STS rejestracja. Jak założyć konto w STS?

Chcesz wiedzieć jak założyć konto STS? W tym artykule opowiemy Ci o tym, jak wygląda u bukmachera STS rejestracja i na co powinieneś zwrócić uwagę zakładając konto. Dowiesz się wszystkiego o procesie rejestracji, wymaganych dokumentach oraz jak długo trwa weryfikacja konta w STS.

Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

STS rejestracja – załóż konto online

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja zajmuje tylko kilka minut i nie powinna przysporzyć Ci większych problemów. Pamiętaj jednak, że zakłady sportowe to rozrywka tylko dla osób pełnoletnich. Tutaj nie ma miejsca na żadne przekręty. Wszyscy legalni bukmacherzy są zobligowani do przestrzegania prawa obowiązującego na terenie Polski i tożsamość każdego nowego gracza jest skrupulatnie sprawdzana. Sprawdź, jak założyć konto STS w instrukcji poniżej.

STS jak założyć konto – instrukcja krok po kroku

Konto w zakładach bukmacherskich STS zarejestrujesz już w pięciu prostych krokach. Dowiedz się, co trzeba zrobić, aby założyć konto u tego bukmachera.

Potrzebny czas: 3 minuty.

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji konta STS krok po kroku

 1. Przejdź do STS

  Skorzystaj z linku podanego pod instrukcją, aby zapewnić sobie najwyższy bonus

  STS rejestracja krok pierwszy

 2. Wypełnij dane

  Wypełnij formularz rejestracji podając: adres e-mail, numer telefonu oraz wybrane hasło

  STS rejestracja krok 2

 3. Wpisz kod promocyjny GOAL

  W wyznaczonym miejscu wpisz STS kod promocyjny GOAL

  Rejestracja STS krok 3

 4. Podaj dane osobowe

  Podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz dane kontaktowe i kliknij przycisk ZAREJESTRUJ

  Rejestracja STS krok 4

 5. Potwierdź konto

  Na podane wcześniej dane (numer telefonu, adres email) otrzymasz kod aktywujący konto.

Cała procedura zajmuje kilka minut. Po kliknięciu w link aktywacyjny, Twoje konto jest już gotowe do użycia, jednak na tym etapie jest ono tymczasowe. Co to oznacza? Korzystanie z takiego konta ma pewne ograniczenia, np. nie masz możliwości wypłaty środków. Jednak możliwość tzw. szybkiego zarejestrowania na stronie bukmachera ma swoje zalety. Możesz odebrać swój bonus powitalny w STS (o tym już za chwilę) oraz rozpocząć grę, praktycznie od razu. Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał bukmachera, będziesz musiał dokończyć proces rejestracji.

Aby uzyskać konto stałe, należy wejść w ustawienia swojego profilu. Klikając na przycisk “Dane osobowe”, możesz uzupełnić personalia, których wymaga operator. Przygotuj skan dowodu osobistego, ponieważ będziesz musiał go przesłać, aby bukmacher mógł zweryfikować Twoją tożsamość i potwierdzić pełnoletność.

Na czym polega szybka rejestracja w STS?

Rejestracja w STS dostępna jest w opcji tak zwanej “szybkiej rejestracji”. Zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych dopuszcza rejestrację konta gracza bez konieczności podawania wszystkich danych. Dlatego też szybka rejestracja w STS daje możliwość założenia konta bez podawania na przykład numeru konta bankowego lub przesyłania skanu dowodu osobistego. Założyć konto tymczasowe w STS można w dosłownie dwie minuty. Od razu po rejestracji z kodem promocyjnym GOAL na koncie dostępny będzie również bonus bez depozytu. Trzeba przyznać, że taka rejestracja bez dowodu zdecydowanie ułatwia zakładanie konta. Nic więc dziwnego w tym, że STS szybka rejestracja to usługa, która stała się bardzo popularna na rynku zakładów bukmacherskich.

