Bonus urodzinowy od bukmacherów – gdzie go znajdziesz?

Bonus urodzinowy bukmacher

Bonus urodzinowy u bukmachera to rodzaj prezentu, na który możesz liczyć w ten szczególny dzień w roku. W dniu swoich urodzin gracze otrzymują od legalnych bukmacherów upominki w postaci freebetów, czyli darmowych środków do wykorzystania na zakłady. Oczywiście nie są to żadne ogromne kwoty, ale jeśli uzbierasz ich kilka u kilku operatorów, może się z tego zgromadzić ciekawa suma. Sprawdź gdzie dostać bonus urodzinowy od bukmacherów.

Gdzie dostanę bonus urodzinowy? Bukmacherzy 2024

Podstawowym pytaniem jest niewątpliwie to, gdzie dostaniemy bonus urodzinowy od bukmachera. Na polskim rynku mamy kilkunastu legalnych operatorów, którzy oferują graczom zakłady i możliwość ich obstawiania. Nie u każdego jednak istnieje opcja, jaką jest bonus na urodziny. Bukmacherzy często mają wśród swoich promocji takie urozmaicenie w postaci freebetu, więc warto się zorientować, gdzie taki da się otrzymać.

BukmacherBonus urodzinowyWarunkiOdbierz bonus
TotalBETFreebet – 10 PLN-kurs min. 2.00-7 dni ważności-zweryfikowane konto-depozyt w historii konta (min. 10 PLN)-Co najmniej 1 zawarty wcześniej zakładOdbierz z kodem GOAL
BetcrisFreebet – 20 PLN-min. 3 zdarzenia na kuponie AKO-każde z kursem 1.30 lub wyższym-co najmniej 1 depozyt i zakład za 50 zł w ciągu 30 dni przed urodzinamiOdbierz z kodem GOAL
EtotoWyłącznie dla VIP-długi staż gry w Etoto-regularne logowanie się na konto-wpłacanie depozytów i obstawianie w EtotoOdbierz z kodem GOAL
forBETFreebet – 20 PLN-2x obrót po kursie 2.00,-AKO z 3 zdarzeń,-każde zdarzenie ma kurs 1.20 lub wyższy-obrót 100 zł w ciągu 3 miesięcy przed urodzinamiOdbierz z kodem GOALBET
Go+ BetFreebet – 25 PLN-kurs min. 2.00-min. depozyt 10 zł-min. 1 zakład z depozytuOdbierz z kodem GOAL
LV BETFreebet – 10 PLN-kod promocyjny przez SMS-3x obrót bonusem-min. kurs 1.75Odbierz z kodem GOAL

Ile można dostać w bonusie na urodziny od bukmacherów?

Kwoty wahają się od 5 złotych do nawet 20 zł, a to zawsze dodatkowe środki na obstawianie. Nie są to jakieś powalające pieniądze, ale wystarczy mieć konta u kilku bukmacherów i już można zgromadzić większy kapitał na zakłady bukmacherskie. Poniżej prezentujemy wszystkich operatorów, u których możecie liczyć na bonusy urodzinowe.

Bonus urodzinowy od bukmachera TotalBET

Pierwszym na naszej liście jest bukmacher Totalbet. Bonus urodzinowy od tego operatora wynosi 10 zł i jest to oczywiście freebet. Darmowy zakład możesz otrzymać jeśli posiadasz zweryfikowane konto gracza. Niezbędne będzie zatem zatwierdzenie swojej tożsamości. Jeśli już wcześniej to zrobiłeś, musisz spełnić następujące warunki:

 • konto stałe w Totalbet,
 • depozyt w historii tego konta to min. 10 PLN,
 • co najmniej 1 postawiony zakład,

Istnieje też możliwość otrzymania bonusu urodzinowego od bukmachera Totalbet, jeśli spełniłeś powyższe wymagania dopiero w dniu urodzin. Wtedy darmowy zakład o wartości 10 zł zostanie przypisany do twojego konta na następny dzień. Wystarczy zalogować się na swój profil w Totalbet po godzinie 12:00 i od tego momentu jest on ważny przez 7 dni. Teraz żeby skorzystać z otrzymanych środków, musisz jedynie postawić zakład z kursem minimalnym 2.00 i zaznaczyć na kuponie, że chcesz zagrać za freebet urodzinowy.

