Superbet rejestracja

Rejestracja Superbet w zakładach online jest już dostępna. Co prawda zakłady bukmacherskie Superbet dość długo działały na polskim rynku bez zakładów online. Kwestią czasu było jednak to, kiedy się one pojawią. Superbet mimo, że przyjmował zakłady tylko w punktach naziemnych, to do dyspozycji graczy oddał stronę internetową. Już teraz można się na niej zarejestrować i to z ciekawym bonusem powitalnym!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 15/02/2021

Przeczytaj także:
Superbet zakłady bukmacherskieAplikacja mobilna Superbetu
Bonus powitalny SuperbetSuperbet freebet
Rejestracja w SuperbecieKod bonusowy Superbet
Wypłata w SuperbecieSuperbet zakłady na żywo
Esport w SuperbecieSporty wirtualne w Superbecie

Superbet rejestracja

Oficjalnie można oświadczyć, że w Superbet rejestracja graczy online została otwarta! Wobec tego śmiało możesz założyć konto i obstawiać ulubione zakłady w sieci, bez konieczności wizyty w punkcie stacjonarnym.

Jak to zwykle w branży zakładów bukmacherskich bywa, otwarcie konta gracza jest stosunkowo proste, poprzez swoją intuicyjność. Jednak każdy z bukmacherów w tej kwestii różni się drobnymi niuansami. Sprawdź zatem poniżej, jak dokładnie wygląda w Superbet rejestracja i nie daj się zaskoczyć już na samym początku.

Jak założyć konto w Superbet?

Superbet rejestracja


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

W celu otwarcia konta gracza należy odwiedzić stronę internetową Superbet. Bez większego kłopotu, w górnym prawym narożniku witryny znajdziesz przycisk “rejestracja”. Jego kliknięcie przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego, który nie wygląda nad wyraz skomplikowanie. Cały proces rejestracji zajmuje około 1-3 minut.

W Superbet rejestracja to podanie kolejno wymaganych przez bukmachera danych, a więc: imię, nazwisko, adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło do konta oraz numer PESEL. Wszystko wieńczy zaakceptowanie regulaminu, a także oświadczenie, że środki na grę pochodzić będą z legalnych źródeł. Opcjonalnie (choć nie jest to właśnie konieczne) można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie treści marketingowych.

Po wypełnieniu wszystkich pól prawidłowymi danymi (dlaczego jest to takie ważne, piszemy w dalszej części tekstu) klikasz na samym dole formularza czerwony przycisk “rejestracja”. Teraz wystarczy, że wejdziesz na swoją skrzynkę pocztową i klikniesz w link aktywujący konto. To wszystko! Możesz zaczynać zabawę!

Superbet rejestracja krok po kroku

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji w Superbet krok po kroku.

 1. Przejdź na stronę rejestracji Superbet

  Kliknij w link do serwisu i przejdź do strony rejestracji.

 2. Uzupełnij podstawowe dane

  Jak w przypadku każdej rejestracji potrzebne będą podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres, adres email ale także numer PESEL.

 3. Wpisz kod promocyjny GOAL

  W formularzu rejestracji podane jest opcjonalne pole kod promocyjny. Pamiętaj o jego zaznaczeniu i wpisaniu kodu GOAL. Gwarantuje on wyższy niż standardowy bonus powitalny. Na koniec musisz jeszcze zaznaczyć wybrane zgody marketingowe i regulaminowe.

 4. Potwierdź konto przez link aktywacyjny

  Po zakończeniu rejestracji bukmacher wyśle na podany adres email link aktywacyjny. Ostatnim krokiem rejestracji jest jego kliknięcie i weryfikacja konta.

Ile trwa weryfikacja?

Oczywiście samo otwarcie konta, czyli przebrnięcie przez kilka pól formularza rejestracyjnego pozwoli Ci na doładowanie konta, skorzystanie z pakietu powitalnego, innych promocji, a także obstawianie zakładów. W Superbet rejestracja konta nie wymaga potwierdzenia tożsamości.

