachera

Superbet to bukmacher, który wyrobił sobie dobrą markę wśród polskich graczy, a to głównie za sprawą atrakcyjnych promocji i wysokiego bonusu za rejestrację. Sprawdź jak przebiega proces rejestracji u tego bukmachera i jak odebrać bonus za rejestrację w Superbet?

Najwyższy pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

Superbet – jak się zarejestrować?

Rejestracja w Superbet zakłady bukmacherskie jest procesem bardzo prostym i nie powinna zająć dłużej niż kilka minut. W pierwszym kroku należy podać podstawowe dane: imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. Zgodnie z wymogami polskiego prawa (Superbet działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów) w procesie rejestracji wymagane jest też podanie numeru PESEL przez osoby posiadające polskie obywatelstwo.

W formularzu rejestracyjnym Superbet znajdziesz również pole “Kod promocyjny”, gdzie można wpisać kod bonusowy. Warto to zrobić by otrzymać wyższy bonus powitalny Superbet dla nowych klientów. Wpisując GOAL poza bonusem i tygodniem gry bez ryzyka, otrzymasz też freebet od Superbet (darmowy zakład) o wartości 35 złotych, który nie jest dostępny przy klasycznej rejestracji.

Konto w Superbet założysz zarówno na stronie internetowej, jak i korzystając z aplikacji mobilnej Superbetu.

Superbet rejestracja krok po kroku

W celu otwarcia konta gracza należy odwiedzić stronę internetową Superbet. Bez większego kłopotu, w górnym prawym narożniku witryny znajdziesz przycisk “rejestracja”. Jego kliknięcie przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego. Cały proces rejestracji zajmuje około 1-3 minut.

Rejestracja w Superbet to podanie kolejno wymaganych przez bukmachera danych, a więc: imię, nazwisko, adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło do konta oraz numer PESEL. Wszystko wieńczy zaakceptowanie regulaminu, a także oświadczenie, że środki na grę pochodzić będą z legalnych źródeł. Opcjonalnie można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie treści marketingowych.

Potrzebny czas: 3 minuty.

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji Superbet w czterech prostych krokach.

 1. Przejdź do Superbet

  Kliknij w link do serwisu i przejdź do strony rejestracji.

  Superbet rejestracja krok 1

 2. Uzupełnij podstawowe dane.

  Przy rejestracji do Superbet potrzebne będą: imię, nazwisko, adres, adres email ale także numer PESEL.

  Superbet rejestracja krok 2

 3. Wpisz kod promocyjny GOAL.

  W formularzu znajdziesz także pole na nasz kod. Pamiętaj o jego zaznaczeniu i wpisaniu: GOAL. Gwarantuje on wyższy niż standardowy bonus powitalny. Na koniec musisz jeszcze zaznaczyć wybrane zgody marketingowe i regulaminowe.

  Rejestracja Superbet krok 3

 4. Potwierdź konto przez link aktywacyjny.

  Po zakończeniu rejestracji bukmacher wyśle na podany adres email link aktywacyjny. Ostatnim krokiem rejestracji jest jego kliknięcie i weryfikacja konta.

Rejestracja Superbet – wymagane dokumenty

Superbet to bukmacher działający w pełni legalnie na polskim rynku. Jego działalność jest regulowana przez przepisy prawa, które wymagają m.in. weryfikacji wieku uczestników zakładów wzajemnych. W związku z tym, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności konta w Superbet, należy przesłać skan dowodu osobistego lub paszportu. Plik ze zdjęciem lub skanem dokumentu tożsamości wyślesz korzystając z zakładki “Przesyłanie dokumentów” dostępnej po zalogowaniu się na stronie bukmachera. Należy też podać dane adresowe i numer konta bankowego.

