STS rejestracja. Jak założyć konto w STS?

Rejestracja w STS jest niezwykle prosta. Chcesz wiedzieć jak założyć konto w STS? W tym tekście znajdziesz instrukcję krok po kroku oraz to, na co powinieneś zwrócić uwagę zakładając konto. Dowiesz się wszystkiego o procesie rejestracji, wymaganych dokumentach oraz jak długo trwa weryfikacja konta u bukmachera.

  • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL

  Bonusy do 660 zł + bonus 250 zł za typ na tenisa w Rzymie!

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
  Zagraj z kodem GOAL!

Spis treści:

STS rejestracja – jak założyć konto

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja zajmuje tylko kilka minut i nie powinna przysporzyć Ci większych problemów. Pamiętaj jednak, że zakłady sportowe to rozrywka tylko dla osób pełnoletnich. Wszyscy legalni bukmacherzy są zobligowani do przestrzegania prawa obowiązującego na terenie Polski i tożsamość każdego nowego gracza jest skrupulatnie sprawdzana.

Pamiętaj, że rejestracja konta w STS jest połączona z weryfikacją. Nie ma już co prawda konieczności załączania zdjęć dokumentów ani ręcznego wpisywania numeru PESEL jeśli wybierzesz rejestrację przez Moje ID (bo wszystko jest pobierane z banku). Jeśli jednak wybierzesz rejestrację tradycyjną, to po wypełnieniu formularza (dane takie jak PESEL, numer konta bankowego) i zalogowaniu, w sekcji “Dane osobowe” musisz przesłać skan dowodu osobistego. Weryfikacja konta u bukmachera STS trwa zwykle około kilkanaście minut.

STS jak założyć konto – instrukcja krok po kroku

Konto w zakładach bukmacherskich STS zarejestrujesz już w pięciu prostych krokach. Dowiedz się, co trzeba zrobić, aby założyć konto u tego bukmachera.

Potrzebny czas: 3 minuty.

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji konta STS krok po kroku

 1. Przejdź do STS

  Skorzystaj z linku podanego pod instrukcją, aby zapewnić sobie najwyższy bonus

  STS rejestracja krok pierwszy

 2. Wypełnij dane

  Wypełnij formularz rejestracji podając: adres e-mail, numer telefonu oraz wybrane hasło

  STS rejestracja krok 2

 3. Wpisz kod promocyjny GOAL

  W wyznaczonym miejscu wpisz STS kod promocyjny GOAL

  Rejestracja STS krok 3

 4. Podaj dane osobowe

  Podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz dane kontaktowe i kliknij przycisk ZAREJESTRUJ

  Rejestracja STS krok 4

 5. Potwierdź konto

  Na podane wcześniej dane (numer telefonu, adres email) otrzymasz kod aktywujący konto.

Na czym polega szybka rejestracja w STS?

Rejestracja w STS dostępna jest w opcji tak zwanej “szybkiej rejestracji”.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych dopuszcza rejestrację konta gracza bez konieczności podawania wszystkich danych. Szybka rejestracja w STS:

 • Daje możliwość założenia konta bez podawania na przykład numeru konta bankowego lub przesyłania skanu dowodu osobistego.
 • Trwa około dwóch minut
 • Od razu po rejestracji z kodem promocyjnym GOAL na koncie dostępny będzie również pełen pakiet bonusów powitalnych, w tym zakład bez ryzyka ze 100% zwrotem stawki do 100 zł.

STS konto tymczasowe – co to oznacza?

Po pierwszym etapie rejestracji, Twoje konto jest już gotowe do użycia, jednak na tym etapie jest ono tymczasowe. Co się z tym wiąże?

 • Masz możliwość odebrania bonusu powitalnego w STS
 • Natychmiast możesz korzystać z całej dostępnej oferty STS
 • Maksymalna stawka zakładów to 5000 zł
 • Przy szybkiej rejestracji, konto tymczasowe nie daje możliwości wypłaty środków

Zalecam więc, by po szybkiej rejestracji, jak najszybciej przejść proces uzupełnienia danych, który spowoduje przekształcenie konta tymczasowego w stałe. Poniżej opisuję, jak to zrobić.

Konto stałe w STS – jak uzyskać?