STS rejestracja bez dowodu

W STS rejestracja bez dowodu jest możliwa jedynie w przypadku konta tymczasowego. To właśnie tak zwana szybka rejestracja, o której pisaliśmy powyżej. Rejestracja bez dowodu w STS to przejście kilku prostych kroków w formularzu na stronie bukmachera.

Co ważne, rejestracja w ten sposób nie odbiera możliwości skorzystania z bonusów powitalnych. Dlatego możesz zacząć grać od razu, a resztę formalności dokończyć innym razem.

STS bonus za rejestrację

STS bonus za rejestrację dostępny jest dla wszystkich graczy, którzy w formularzu zakładania konta podadzą w STS kod promocyjny GOAL. Na bonus za rejestrację składa się pakiet:

 • zakład bez ryzyka STS na kwotę 100 zł
 • bonus od pierwszej wpłaty 100% do 300 zł
 • bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 zł
 • bonus od trzeciej wpłaty 50% do 700 zł
 • bonus 60 zł za wykonanie zadań

Przekształcenie szybkiego konta tymczasowego w pełne konto gracza

Szybkie konto gracza to bardzo fajna opcja na rejestrację i postawienie pierwszych zakładów. Ma jednak swoje ograniczenia. Możemy obstawić na nim nie więcej niż łączną kwotę 5000 zł. Co więcej konto tymczasowe nie daje możliwości wypłaty środków. Jak więc przekształcić szybkie konto w pełen profil gracza STS? Wystarczy uzupełnić kilka dodatkowych danych w profilu gracza oraz przesłać skany dowodu osobistego. Co dokładnie musimy podać?

 • adres zamieszkania
 • numer konta bankowego
 • skan dowodu osobistego

Ile trwa weryfikacja konta?

Masz już konto tymczasowe na STS? Ile trwa weryfikacja Twoich danych, abyś mógł dokończyć proces rejestracji i stał się posiadaczem konta stałego? Zwykle zajmuje to pracownikom bukmachera około 15 minut. Jednak w Internecie można spotkać opinie użytkowników, że w rzeczywistości trwa to krócej.
Po udanej weryfikacji Twojego konta, zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Co daje mi konto stałe?

Jeżeli zdecydujesz się na poważnie dołączyć do STS i zacząć obstawiać u tego bukmachera, konto stałe będzie Ci niezbędne. Co zyskujesz dzięki niemu?

 • możliwość wypłaty środków
 • brak limitów jeśli chodzi o przyjmowanie zakładów (konto tymczasowe pozwala Ci zagrać za maksymalnie 5000 zł)

Rejestracja STS w punkcie stacjonarnym

STS to bukmacher, który oferuje zakłady sportowe nie tylko w Internecie. Punkty tej firmy znajdziemy w kilkuset lokalizacjach w całej Polsce. W każdym punkcie istnieje możliwość założenia konta gracza. Niezbędne do tego jest wylegitymowanie się dowodem osobistym oraz podanie numeru konta bankowego. Na tej podstawie pracownik punktu może zarejestrować konto gracza.

Rejestracja w STS – wymagane dokumenty

Jak już wspomnieliśmy STS oferuje szybką rejestrację, do której potrzebny jest tylko aktywny numer telefonu i podstawowe dane osobowe. Aby jednak w pełni korzystać z oferty bukmachera niezbędna jest weyfikacja konta i podanie kilku informacji i dokumentów. Aby mieć konto gracza w STS należy podać:

 • dowód osobisty (zdjęcie lub skan)
 • numer konta bankowego
 • potwierdzenie adresu zamieszkania (w niektórych przypadkach jest to dodatkowa metoda weryfikacji)

Logowanie w STS

Na STS logowanie to banalnie prosta czynność. Podczas zakładania konta u bukmachera, w pierwszym etapie rejestracji, ustalasz hasło, które potem będzie Ci służyło do logowania. Zawsze będziesz miał podaną pewną sugestię, ale my zdecydowanie radzimy takie hasło bardziej spersonalizować, wtedy z pewnością będzie Ci łatwiej je zapamiętać.