Dopóki nie dokonasz pełnej weryfikacji, będziesz korzystał z tzw. konta tymczasowego w Superbet. Umożliwia ono obstawianie zakładów, ale podlega kilku istotnym ograniczeniom: limit depozytu w wysokości 5000 zł, brak możliwości wypłat oraz maksymalna wygrana na kupon w wysokości 2279,99 zł. Podobne ograniczenia stosują też inni bukmacherzy, którzy – tak jak Superbet – umożliwiają szybką rejestrację. Wypłata w Superbecie jest możliwa tylko po weryfikacji wieku.

Szybka rejestracja u bukmachera i konta tymczasowe mają ułatwić proces zakładania konta, ale nie zwalniają operatora zakładów z obowiązku wykluczenia z gry osób niepełnoletnich, dlatego wymagane jest przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu w późniejszym etapie.

Bonus za rejestrację w Superbet

Rejestrując się w Superbet można skorzystać z kilku bonusów przygotowanych dla nowych klientów. Po założeniu konta i akceptacji oferty powitalnej można odebrać bonus 100 proc. od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł. Wpłaty depozytu o wartości min. 20 zł należy dokonać w ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej.

Pierwsza wpłata aktywuje też promocję powitalną “Tydzień gry bez ryzyka”, zgodnie z którą przez 7 dni grasz z “ubezpieczeniem” (cashback). Jeśli po tygodniu gry w Superbet będziesz “na minusie” to bukmacher zwróci przegrane środki w formie bonusu do 3500 zł.

Dodatkowy bonus za rejestrację w Superbet otrzymasz, jeśli w trakcie zakładania konta podasz kod promocyjny Superbet GOAL. Dzięki niemu po wpłacie pierwszego depozytu w kwocie min. 40 zł otrzymasz darmowy zakład (freebet) o wartości 35 zł. Razem z bonusem za korzystanie z aplikacji Superbet (20 zł) łączna wartość bonusów powitalnych w Superbet wyniesie 3755 złotych.

Superbet rejestracja
Proces rejestracji w zakładach bukmacherskich Superbet

Po wypełnieniu wszystkich pól prawidłowymi danymi (dlaczego jest to takie ważne, piszemy w dalszej części tekstu) klikasz na samym dole formularza czerwony przycisk “rejestracja”. Teraz wystarczy, że wejdziesz na swoją skrzynkę pocztową i klikniesz w link aktywujący konto. To wszystko! Możesz zaczynać zabawę!

Ile trwa weryfikacja konta w Superbet?

Oczywiście samo otwarcie konta, czyli przebrnięcie przez kilka pól formularza rejestracyjnego pozwoli Ci na doładowanie konta, skorzystanie z pakietu powitalnego, innych promocji, a także obstawianie zakładów. W Superbet rejestracja konta nie wymaga potwierdzenia tożsamości.

Nie oznacza to jednak, że cały czas będziesz mógł grać bez weryfikacji. Na potwierdzenie swojej tożsamości masz 90 dni od momentu zarejestrowania się na stronie Superbet. Ponadto, dopóki nie prześlesz bukmacherowi skanów dowodu tożsamości i nie dokończysz pełnej rejestracji, nie będziesz mógł wypłacać wygranych pieniędzy.

Jak zweryfikować konto Superbet? Ile trwa weryfikacja? To dwa niezwykle kluczowe pytania. Dokumenty, których wymaga bukmacher to dowód osobisty lub paszport (sam możesz wybrać, który z nich przedstawisz). Skany wybranego przez siebie dokumentu prześlesz za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza na stronie Superbet. Wystarczy, że po zalogowaniu się, w prawym górnym narożniku klikniesz na swoją nazwę użytkownika, a następnie na pole “zakończ rejestrację”.

Na początek Superbet będzie wymagał od Ciebie podania dodatkowych danych: numer telefonu, numer rachunku bankowego, seria i numer dokumentu tożsamości, adres wraz z ulicą, kodem pocztowym, miastem, numerem domu oraz województwem.