Nie oznacza to jednak, że cały czas będziesz mógł grać bez weryfikacji. Na potwierdzenie swojej tożsamości masz 90 dni od momentu zarejestrowania się na stronie Superbet. Ponadto, dopóki nie prześlesz bukmacherowi skanów dowodu tożsamości i nie dokończysz pełnej rejestracji, nie będziesz mógł wypłacać wygranych pieniędzy.

Jak zweryfikować konto Superbet? Ile trwa weryfikacja? To dwa niezwykle kluczowe pytania. Dokumenty, których wymaga bukmacher to dowód osobisty lub paszport (sam możesz wybrać, który z nich przedstawisz). Skany wybranego przez siebie dokumentu prześlesz za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza na stronie Superbet. Wystarczy, że po zalogowaniu się, w prawym górnym narożniku klikniesz na swoją nazwę użytkownika, a następnie na pole “zakończ rejestrację”.

Na początek Superbet będzie wymagał od Ciebie podania dodatkowych danych: numer telefonu, numer rachunku bankowego, seria i numer dokumentu tożsamości, adres wraz z ulicą, kodem pocztowym, miastem, numerem domu oraz województwem.

W ten sposób w Superbet rejestracja konta w kontekście wpisania wszystkich danych dobiegła końca. Teraz ujrzysz okno z formularzem przeznaczonym do załadowania uprzednio przygotowanych skanów dokumentu tożsamości. W przypadku dowodu osobistego załączyć musisz zarówno przód, jak i tył dokumentu.

Jeżeli z Twoim kontem wszystko ok, czyli podałeś prawidłowe dane, masz ukończone 18 lat, a skany są czytelne – to nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby bukmacher zweryfikował Twoją tożsamość.

No właśnie, czas odpowiedzieć teraz na drugie pytanie, jak wygląda akceptacja dokumentów przez Superbet? Ile trwa weryfikacja? Na swojej stronie bukmacher informuje, że weryfikacja tożsamości odbywa się natychmiastowo, ale my musieliśmy czekać kilkanaście minut. To i tak dobry czas. Superbet zastrzega sobie prawo do 48-godzinnej weryfikacji w przypadku mniej czytelnych dokumentów lub ponownej prośby o przesłanie czytelniejszych skanów.

Logowanie w Superbet

Po aktywacji swojego konta (poprzez kliknięcie linka w wiadomości e-mail) nie zostaniesz ze względów bezpieczeństwa zalogowany automatycznie. Będziesz musiał ręcznie wprowadzić uprzednio podaną nazwę użytkownika, a także swoje hasło.

Gdzie zatem znajdziesz w Superbet logowanie do konta? Znajdziesz je dokładnie w tym samym miejscu, w którym rozpoczynałeś rejestrację. Skieruj się na górny, prawy narożnik strony internetowej Superbet. Kliknij na żółty przycisk “zaloguj”, wprowadź prawidłowe dane logowania i do dzieła!

Limity dla konta

Podczas pierwszego logowania ujrzysz dwa wyskakujące okienka, w których bukmacher zapyta Cię o limity, a także bonus powitalny.

Zgodnie z ustawą hazardową podczas rozpoczynania gry bukmacher musi zaproponować ustalenie Tobie limitów. Tak też wieńczy się w Superbet rejestracja. Ustanowić możesz następujące limity:

 • Dzienny limit czasu gry
 • Miesięczny limit czasu gry
 • Dzienny limit depozytów
 • Miesięczny limit depozytów
 • Dzienny limit kwotowy na grę
 • Miesięczny limit kwotowy na grę

Możesz śmiało skorzystać ze standardowo ustawionych limitów albo też wprowadzić swoje progi, tak, by bezpiecznie zarządzać bankrollem.

Bonus powitalny: tak, czy nie?

Jeżeli jest to Twoje pierwsze w Superbet logowanie, to ujrzysz także drugie okno. Superbet przedstawi Ci możliwość otrzymania bonusu powitalnego.

Będziesz mógł zadecydować, czy chcesz otrzymać premię od trzech pierwszych depozytów, która może wynieść do 600 złotych, czy nie. Jeśli zaakceptujesz bonus, od razu zostaniesz przeniesiony na stronę z metodami płatności. Jeśli nie, to bukmacher poprowadzi Cię do strony głównej. Jest też trzecia opcja – zadecyduję później. Superbet wówczas przypomni o bonusie przy pierwszym wpłacaniu przez Ciebie pieniędzy.

