Freebet Betclic

Odpowiadamy na najczęstsze pytanie graczy – Freebet Betclic, czy naprawdę istnieje? Bukmacherzy na polskim rynku zakładów wzajemnych toczą rywalizację o jak największą liczbę klientów. Firmy bukmacherskie chcąc pozyskać nowych graczy, muszą ich skusić licznymi ofertami promocyjnymi. W Polsce na porządku dziennym są takie bonusy powitalne, jak podwojenie pierwszego depozytu, czy zakład bez ryzyka. Coraz częściej spotyka się również darmowe zakłady, które na przykładzie bukmachera Betclic opisujemy w naszym artykule.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja: 17/12/2020

betclic cashback
Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie BetclicAplikacja mobilna Betclic
Bonus powitalny BetclicBetclic freebet
Rejestracja w BetclicKod promocyjny Betclic
Wypłata w BetclicBetclic zakłady na żywo
Esport w Betclic 

Jak działa Freebet w Betclic?

Najczęściej spotykaną ofertą powitalną u rodzimych bukmacherów jest 100% od pierwszego depozytu. Zazwyczaj promocja ograniczona jest kwotowo – do maksymalnej kwoty 500 złotych, 1000 złotych, czy nawet 2000 złotych. Co ważne, przyznanego bonusu nie możesz od razu wypłacić. Przed uwolnieniem środków zobligowany jesteś dokonać nimi sześciokrotnego obrotu, który uwzględniony został w regulaminie oferty.

Często także spotyka się cashback, czyli po prostu zakład bez ryzyka. Tak też jest w przypadku bukmachera Betclic, gdzie możesz otrzymać zwrot pierwszego zakładu do kwoty 550 złotych.

Spójrzmy jednak nieco na freebety. Czy u bukmachera Betclic darmowy zakład jest dostępny? Już wyjaśniamy. Otóż w zakładach Betclic bonus bez depozytu nie jest zaliczany do standardowej oferty powitalnej dla nowych graczy. Nie oznacza to jednak, że bukmacher nie daje go swoim klientom. Wręcz przeciwnie. W Betclic freebet możesz znaleźć w ramach promocji okresowych, czy indywidualnej oferty dla twojego konta.

Na przykładzie miesiąca września można zauważyć, że freebety okresowe przyznawane są dla najciekawszych wydarzeń ze świata sportu. Mowa tutaj chociażby o tenisowych turniejach Wielkiego Szlema. Najczęściej warunkiem otrzymania darmowego zakładu w ramach promocji okresowych jest postawienie odpowiedniej ilości kuponów, po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Co ważne, przyznawane freebety działają zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. Promocja nie jest ograniczona jakimkolwiek wymaganym obrotem. Oznacza to tyle, że po obstawieniu zakładu i jego trafieniu, masz już możliwość wypłaty wygranej. Korzystając z przyznanego freebeta możesz obstawiać pełną ofertę zakładów Betclic. Nie jesteś ograniczony do konkretnego sportu, czy rozgrywki. Możesz zatem zagrać na swoje ulubione zdarzenia, czy po prostu wydarzenia, w których czujesz się mocny i prawdopodobieństwo trafienia zakładu jest zdecydowanie największe.

Betclic bonus za rejestrację

Na wstępie wyjaśniliśmy już, jak wygląda kwestia freebetów. Czas teraz napisać kilka słów o ofercie powitalnej, która dostępna jest dla każdego nowo zarejestrowanego gracza.

Cashback do 550 złotych z kodem GOALPL

Jeżeli otworzysz konto, a podczas rejestracji wprowadzisz kod promocyjny GOALPL, to bukmacher obejmie Twój pierwszy zakład cashbackiem. Mówiąc wprost – jeżeli przegrasz zakład, Betclic dokona zwrotu. Maksymalny zwrot, na jaki możesz liczyć to 550 złotych.

Nie oznacza to jednak, że obstawiając pierwszy zakład za kwotę 550 złotych, w razie niepowodzenia otrzymasz dokładnie tyle samo zwrotu. Betclic w ramach dokonanego zwrotu odlicza podatek. Abyś zatem otrzymał maksymalną kwotę – 550 złotych, stawka twojego pierwszego zakładu musi wynieść 625 złotych lub więcej.

Kolejną ważną informację jest fakt, że Betclic zwrot przyznaje w postaci środków bonusowych. Co to oznacza? Ano tyle, że pieniędzy z cashbacku nie możesz od razu wypłacić. Najpierw musisz je “uwolnić”, czyli muszą trafić z salda bonusowego na twoje saldo gracza. Dokonasz tego poprzez sześciokrotny obrót przyznanym zwrotem, po minimalnej stawce 2.00. Stawka ta dotyczy zakładu pojedynczego. W przypadku kuponów akumulowanych – całkowity kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Na obrót masz aż 30 dni!Odbierz cashback 550 zł!

Jak odebrać freebet?