W ten sposób w Superbet rejestracja konta w kontekście wpisania wszystkich danych dobiegła końca. Teraz ujrzysz okno z formularzem przeznaczonym do załadowania uprzednio przygotowanych skanów dokumentu tożsamości. W przypadku dowodu osobistego załączyć musisz zarówno przód, jak i tył dokumentu.

Jeżeli podałeś prawidłowe dane, masz ukończone 18 lat, a skany są czytelne – to nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby bukmacher zweryfikował Twoją tożsamość.

No właśnie, czas odpowiedzieć teraz na drugie pytanie, jak wygląda akceptacja dokumentów przez Superbet? Ile trwa weryfikacja? Na swojej stronie bukmacher informuje, że weryfikacja tożsamości odbywa się natychmiastowo, jednak Superbet zastrzega sobie prawo do 48-godzinnej weryfikacji w przypadku mniej czytelnych dokumentów lub ponownej prośby o przesłanie czytelniejszych skanów.

Logowanie w Superbet

Po aktywacji swojego konta (poprzez kliknięcie linka w wiadomości e-mail) nie zostaniesz ze względów bezpieczeństwa zalogowany automatycznie. Będziesz musiał ręcznie wprowadzić uprzednio podaną nazwę użytkownika, a także swoje hasło.

Gdzie zatem znajdziesz w Superbet logowanie do konta? Znajdziesz je dokładnie w tym samym miejscu, w którym rozpoczynałeś rejestrację. Skieruj się na górny, prawy narożnik strony internetowej Superbet. Kliknij na żółty przycisk “zaloguj”, wprowadź prawidłowe dane logowania i do dzieła!

Limity dla konta

Podczas pierwszego logowania ujrzysz dwa wyskakujące okienka, w których bukmacher zapyta Cię o limity.

Zgodnie z ustawą hazardową podczas rozpoczynania gry bukmacher musi zaproponować ustalenie Tobie limitów. Tak też wieńczy się w Superbet rejestracja. Ustanowić możesz następujące limity:

 • Dzienny limit czasu gry
 • Miesięczny limit czasu gry
 • Dzienny limit depozytów
 • Miesięczny limit depozytów
 • Dzienny limit kwotowy na grę
 • Miesięczny limit kwotowy na grę

Możesz śmiało skorzystać ze standardowo ustawionych limitów albo też wprowadzić swoje progi, tak, by bezpiecznie zarządzać bankrollem.

Bonus powitalny: tak, czy nie?

Jeżeli jest to Twoje pierwsze w Superbet logowanie, to ujrzysz także drugie okno. Superbet przedstawi Ci możliwość otrzymania bonusu powitalnego.

Będziesz mógł zadecydować, czy chcesz otrzymać bonus dla nowych klientów. Jeśli zaakceptujesz bonus, od razu zostaniesz przeniesiony na stronę z metodami płatności. Jeśli nie, to bukmacher poprowadzi Cię do strony głównej. Jest też trzecia opcja – zadecyduję później. Superbet wówczas przypomni o bonusie przy pierwszym wpłacaniu przez Ciebie pieniędzy.

Zapomniałem hasła, co dalej?

Jeśli zapomnisz hasła, to nic złego. Zdarzyć może się każdemu. Zwłaszcza w natłoku cyfr i liter, które pojawiają się przy Tworzeniu każdego konta – czy to bukmacherskiego, bankowego, czy w sklepach internetowych.

Możesz kliknąć w oknie logowania na “zapomniałem hasła” i podać swój adres e-mail, na który otrzymasz wiadomość z linkiem do resetu hasła, a jednocześnie ustanowienia nowego. Nie pamiętasz też e-mail, albo straciłeś dostęp? Skontaktuj się bezpośrednio z Superbet – logowanie na pewno zostanie odblokowane, lecz bukmacher przeprowadzi weryfikację na inny sposób.