Możesz obstawiać zarówno zdarzenia przedmeczowe, jak i te na żywo. Do tego ewentualna wygrana należy w całości do ciebie i nie musisz nią dodatkowo obracać. Czego nie można robić z bonusem urodzinowym Totalbet? Właściwie najważniejszym ograniczeniem jest to, że freebet nie może być wykorzystany na zakłady systemowe czy też sporty wirtualne lub gry karciane. Nie mamy też opcji skorzystania z opcji cashoutu, więc szybsze zamknięcie zakładu tutaj odpada. Gracz musi wykorzystać bonus w całości i nie może podzielić otrzymanej kwoty np. na dwa kupony po 5 zł każdy.

Bonus urodzinowy od bukmachera Betcris

Niewątpliwie warty uwagi jest bonus urodzinowy od bukmachera Betcris. Gracze, którzy posiadają tam konto, mogą liczyć na freebet o wartości 20 PLN. Warunki, które stawia operator dla regularnie obstawiających, nie powinny być też większym problemem. W celu otrzymania darmowego zakładu należy:

 • wpłacić depozyt i zagrać dowolny kupon za min. 50 zł w ciągu 30 dni przed datą urodzin,
 • to wystarczy, aby otrzymać freebet 20 zł,
 • możesz go wykorzystać na zakład AKO,
 • twój kupon powinien składać się z co najmniej 3 zdarzeń,
 • każde zdarzenie z kolei musi mieć min. kurs 1.30

Po tym jak bonus urodzinowy Betcris zostanie przypisany do twojego konta, masz 3 dni na wykorzystanie go. Po tym czasie prezent przepada. Podobnie jak u konkurencji w grę wchodzi wyłącznie oferta sportowa. Bukmacher zaznacza jednak, że maksymalna wygrana może wynieść 1000 zł za ten bonus.

Bonus urodzinowy od bukmachera Etoto

Na polskim rynku jest także bukmacher, który bonus urodzinowy oferuje wyłącznie wybranej grupie swoich klientów. Nie wszyscy gracze w Etoto mogą zatem liczyć na tego rodzaju prezent. W tym przypadku wyłącznie użytkownicy z grupy VIP mają możliwość otrzymania bonusów na urodziny. Jak się tam dostać? Nie ma jednego sprawdzonego klucza, a dołączenie do grona VIP jest możliwe tylko na specjalne zaproszenie bukmachera. Dostaną je lojalni gracze, którzy regularnie logują się na swoje konto w Etoto i to właśnie tam wpłacają swoje pieniądze i obstawiają zakłady.

Niedawno Etoto otworzyło też możliwość dołączenia do elitarnej grupy na wniosek gracza. W tym celu należy napisać na e-mail bukmachera vip@etoto.pl i poczekać na odpowiedź ze strony obsługi klienta. Oczywiście trzeba być graczem Etoto przez dłuższy czas, żeby rzeczywiście móc zostać przyjętym do klubu VIP. Poza długim stażem, musisz się też wyróżniać częstotliwością odwiedzin i regularnym obstawianiem. Jako gracz VIP w Etoto dostajesz:

 • bonus urodzinowy od bukmachera,
 • priorytetowe wypłaty wygranych,
 • osobistego asystenta konta,
 • specjalne oferty i bonusy,
 • wyjazdy na mecze i ważne wydarzenia

Bonus urodzinowy od bukmachera forBET

Na bonus urodzinowy od bukmacherów czeka wielu graczy. Mogą go otrzymać także ci, którzy mają założone konto w forBET. Ten operator chce uczestniczyć w tak ważnym dniu swoich klientów, aczkolwiek tylko tych, którzy są aktywni. Co trzeba zrobić, żeby odebrać bonus na urodziny w forBET?