Na wstępie artykułu wspomnieliśmy o freebetach zarówno tych przyznawanych indywidualnie, jak i w ramach promocji okresowych.

Zapewne zadajesz sobie pytanie odnośnie bukmachera Betclic – jak odebrać freebet? Otóż precyzyjnych informacji, mówiących o tym jak odebrać indywidualny freebet nadaremno by szukać. My jednak bazujemy na swoim doświadczeniu i postaramy się opisać sytuację najdokładniej, jak potrafimy.

W regulaminie Betclic nie znajdziesz informacji o indywidualnych freebetach, ani też o sposobie ich przyznawania. Jak już wspomnieliśmy – nie oznacza to, że nie istnieją. Wręcz przeciwnie. Jak zatem je otrzymać?

Bukmacher w dużej mierze pod uwagę bierze twoją aktywność, choć zdarza się też, że freebety przyznawane są losowo, czy w ramach promocji okresowych dla wszystkich graczy. Do wspomnianej aktywności zaliczyć można:

Wysokość twoich depozytów – im częściej wpłacasz środki na konto gracza i im większe to wpłaty – tym większe prawdopodobieństwo otrzymania freebetu.
Częstotliwość dokonywanych zakładów, czyli w skrócie twoja aktywność w obstawianiu. Oczywiście znaczenie mają też stawki kuponów, ale w dużej mierze to głównie najaktywniejszym graczom bukmacher zwykł dodawać darmowe środki.

Wygrane – jeżeli często trafiasz zakłady, dokonujesz regularnych wypłat, wówczas również masz większe prawdopodobieństwo na otrzymanie freebetu.

Poniesione ryzyko. Pewnie zastanawiasz się, co w przypadku jeśli szczęście Ci nie dopisuje? O takich graczach bukmacher również pamięta. Jeżeli obstawiasz często i odważnie, przez co nie trafiasz, możesz z całą pewnością liczyć na darmowe środki.

Otrzymanie indywidualnego freebetu ułatwiają również specjalne kody promocyjne, których możesz użyć podczas rejestracji swojego konta gracza. Jeden z takich kodów znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli go wpiszesz, zdecydowanie zwiększysz swoją szansę na freebet od bukmachera.

Jaka jest wysokość indywidualnych freebetów? Otóż wysokość przyznanych darmowych środków jest różnorodna. Zależy to w dużej mierze od wymienionych wyżej czynników. Reasumując – im więcej obstawiasz – tym większy freebet może na Ciebie czekać. W zakładach bukmacherskich najskromniejsze freebety zaczynają się od 10 złotych.

Najpopularniejsze to kwoty rzędu 20 zł, 25 zł. Można także spotkać się z darmowymi środkami w postaci 50 złotych. Te ostatnie jednak są rzadkością i naprawdę musisz dokonać solidnego obrotu, by móc liczyć aż na takie wyróżnienie.

Darmowy zakład

W promocji powitalnej Betclic bez depozytu nie weźmiesz udziału. Pochodną darmowego zakładu jest właśnie zakład bez ryzyka. W tym przypadku musisz jednak na grę wykorzystać swoje własne pieniądze, które wpłacasz za pośrednictwem pierwszego depozytu.

Definicja darmowego zakładu mówi o tym, że jest on “darmowy”, czyli taki, na którego nie wykorzystujesz swoich środków. Grasz za pieniądze otrzymane od bukmachera. Zatem w przypadku zakładu bez ryzyka nie można mówić o stricte darmowym zakładzie, lecz jest on mocno zbliżony do tej oferty. Wynika to z racji tego, że w przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot swoich środków.

Jeżeli rozważasz grę w Betclic, to prócz oferty powitalnej – zbliżonej do darmowego zakładu – w postaci zakładu bez ryzyka możesz też liczyć na promocje dla graczy. Niektórymi z nich są promocje okresowe, w ramach których możesz zdobyć wspomniane darmowe zakłady. Musisz wówczas obstawić odpowiednią ilość kuponów po wymaganej przez bukmachera stawce.

Z całą pewnością, w przypadku spełnienia kroków, które opisaliśmy w poprzedniej części artykułu (aktywność w grze) możesz także spodziewać się przyznania indywidualnego freebetu. Jak często? Tego nie jesteśmy w stanie określić. Freebety opiewają zazwyczaj na kilkanaście, czy kilkadziesiąt złotych i nie są ograniczone żadnym wymogiem obrotu. Zatem stawiasz – wygrywasz i wypłacasz (lub też grasz dalej).

Co najważniejsze, grać możesz, korzystając z pełnej oferty zakładów bukmacherskich Betclic. Czy preferujesz obstawianie przedmeczowe, czy też na żywo. Twoim ulubionym sportem jest piłka nożna, tenis, a może siatkówka? W przypadku darmowego zakładu masz możliwość obstawiania tego, na co masz ochotę lub w czym czujesz się najpewniej. To bardzo przejrzysta i przyjemna promocja, którą Betclic docenia aktywnych graczy.