Jak zweryfikować konto w STS i uzyskać status stałego użytkownika? Odpowiadamy, a robi się to w kilku krokach. Należy:

 1. Wejść w ustawienia swojego profilu
 2. Klikając na przycisk “Dane osobowe”, możesz uzupełnić personalia, których wymaga operator
 3. Wypełnij rubrykę z miejscem zamieszkania
 4. Przygotuj skan dowodu osobistego
 5. Przygotuj numer konta bankowego, na które będziesz mógł wypłacać ewentualne wygrane

STS wymaga niezbędnych danych do weryfikacji Twojej tożsamości i potwierdzenia pełnoletniości. Dlatego kluczowe jest, by te dane były widoczne na skanie. Zastanawiasz się, czy dokument jest potrzebny w całości i co można zakryć w dowodzie osobistym przekazywanym STS? Na pewno te pola, które nie są istotne z punktu widzenia weryfikacji, a więc: swoje zdjęcie, wzór podpisu, imiona rodziców czy adres zameldowania itp.

Czy podawanie danych na STS jest bezpieczne? Z pewnością tak. Bukmacher jest zobowiązany do ochrony wszelkich elementów z tym związanych, do czego obliguje go konkretna ustawa związana z zakładami wzajemnymi. Nie obawiaj się więc, że dane przekazane przez Ciebie do STS, zostaną wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem. Zresztą, jak opisaliśmy wyżej, bukmacher potrzebuje tylko niezbędnych danych, nie wszystkich dostępnych w Twoich dokumentach.

Co daje mi konto stałe?

Jeżeli zdecydujesz się na poważnie dołączyć do STS i zacząć obstawiać u tego bukmachera, konto stałe będzie Ci niezbędne. Co zyskujesz dzięki niemu?

 • możliwość wypłaty środków
 • brak limitów jeśli chodzi o przyjmowanie zakładów (konto tymczasowe pozwala Ci zagrać za maksymalnie 5000 zł)

Ile trwa weryfikacja konta?

Uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych potwierdzasz na stronie internetowej. Pracownicy STS błyskawicznie weryfikują Twoje konto. Zwykle zajmuje to około 15 minut (a czasem znacznie szybciej!).
Po udanej weryfikacji Twojego konta, zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

STS rejestracja bez dowodu: jak założyć konto na STS bez dowodu osobistego?

Czy STS wymaga dowodu osobistego? Do rejestracji konta stałego i pełnego korzystania z zasobów bukmachera, przekazanie skanów dowodu jest konieczne. W STS rejestracja bez dowodu jest jednak możliwa – wówczas będziesz korzystać z konta tymczasowego. To właśnie tak zwana szybka rejestracja, o której pisaliśmy powyżej. Rejestracja bez dowodu w STS to przejście kilku prostych kroków w formularzu na stronie bukmachera. Na przekształcenie konta tymczasowego w konto pełne masz 30 dni.

Co ważne, rejestracja w ten sposób nie odbiera możliwości skorzystania z bonusów powitalnych. Dlatego możesz zacząć grać od razu, a resztę formalności dokończyć innym razem.

Czy w STS trzeba podawać PESEL?

Nie ma konieczności załączania zdjęć dokumentu albo ręcznego wpisywania numeru PESEL jeśli dane są pobierane z Twojego banku. Jeśli jednak zakładasz konto tradycyjnie, przy pomocy formularza, to znajdzie się tam miejsce na numer PESEL. Rejestracja konta w STS jest połączona z weryfikacją, dlatego tego typu informacje są bukmacherowi niezbędne do potwierdzenia Twojej tożsamości.

Jeśli nie posiadasz numeru PESEL, bukmacher poprosi Cię o inną formę identyfikacji.

Rejestracja w STS – bonus za założenie konta

Bonus za rejestrację w STS dostępny jest dla wszystkich graczy, którzy w formularzu zakładania konta podadzą w kod promocyjny GOAL.

Na bonus za rejestrację składa się pakiet:

 • zakład bez ryzyka STS na kwotę 100 zł (100% zwrotu stawki)
 • bonus od pierwszej wpłaty 100% do 100 zł
 • bonus od drugiej wpłaty 50% do 200 zł
 • bonus od trzeciej wpłaty 50% do 300 zł
 • bonus 60 zł za wykonanie zadań

Rejestracja STS w punkcie stacjonarnym

STS to bukmacher, który oferuje zakłady sportowe nie tylko w Internecie. Punkty tej firmy znajdziemy w kilkuset lokalizacjach w całej Polsce. W każdym punkcie istnieje możliwość założenia konta gracza. Niezbędne do tego jest wylegitymowanie się dowodem osobistym oraz podanie numeru konta bankowego. Na tej podstawie pracownik punktu może zarejestrować konto gracza.