Zapomniałem hasła, co dalej?

Jeśli zapomnisz hasła, to nic złego. Zdarzyć może się każdemu. Zwłaszcza w natłoku cyfr i liter, które pojawiają się przy Tworzeniu każdego konta – czy to bukmacherskiego, bankowego, czy w sklepach internetowych.

Możesz kliknąć w oknie logowania na “zapomniałem hasła” i podać swój adres e-mail, na który otrzymasz wiadomość z linkiem do resetu hasła, a jednocześnie ustanowienia nowego. Nie pamiętasz też e-mail, albo straciłeś dostęp? Skontaktuj się bezpośrednio z Superbet – logowanie na pewno zostanie odblokowane, lecz bukmacher przeprowadzi weryfikację na inny sposób.

Metody płatności

Wyjaśnijmy też od razu, jak wyglądają w Superbet metody płatności. W jaki sposób można zarówno wpłacić, jak i wypłacić kasę?

Depozyty w Superbet

W Superbet metody płatności, jeśli chodzi o depozytu szału nie robią. Są to tylko trzy możliwości i jedna – prawdziwie natychmiastowa. To nieco za mało, by gracze mogli się czuć w pełni usatysfakcjonowani na stronie nowego, legalnego bukmachera:

 • Wpłata online
 • Przelew bankowy
 • Paysafecard
 • Wpłata w punkcie naziemnym

Wpłata online, czyli płatność, po której pieniądze automatycznie znajdą się na Twoim koncie gracza Superbet ograniczona została do płatności kartami VISA oraz Mastercard. Próżno tutaj szukać przelewów natychmiastowych.

Przelewy bankowe realizowane są w normalnym trybie, a więc na otrzymanie środków na grę będziesz musiał odczekać od 1 do 2 dni roboczych. A przecież na polskim rynku działa tak wielu operatorów natychmiastowych płatności. Wspomnieć można chociażby o Przelewy24, dotpay, czy tpay.com. Superbet do dzieła! To trzeba jak najszybciej usprawnić!

Poniekąd natychmiastową wpłatą jest też wpłata kasy w lokalu stacjonarnym Superbet. Poniekąd, bowiem to jednak wymaga czasu. Owszem środki na koncie gracza znajdą się natychmiast po zdeponowaniu ich w lokalu, ale przecież musisz poświęcić swój czas, by dotrzeć do punktu.

Reasumując, minimalna kwota depozytu w Superbet wynosi 1 zł dla przelewu bankowego, wpłaty w lokalu oraz 2 złote dla doładowania Paysafecard lub płatnością kartą.

Wypłaty w Superbet

Wypłaty pieniędzy w zakładach bukmacherskich to również, bez względu czy chodzi o STS, czy Superbet metody płatności. A więc jak one wyglądają u nowego, legalnego bukmachera?

Bukmacher, podobnie jak reszta konkurencji został ograniczony przez ustawę hazardową, której nowelizacja weszła w życie w 2017 roku. Nie zdziwi Cię zatem, jeśli środki podejmiesz tylko na rachunek bankowy. Kolejny raz nie są to przelewy natychmiastowe, a więc pieniądze zaksięgowane zostaną w ciągu 1-2 dni roboczych.

Ważne w kontekście płatności jest to, aby w Superbet rejestracja Twojego konta odbyła się poprzez podanie prawidłowych danych! W tym także rachunku bankowego, który należy do Ciebie i jest osobistym kontem. Bukmacher będzie to weryfikował, a tylko zweryfikowani gracze mogą wypłacać wygrane. Jeżeli w którymś z punktów dopuścisz się oszustwa, to bukmacher uniemożliwi Ci wypłatę, a tego z pewnością byś nie chciał.

Zanim środki zostaną przelane na Twoje konto, bukmacher musi zaakceptować zlecenie wypłaty. Trwa to zazwyczaj maksymalnie do kilku godzin, choć w regulaminie zastrzeżone zostały na to 24 godziny.