Freebet Betclic – jak działa?

Czy freebet Betclic naprawdę istnieje? Bukmacherzy na polskim rynku zakładów wzajemnych toczą rywalizację o jak największą liczbę klientów. Firmy bukmacherskie chcąc pozyskać nowych graczy, muszą ich skusić licznymi ofertami promocyjnymi. W Polsce na porządku dziennym są takie bonusy powitalne, jak podwojenie pierwszego depozytu, czy zakład bez ryzyka. Coraz częściej spotyka się również darmowe zakłady, które na przykładzie bukmachera Betclic opisujemy w naszym artykule.

Zakład bez ryzyka
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

Jak działa Freebet Betclic?

Najczęściej spotykaną ofertą powitalną u rodzimych bukmacherów jest 100% od pierwszego depozytu. Zazwyczaj promocja ograniczona jest kwotowo – do maksymalnej kwoty 500 złotych, 1000 złotych, czy nawet 2000 złotych. Co ważne, przyznanego bonusu nie możesz od razu wypłacić. Przed uwolnieniem środków zobligowany jesteś dokonać nimi sześciokrotnego obrotu, który uwzględniony został w regulaminie oferty.

Często także spotyka się cashback, czyli po prostu zakład bez ryzyka. Tak też jest w przypadku bukmachera Betclic, gdzie możesz otrzymać zwrot pierwszego zakładu do kwoty 200 złotych.

Spójrzmy jednak nieco na freebety. Czy freebet w zakładach bukmacherskich Betclic w ogóle występuje? Już wyjaśniamy. Otóż w zakładach Betclic bonus bez depozytu nie jest zaliczany do standardowej oferty powitalnej dla nowych graczy. Nie oznacza to jednak, że bukmacher nie daje go swoim klientom. Wręcz przeciwnie. W Betclic freebet możesz znaleźć w ramach promocji okresowych, czy indywidualnej oferty dla twojego konta.

Co ważne, również w ramach oferty powitalnej pojawia się freebet, gdyż Betclic “wypłaca” w ten sposób cashback w przypadku przegranego zakładu.

Freebety okresowe w Betclic przyznawane są dla najciekawszych wydarzeń ze świata sportu. Mowa tutaj chociażby o tenisowych turniejach Wielkiego Szlema. Najczęściej warunkiem otrzymania darmowego zakładu w ramach promocji okresowych jest postawienie odpowiedniej ilości kuponów, po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Co ważne, przyznawane freebety działają zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. Promocja nie jest ograniczona jakimkolwiek wymaganym obrotem. Oznacza to tyle, że po obstawieniu zakładu i jego trafieniu, masz już możliwość wypłaty wygranej. Korzystając z przyznanego freebeta możesz obstawiać pełną ofertę zakładów Betclic. Nie jesteś ograniczony do konkretnego sportu, czy rozgrywki. Możesz zatem zagrać na swoje ulubione zdarzenia, czy po prostu wydarzenia, w których czujesz się mocny i prawdopodobieństwo trafienia zakładu jest zdecydowanie największe.

Betclic bonus za rejestrację

Na wstępie wyjaśniliśmy już, jak wygląda kwestia freebetów. Czas teraz napisać kilka słów o ofercie powitalnej, która dostępna jest dla każdego nowo zarejestrowanego gracza.

Cashback do 200 złotych z kodem GOALPL

Jeżeli otworzysz konto, a podczas rejestracji wprowadzisz kod promocyjny GOALPL, to bukmacher obejmie Twój pierwszy zakład cashbackiem. Mówiąc wprost – jeżeli przegrasz zakład, Betclic dokona zwrotu. Maksymalny zwrot, na jaki możesz liczyć to 200 złotych. Jest on wypłacany w formie freebetu.

Freebet można postawić na zakłady o łącznym kursie min. 2.14. Jakie są warunki obrotu? Otóż żadne, gdyż bukmacher stawia tylko warunek dotyczący minimalnego kursu. Nie ma też wyznaczonego czasu w jakim należy wykorzystać freebet.

Jak odebrać freebet w Betclic?

Na wstępie artykułu wspomnieliśmy o freebetach zarówno tych przyznawanych indywidualnie, jak i w ramach promocji okresowych.

Zapewne zadajesz sobie pytanie odnośnie bukmachera Betclic – jak odebrać freebet? Otóż precyzyjnych informacji, mówiących o tym jak odebrać indywidualny freebet nadaremno by szukać. My jednak bazujemy na swoim doświadczeniu i postaramy się opisać sytuację najdokładniej, jak potrafimy.