Rejestracja w STS – wymagane dokumenty

W przypadku szybkiej rejestracji wystarczy podać:

 • Imię i nazwisko
 • Adres mailowy oraz numer telefonu
 • Datę urodzenia oraz numer PESEL

Aby przekształcić konto tymczasowe w stałe należy uzupełnić dane o:

 • dowód osobisty (zdjęcie lub skan)
 • numer konta bankowego
 • potwierdzenie adresu zamieszkania (w niektórych przypadkach jest to dodatkowa metoda weryfikacji)

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Zakłady bukmacherskie STS to legalny bukmacher, który działa w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady sportowe w punktach stacjonarnych oraz przez Internet i aplikację mobilną. Obecnie to największy legalny bukmacher w naszym kraju. Rejestracja STS jest w pełni bezpieczna. Właścicielem i prezesem firmy jest pan Mateusz Juroszek więc można powiedzieć, że jest to w 100% polski bukmacher.

Bukmacher ten oferuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, sporty wirtualne oraz gry karciane czyli tzw “Bet Games”, oraz zakłady na żywo w STS.

Logowanie w STS

Na STS logowanie to niezwykle prosta czynność.

Podczas zakładania konta u bukmachera, w pierwszym etapie rejestracji, ustalasz hasło, które potem będzie Ci służyło do logowania. Zaleca się, by hasło było unikalne, ale możliwe do zapamiętania. W razie zapomnienia przez Ciebie hasła, zawsze możesz skorzystać z opcji jego odzyskiwania.

Aby zalogować się w STS:

 • Wejdź na stronę lub do aplikacji STS
 • W prawym górnym rogu kliknij niebieski przycisk “Logowanie”.
 • Podaj swój adres mail oraz hasło i…
 • …już możesz korzystać z konta!

STS bonus powitalny

Jak każdy szanujący się bukmacher, również i STS, przygotował dla każdego nowego gracza bonus powitalny. I to nie byle jaki! Jeżeli dokonasz wpłaty pierwszego depozytu, będziesz miał szansę zgarnąć aż 100 zł!

Jak to możliwe? To proste. Operator ma w ofercie na dzień dobry tzw. bonus 100% od pierwszego depozytu.

Aby uzyskać maksymalną kwotę w tej promocji, Twoja wpłata powinna wynieść 100 zł. Wtedy dostaniesz drugie tyle (oczywiście po spełnieniu warunków obrotu bonusem). Pamiętaj, że na STS rejestracja trwa tylko chwilę, a dzięki niej możesz skorzystać z tej super promocji!

To jednak nie wszystko, bowiem od bukmachera otrzymasz również bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty. Te wynoszą 50% odpowiednio do kwot 200 i 300 zł. Łącznie na Twoje konto za pierwsze trzy wpłaty może trafić aż 600 zł.

Ostatni element oferty powitalnej to bonusy do 60 zł za wykoannie sześciu zadań.

Zakład bez ryzyka

To jednak nie koniec! STS ma dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę Tym razem to zakład bez ryzyka w STS.
Otwierając STS konto bukmacher zwróci kasę za pierwszy zakład w przypadku przegranej. Wystarczy obstawić pierwszy zakład z oferty na zakłady bukmacherskie. Jeśli zakład będzie trafiony klient otrzyma wygraną. Jeśli zakład zakończy się przegraną bukmacher STS zwróci środki na konto depozytowe (przy grze za własne pieniądze) lub bonusowe (przy grze za bonus).

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakładów bukmacherskich? Przeczytaj nasz Poradnik Typera i dowiedz się:

Metody płatności w STS

Wiesz jak przebiega na STS logowanie oraz rejestracja. Teraz pora przyjrzeć się metodom płatności u tego buka. Jest to z pewnością kwestia, której powinieneś przyjrzeć się bliżej jeżeli myślisz o założeniu konta u tego bukmachera.

STS posiada szereg metod płatności

STS wpłaty

Na początku warto wspomnieć, że u bukmacherów działających na terenie naszego kraju, zawsze jest więcej opcji wpłat środków na konto, niż wypłaty w STS. Nie wynika to ze złej woli operatorów, ale ze specyfiki polskiego prawa oraz ustawy hazardowej z roku 2017. W tabelce poniżej przedstawimy Ci jakie możliwości przelania środków na konto udostępnia STS.

STS wpłatySTS metody płatnościProwizja bukmacheraKwota minimalnaCzas realizacji
Visa/MasterCardKarta kredytowa0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
DotPaySzybki przelew oraz Paysafecard0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
PayUSzybki przelew oraz BLIK0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Skrille-wallet0 zł20 złNatychmiast
24h/7 dni
Netellere-wallet0 zł10 złNatychmiast
24h/7 dni
tpay.comPrzelew z rachunku gracza0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Lokale naziemne STSWpłata gotówki0 zł1 złWpłata gotówkowa w punkcie STS

STS oferuje wiele opcji, jeś chodzi o wpłaty. Obsługiwanych jest tu aż 27 banków. Ich pełną listę znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce płatności.