Aby zalogować się na stronie buka, wejdź na jego stronę, a następnie w prawym górnym rogu kliknij niebieski przycisk “Logowanie”. I to cała filozofia! Teraz możesz już rozpocząć swoją przygodę z STS.

STS bonus powitalny

Jak każdy szanujący się bukmacher, również i STS, przygotował dla każdego nowego gracza bonus powitalny. I to nie byle jaki! Jeżeli dokonasz wpłaty pierwszego depozytu, będziesz miał szansę zgarnąć aż 300 zł! Jak to możliwe? To proste. Operator ma w ofercie na dzień dobry tzw. bonus 100% od pierwszego depozytu. Aby uzyskać maksymalną kwotę w tej promocji, Twoja wpłata powinna wynieść 300 zł. Wtedy dostaniesz drugie tyle! Pamiętaj, że na STS rejestracja trwa tylko chwilę, a dzięki niej możesz skorzystać z tej super promocji!

To jednak nie wszystko, bowiem od bukmachera otrzymasz również bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty. Te wynoszą 50% odpowiednio do kwot 500 i 700 zł. Łącznie na Twoje konto za pierwsze trzy wpłaty może trafić aż 1500 zł.

Zakład bez ryzyka

To jednak nie koniec! STS ma dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę Tym razem to zakład bez ryzyka w STS. Otwierając STS konto bukmacher zwróci kasę za pierwszy zakład w przypadku przegranej. Wystarczy obstawić pierwszy zakład z oferty na zakłady bukmacherskie. Jeśli zakład będzie trafiony klient otrzyma wygraną. Jeśli zakład zakończy się przegraną bukmacher STS zwróci środki na konto depozytowe lub bonusowe.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakładów bukmacherskich? Przeczytaj nasz Poradnik Typera i dowiedz się:

Metody płatności w STS

Wiesz jak przebiega na STS logowanie oraz rejestracja. Teraz pora przyjrzeć się metodom płatności u tego buka. Jest to z pewnością kwestia, której powinieneś przyjrzeć się bliżej jeżeli myślisz o założeniu konta u tego bukmachera.

STS posiada szereg metod płatności

STS wpłaty

Na początku warto wspomnieć, że u bukmacherów działających na terenie naszego kraju, zawsze jest więcej opcji wpłat środków na konto, niż wypłaty w STS. Nie wynika to ze złej woli operatorów, ale ze specyfiki polskiego prawa oraz ustawy hazardowej z roku 2017. W tabelce poniżej przedstawimy Ci jakie możliwości przelania środków na konto udostępnia STS.

STS wpłatySTS metody płatnościProwizja bukmacheraKwota minimalnaCzas realizacji
Visa/MasterCardKarta kredytowa0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
DotPaySzybki przelew oraz Paysafecard0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
PayUSzybki przelew oraz BLIK0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Skrille-wallet0 zł20 złNatychmiast
24h/7 dni
Netellere-wallet0 zł10 złNatychmiast
24h/7 dni
tpay.comPrzelew z rachunku gracza0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Lokale naziemne STSWpłata gotówki0 zł1 złWpłata gotówkowa w punkcie STS

STS oferuje wiele opcji, jeś chodzi o wpłaty. Obsługiwanych jest tu aż 27 banków. Ich pełną listę znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce płatności.

STS wypłaty

W tej sekcji nie jest już tak kolorowo, ponieważ bukmacher może wypłacić Ci środki tylko tradycyjnym przelewem. Jednak na pocieszenie powiemy Ci, że średnio taki transfer trwa tylko 15 minut, jeśli akurat masz konto w banku obsługiwanym przez STS. Jeżeli nie, czas ten może wydłużyć się do dwóch dni. Jednak bukmacher realizuje wypłaty przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Trzeba szczerze przyznać, że na STS metody płatności prezentują się bardzo dobrze.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów

Bukmacher STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zakłady bukmacherskiej. Licencja o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 została przyznana firmie Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 21 lutego 2012 roku. To właśnie na mocy tego zezwolenia bukmacher oferuje legalne zakłady bukmacherskie na stronie sts.pl oraz w /bukmacherzy/sts/aplikacja/.

Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Dlatego pamiętaj aby zawsze wybierać legalnych bukmacherów. STS online to właśnie jedna z firm oferująca legalny zakłady sportowe. Dlatego rejestracja w STS jest zupełnie legalna a założenie konta jest darmowe i trwa tylko chwilę.

Kod promocyjny STS

Kod promocyjny w STS to GOAL. Koniecznie podaj go otwierając konto w STS. Poprawnie wpisany kod gwarantuje najwyższy na rynku bonus bez depozytu dla nowych graczy. Jest to bonus 30 zł i dostępny jest od razu po rejestracji. W pakiecie powitalnym STS oferuje także zakład bez ryzyka. Jest to zakład na kwotę 234 złotych. Dodatkowo bonus powitalny STS to także bonus od depozytu wysokości 100% do kwoty 1200 złotych.

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Zakłady bukmacherskie STS to legalny bukmacher, który działa w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady sportowe w punktach stacjonarnych oraz przez Internet i aplikację mobilną. Obecnie to największy legalny bukmacher w naszym kraju. Rejestracja STS jest w pełni bezpieczna. Właścicielem i prezesem firmy jest pan Mateusz Juroszek więc można powiedzieć, że jest to w 100% polski bukmacher.

Bukmacher ten oferuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, sporty wirtualne oraz gry karciane czyli tzw “Bet Games”, oraz zakłady na żywo w STS.

Sprawdź także:

STS rejestracja – podsumowanie

Na sam koniec tej recenzji parę słów podsumowania. Jeżeli chcesz zacząć grać na STS, rejestracja będzie tym pierwszym krokiem, który musisz wykonać. U tego bukmachera powinno Ci to pójść jak z płatka, ponieważ proces zakładania konta, jest tu bardzo dobrze zorganizowany. Dodatkowo doceniamy możliwość tzw. szybkiej rejestracji, bez konieczności przesłania skanu dokumentu.

Oczywiście na naszą wysoką ocenę tego buka wpływa również jego pakiet powitalny. Bonus 300 zł na start, to coś czego szuka każdy fan bukmacherki, a na STS oprócz tego dostaniesz ubezpieczenie pierwszego zakładu do 100 zł. Nam bardzo podoba się taka forma promocji dla nowych użytkowników serwisu.

STS rejestracja – FAQ

STS jak założyć konto?

Proces rejestracji konta w STS jest prosty. Konieczne jest wypełnienie formularza z danymi osobowymi. Warto pamiętać o podaniu kodu promocjyjnego GOAL – gwarantuje on najwyższy bonus na rynku.

Ile trwa weryfikacja konta w STS?

Proces weryfikacji konta gracza w STS zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu minut. Jeśli w tym czasie Twoje konto nie będzie zweryfikowane najlepiej skontaktować się z obsługą klienta. Przed weryfikacją upewnij się, że wprowadziłeś prawidłowe dane dokumentu tożsamości oraz aktualny numer telefonu.

Jaki jest bonus za rejestrację w STS?

Kod promocyjny GOAL wpisany w trakcie rejestracji konta gwarantuje najwyższy na rynku pakiet powitalny. Aktualny bonus za rejestrację jaki gwarantuje ten kod promocyjny to aż 1685 zł.

Czy po rejestracji w STS można oglądać mecze na żywo?

Bukmacher STS ma w swojej ofercie usługę STS TV. Zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać mecze na żywo. Muszą jednak dokonać depozytu oraz regularnie obstawiać nawet minimalne stawki.

Ile trwa rejestracja STS?

Konto w STS otworzysz dosłownie w chwilę. Pamiętaj aby w trakcie rejestracji podać kod promocyjny GOAL. STS rejestracja konta jest naprawdę szybka i łatwa.

Jak usunąć konto STS?

W tym celu należy napisać wiadomość mailową na adres bukmachera, w której zawarte będą pierwsza i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, a także mail, który jest przypisany do konta.