W regulaminie Betclic nie znajdziesz informacji o indywidualnych freebetach, ani też o sposobie ich przyznawania. Jak już wspomnieliśmy – nie oznacza to, że nie istnieją. Wręcz przeciwnie. Jak zatem je otrzymać?

Betclic w dużej mierze pod uwagę bierze twoją aktywność, choć zdarza się też, że freebety przyznawane są losowo, czy w ramach promocji okresowych dla wszystkich graczy. Do wspomnianej aktywności zaliczyć można:

  • wysokość twoich depozytów – im częściej wpłacasz środki na konto gracza i im większe to wpłaty – tym większe prawdopodobieństwo otrzymania freebetu.
  • Częstotliwość dokonywanych zakładów, czyli w skrócie twoja aktywność w obstawianiu. Oczywiście znaczenie mają też stawki kuponów, ale w dużej mierze to głównie najaktywniejszym graczom bukmacher zwykł dodawać darmowe środki.
  • Wygrane – jeżeli często trafiasz zakłady, dokonujesz regularnych wypłat, wówczas również masz większe prawdopodobieństwo na otrzymanie freebetu.
  • Poniesione ryzyko. Pewnie zastanawiasz się, co w przypadku jeśli szczęście Ci nie dopisuje? O takich graczach bukmacher również pamięta. Jeżeli obstawiasz często i odważnie, przez co nie trafiasz, możesz z całą pewnością liczyć na darmowe środki.

Otrzymanie indywidualnego freebetu w Betclic ułatwiają również specjalne kody promocyjne, których możesz użyć podczas rejestracji swojego konta gracza. Jeden z takich kodów znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli go wpiszesz, zdecydowanie zwiększysz swoją szansę na freebet od bukmachera. Sprawdź więcej na temat kodu promocyjnego Betclic.

Jaka jest wysokość indywidualnych freebetów? Otóż wysokość przyznanych darmowych środków jest różnorodna. Zależy to w dużej mierze od wymienionych wyżej czynników. Reasumując – im więcej obstawiasz – tym większy freebet może na Ciebie czekać. W zakładach bukmacherskich najskromniejsze freebety zaczynają się od 10 złotych.

Najpopularniejsze to kwoty rzędu 20 zł, 25 zł. Można także spotkać się z darmowymi środkami w postaci 50 złotych. Te ostatnie jednak są rzadkością i naprawdę musisz dokonać solidnego obrotu, by móc liczyć aż na takie wyróżnienie.

Sprawdź również freebety od innych bukmacherów:

Darmowy zakład w Betclic

W promocji powitalnej Betclic bez depozytu nie weźmiesz udziału. Pochodną darmowego zakładu jest właśnie zakład bez ryzyka. W tym przypadku musisz jednak na grę wykorzystać swoje własne pieniądze, które wpłacasz za pośrednictwem pierwszego depozytu.

Definicja darmowego zakładu mówi o tym, że jest on “darmowy”, czyli taki, na którego nie wykorzystujesz swoich środków. Grasz za pieniądze otrzymane od bukmachera. Zatem w przypadku zakładu bez ryzyka nie można mówić o stricte darmowym zakładzie, lecz jest on mocno zbliżony do tej oferty. Wynika to z racji tego, że w przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot swoich środków.

Jeżeli rozważasz grę w Betclic, to prócz oferty powitalnej – zbliżonej do darmowego zakładu – w postaci zakładu bez ryzyka możesz też liczyć na promocje dla graczy. Niektórymi z nich są promocje okresowe, w ramach których możesz zdobyć wspomniane darmowe zakłady. Musisz wówczas obstawić odpowiednią ilość kuponów po wymaganej przez bukmachera stawce.

Z całą pewnością, w przypadku spełnienia kroków, które opisaliśmy w poprzedniej części artykułu (aktywność w grze) możesz także spodziewać się przyznania indywidualnego freebetu. Jak często? Tego nie jesteśmy w stanie określić. Freebety opiewają zazwyczaj na kilkanaście, czy kilkadziesiąt złotych i nie są ograniczone żadnym wymogiem obrotu. Zatem stawiasz – wygrywasz i wypłacasz (lub też grasz dalej).

Co najważniejsze, grać możesz, korzystając z pełnej oferty zakładów bukmacherskich Betclic. Czy preferujesz obstawianie przedmeczowe, czy też na żywo. Twoim ulubionym sportem jest piłka nożna, tenis, a może siatkówka? W przypadku darmowego zakładu masz możliwość obstawiania tego, na co masz ochotę lub w czym czujesz się najpewniej. To bardzo przejrzysta i przyjemna promocja, którą Betclic docenia aktywnych graczy.