Metody płatności

Wyjaśnijmy też od razu, jak wyglądają w Superbet metody płatności. W jaki sposób można zarówno wpłacić, jak i wypłacić kasę?

Depozyty w Superbet

W Superbet metody płatności, jeśli chodzi o depozytu szału nie robią. Są to tylko trzy możliwości i jedna – prawdziwie natychmiastowa. To nieco za mało, by gracze mogli się czuć w pełni usatysfakcjonowani na stronie nowego, legalnego bukmachera:

 • Wpłata online
 • Przelew bankowy
 • Paysafecard
 • Wpłata w punkcie naziemnym

Wpłata online, czyli płatność, po której pieniądze automatycznie znajdą się na Twoim koncie gracza Superbet ograniczona została do płatności kartami VISA oraz Mastercard. Próżno tutaj szukać przelewów natychmiastowych.

Przelewy bankowe realizowane są w normalnym trybie, a więc na otrzymanie środków na grę będziesz musiał odczekać od 1 do 2 dni roboczych. A przecież na polskim rynku działa tak wielu operatorów natychmiastowych płatności. Wspomnieć można chociażby o Przelewy24, dotpay, czy tpay.com. Superbet do dzieła! To trzeba jak najszybciej usprawnić!

Poniekąd natychmiastową wpłatą jest też wpłata kasy w lokalu stacjonarnym Superbet. Poniekąd, bowiem to jednak wymaga czasu. Owszem środki na koncie gracza znajdą się natychmiast po zdeponowaniu ich w lokalu, ale przecież musisz poświęcić swój czas, by dotrzeć do punktu.

Reasumując, minimalna kwota depozytu w Superbet wynosi 1 zł dla przelewu bankowego, wpłaty w lokalu oraz 2 złote dla doładowania Paysafecard lub płatnością kartą.

Wypłaty w Superbet

Wypłaty pieniędzy w zakładach bukmacherskich to również, bez względu czy chodzi o STS, czy Superbet metody płatności. A więc jak one wyglądają u nowego, legalnego bukmachera?

Bukmacher, podobnie jak reszta konkurencji został ograniczony przez ustawę hazardową, której nowelizacja weszła w życie w 2017 roku. Nie zdziwi Cię zatem, jeśli środki podejmiesz tylko na rachunek bankowy. Kolejny raz nie są to przelewy natychmiastowe, a więc pieniądze zaksięgowane zostaną w ciągu 1-2 dni roboczych.

Ważne w kontekście płatności jest to, aby w Superbet rejestracja Twojego konta odbyła się poprzez podanie prawidłowych danych! W tym także rachunku bankowego, który należy do Ciebie i jest osobistym kontem. Bukmacher będzie to weryfikował, a tylko zweryfikowani gracze mogą wypłacać wygrane. Jeżeli w którymś z punktów dopuścisz się oszustwa, to bukmacher uniemożliwi Ci wypłatę, a tego z pewnością byś nie chciał.

Zanim środki zostaną przelane na Twoje konto, bukmacher musi zaakceptować zlecenie wypłaty. Trwa to zazwyczaj maksymalnie do kilku godzin, choć w regulaminie zastrzeżone zostały na to 24 godziny.

Rejestracja w Superbet – najczęściej zadawane pytania.

Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z rejestracją konta u bukmachera Superbet:

Jak zarejestrować się w Superbet?

Jeśli chcesz założyć konto w Superbet musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny, w którym należy wpisać podstawowe dane oraz numer PESEL. Możesz też podać kod promocyjny GOAL, dzięki czemu skorzystasz z wszystkich bonusów dostępnych dla nowych klientów.

Jakich dokumentów wymaga Superbet?

W trakcie rejestracji nie są wymagane dokumenty, ale jeśli chcesz korzystać z wszystkich funkcjonalności konta w Superbet to musisz przesłać skan dowodu osobistego lub paszportu. Jest to niezbędne do potwierdzenia pełnoletności gracza.