STS wypłaty

W tej sekcji nie jest już tak kolorowo, ponieważ bukmacher może wypłacić Ci środki tylko tradycyjnym przelewem. Jednak na pocieszenie powiemy Ci, że średnio taki transfer trwa tylko 15 minut, jeśli akurat masz konto w banku obsługiwanym przez STS. Jeżeli nie, czas ten może wydłużyć się do dwóch dni. Jednak bukmacher realizuje wypłaty przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Trzeba szczerze przyznać, że na STS metody płatności prezentują się bardzo dobrze.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów

Bukmacher STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zakłady bukmacherskiej. Licencja o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 została przyznana firmie Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 21 lutego 2012 roku. To właśnie na mocy tego zezwolenia bukmacher oferuje legalne zakłady bukmacherskie na stronie sts.pl oraz w aplikacji.

Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Dlatego pamiętaj aby zawsze wybierać legalnych bukmacherów. STS online to właśnie jedna z firm oferująca legalny zakłady sportowe. Dlatego rejestracja w STS jest zupełnie legalna a założenie konta jest darmowe i trwa tylko chwilę.

Sprawdź także:

STS rejestracja – podsumowanie

Na sam koniec tej recenzji parę słów podsumowania. Jeżeli chcesz zacząć grać na STS, rejestracja będzie tym pierwszym krokiem, który musisz wykonać. U tego bukmachera powinno Ci to pójść jak z płatka, ponieważ proces zakładania konta, jest tu bardzo dobrze zorganizowany. Dodatkowo doceniamy możliwość tzw. szybkiej rejestracji, bez konieczności przesłania skanu dokumentu.

Oczywiście na naszą wysoką ocenę tego buka wpływa również jego pakiet powitalny. Bonus 100 zł na start, to coś czego szuka każdy fan bukmacherki, a na STS oprócz tego dostaniesz ubezpieczenie pierwszego zakładu do 100 zł ze 100% zwrotem stawki. Nam bardzo podoba się taka forma promocji dla nowych użytkowników serwisu.

STS rejestracja – FAQ

STS jak założyć konto?

Proces rejestracji konta w STS jest prosty. Konieczne jest wypełnienie formularza z danymi osobowymi. Warto pamiętać o podaniu kodu promocyjnego GOAL – gwarantuje on najwyższy bonus powitalny na rynku.

Ile trwa weryfikacja konta w STS?

Proces weryfikacji konta gracza w STS zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu minut. Jeśli w tym czasie Twoje konto nie będzie zweryfikowane najlepiej skontaktować się z obsługą klienta. Przed weryfikacją upewnij się, że wprowadziłeś prawidłowe dane dokumentu tożsamości oraz aktualny numer telefonu.

Jaki jest bonus za rejestrację w STS?

Kod promocyjny GOAL wpisany w trakcie rejestracji konta gwarantuje najwyższy na rynku pakiet powitalny. Aktualny bonus za rejestrację jaki gwarantuje ten kod promocyjny to aż 760 zł.

Czy po rejestracji w STS można oglądać mecze na żywo?

Bukmacher STS ma w swojej ofercie usługę STS TV. Zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać mecze na żywo. Muszą jednak dokonać depozytu oraz regularnie obstawiać nawet minimalne stawki.

Ile trwa rejestracja STS?

Konto w STS otworzysz dosłownie w chwilę. Pamiętaj aby w trakcie rejestracji podać kod promocyjny GOAL. STS rejestracja konta jest naprawdę szybka i łatwa.

Jak usunąć konto STS?

W tym celu należy napisać wiadomość mailową na adres bukmachera, w której zawarte będą pierwsza i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, a także mail, który jest przypisany do konta.

Czy STS wymaga dowodu osobistego?

STS nie wymaga dowodu osobistego do rejestracji konta tymczasowego oraz w przypadku rejestracji przez MojeID, czyli wykorzystanie danych z Twojego banku.

Czy konto na STS jest bezpieczne?

Oczywiście! Rejestracja w STS poprzez logowanie się do swojego banku z wykorzystaniem mojeID (i w przyszłości mObywatel!) to wygodna, szybka i bezpieczna metoda rejestracji i dostępu do konta. Ale nawet rejestrując się przez tradycyjny formularz, możesz mieć pewność, że zarówno Twoje dane, jak i trzymane na koncie gracza pieniądze są w pełni bezpieczne.