 1. Regularnie odwiedzaj stronę www.iforbet.pl i obstawiaj tam zakłady,
 2. Dokonaj obrotu na min. 100 zł w ciągu 3 miesięcy przed swoimi urodzinami,
 3. Zaloguj się w dniu urodzin na konto w forBET,
 4. Odbierz swój darmowy zakład o wartości 20 zł.

Warunki są bardzo proste i nie trzeba wiele, aby móc liczyć na prezent urodzinowy od bukmachera forBET. A co w przypadku graczy, którzy zarejestrowali się w urodziny, tydzień po nich lub tydzień przed nimi. Wystarczy napisać e-mail na adres promocje@iforbet.pl. Wtedy gdy spełnisz powyższe warunki, możesz także odebrać swój urodzinowy freebet od bukmachera. Jak go obrócić? Tutaj forBET wymaga od gracza dwukrotnego zakładu za otrzymane 20 zł. Minimalny kurs wynosi 2.00, a na kuponie muszą być co najmniej 3 zdarzenia i każde musi mieć kurs 1.20 lub wyższy. Bonus urodzinowy nie obejmuje zakładów systemowych, gier karcianych, ani sportów wirtualnych. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 14 dni.

Bonus urodzinowy od bukmachera Go+BET

Kolejny z bukmacherów z mniejszym stażem, który zdecydował się na bonus urodzinowy jest Go+BET. Pod tym względem musimy wyróżnić tego operatora, ponieważ tutaj bardzo łatwo otrzymać freebet i jest on najwyższy ze wszystkich dostępnych na rynku. W Go+BET możemy otrzymać 25 zł freebetu i te środki możemy wykorzystać na ofertę sportową oraz e-sportową. Warunki otrzymania są bardzo proste:

 • Przede wszystkim trzeba mieć założone konto w Go+BET,
 • Gracz musi dokonać depozytu na kwotę min. 10 zł,
 • Do tego konieczne jest zagranie co najmniej 1 zakładu z własnego depozytu,
 • Freebet jest ważny przez 7 dni od daty urodzin gracza.

To wszystko, prawda że proste? Jedynym zastrzeżeniem ze strony bukmachera jest to, aby użyć darmowego zakładu na kupon z minimalnym kursem 2.00. Nic poza tym. Może to zatem być nawet pojedyncze zdarzenie, byleby jego kurs był zgodny z wymaganiami. Po zalogowaniu na swoje konto znajdziesz bonus urodzinowy od bukmachera w zakładce z dostępnymi bonusami. Zdecydowanie jest to najbardziej atrakcyjna oferta na urodziny jeśli mowa o polskim rynku bukmacherskim.

Bonus urodzinowy od bukmachera LV BET

Swoim graczom bonus urodzinowy oferuje również bukmacher LV BET, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Jeśli wyraziłeś zgodę na kontakt marketingowy ze strony obsługi operatora, na pewno dodatkowy freebet cię nie ominie. Dostaniesz wiadomość SMS od LV BET z najlepszymi życzeniami w dniu urodzin oraz kodem promocyjnym do wykorzystania na stronie www.lvbet.pl lub w aplikacji bukmacherskiej. Ostatnio chodziło o kod o treści “URODZINY10”, który należało wpisać w swoim profilu, aby otrzymać 10 złotych do wykorzystania na zakłady. Być może kwota nie jest zbyt wysoka, ale lepiej mieć dyszkę na obstawianie niż nie mieć. Jak ją zgarnąć?

 1. Po otrzymaniu wiadomości SMS zaloguj się na swoje konto w LV BET.
 2. Wejdź w panel profilu gracza i kliknij zakładkę “kod promocyjny”.
 3. Wpisz otrzymany kod i aktywuj bonus.
 4. Bonus o wartości 10 zł będzie ważny od teraz przez 7 dni.

Po przyznaniu bonusu urodzinowego od bukmachera LV BET będziesz się zastanawiać, jak z niego skorzystać. Operator stawia przed nami warunek trzykrotnego obrotu. Każdy kupon musi mieć minimalny kurs 1.75 lub wyższy. Freebet jest aktywny tylko w przypadku oferty sportowej, więc nie wykorzystasz go w grach karcianych czy sportach wirtualnych.

Gdzie bonus urodzinowy od bukmacherów nie występuje?

Powyższe zestawienie przedstawia wszystkich bukmacherów, którzy przewidzieli dla swoich graczy specjalne prezenty na urodziny. W zdecydowanej większości jednak bonus urodzinowy bukmacher pomija, co zresztą widać. U jakich operatorów na próżno szukać freebetów w dniu urodzin?

 • STS
 • Fortuna
 • Superbet
 • Fuksiarz
 • Betters
 • PZBuk
 • BetX
 • Betclic
 • eWinner
 • Totolotek
 • BETFAN

Lista bukmacherów, którzy nie posiadają tego rodzaju bonusu w swojej ofercie jest dłuższa niż tych mających u siebie urodzinowy freebet. Z czego to wynika? Trudno powiedzieć, ale na pewno nie zyskują na tym gracze. Wszyscy operatorzy z powyższej listy powinni rozważyć dodanie takiej opcji i urozmaicić swoją ofertę bukmacherską.

Jak odbierać bonusy urodzinowe od bukmacherów?

Każdy bukmacher, który posiada bonus urodzinowy ma ustalone własne warunki. Należy się z nimi zapoznać z wyprzedzeniem, żeby móc je spełnić i odebrać freebet w dniu urodzin. Najczęściej chodzi o dokonanie depozytu w historii swojego konta i zagraniu zakładu ze środków własnych. Niekiedy muszą to być określone kwoty w wyznaczonym czasie, inaczej nie ma mowy o otrzymaniu urodzinowego bonusu. Czasami wystarczy po prostu wpisać kod promocyjny, który otrzymamy od bukmachera z okazji urodzin, a niekiedy trzeba napisać wiadomość e-mail do obsługi klienta. Jak widzisz, są różne ścieżki odebrania bonusu urodzinowego od bukmacherów.

Czy bonus na urodziny od bukmachera się opłaca?

Jeżeli regularnie obstawiasz zakłady bukmacherskie, to jak najbardziej bonus urodzinowy u bukmachera się opłaca. Właściwie otrzymasz darmowy freebet do wykorzystania w prezencie, więc jest to ciekawe urozmaicenie oferty i docenienie graczy. U poszczególnych operatorów także ci gracze, którzy obstawiają jedynie od czasu do czasu mogą liczyć na ciekawy bonus na urodziny. Na pewno warto się zorientować, gdzie czeka nas najlepsza niespodzianka i zgarnąć u tego bukmachera bonus na urodziny. Oczywiście możesz też mieć kilka kont i odebrać wszystkie dostępne bonusy w dniu swojego święta.

Najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy mają bonus urodzinowy dla graczy?

Na polskim rynku istnieje kilku bukmacherów, którzy oferują bonus urodzinowy wszystkim swoim graczom. Obecnie są to: LV BET, forBET, TOTALbet, Betcris i Go+BET.

Co mogę dostać na urodziny od bukmachera?

Najczęściej bukmacherzy oferują freebety z okazji urodzin. Są to zatem darmowe środki na zakłady bukmacherskie, które możesz wykorzystać u danego operatora.

Jak otrzymać bonus urodzinowy od bukmachera?

Musisz spełnić odpowiednie wymagania, które postawi przed tobą bukmacher. Z reguły chodzi o wpłatę w historii konta i zawarty zakład przed twoimi urodzinami. Później wystarczy już się tylko zalogować i odebrać bonus urodzinowy u bukmachera.

Który bukmacher ma najlepszy bonus urodzinowy?

Według naszego zestawienia najlepszy bonus urodzinowy posiada bukmacher Go+BET. Wynosi on aż 25 zł i wymaga jedynie 1 obrotu po kursie 2.00. Żeby go otrzymać trzeba dokonać wpłaty 10 zł i obstawić 1 zakład ze swoich środków.