ETOTO kod bonusowy na Lipiec 2024

Kod bonusowy ETOTO to GOAL. Użyj go podczas rejestracji, aby zdobyć ekskluzywne bonusy: 100% od trzech pierwszych wpłat do 700 zł, extra freebet 20 zł za pierwszy depozyt, zakład bez ryzyka do 100 zł i darmowe zakłady na 77 zł. Wykorzystaj bonus w czasie Euro 2024! Czekają na Ciebie także specjalne Misje dla nowych graczy, zwiększające Twoje szanse na wygraną od pierwszego zakładu.

Bonus do 777 zł + ZBR 100 zł + freebety 50 zł i 20 zł za kod!
 • Szybka i poręczna aplikacja mobilna
 • Misje dla graczy z bonusami i boosty kursów
 • Bonusomat z codziennymi nagrodami

Metody płatności

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

  Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

  Kod bonusowy do ETOTO to: GOAL. Rejestrując się z tym kodem otrzymasz 3 bonusy do 700 zł, zakład bez ryzka 100 zł i darmowe zakłady 77 zł + freebet 20 zł. Bonus możesz wykorzystać w czasie Euro 2024!

  Co daje kod bonusowy GOAL w ETOTO?

  Czy opłaca się skorzystać z bonusu w formie tradycyjnej, czy też lepiej będzie podać w ETOTO kod bonusowy? Bukmacher daje do dyspozycji powiększoną kwotę bonusu na start, więc na pewno warto skorzystać z ulepszonej oferty względem standardowego bonusu dla pozostałych użytkowników.

  Freebet20 zł
  Bonus od 1. depozytu100% do 200 zł
  Freebet za 1. depozyt20 zł
  Freebet na Euro 202450 zł
  Zakład bez ryzyka100 zł
  Bonus od 2. depozytu 100% do 200 zł
  Freebet za 2. depozyt20 zł
  Bonus od 3. depozytu100% do 300 zł
  Freebet za 3. depozyt37 zł
  Kod bonusowyGOAL
  Minimalny 1. depozyt50 zł
  Obrót freebetembrak
  Obrót bonusem3x, kurs min. 2.00

  Kod bonusowy GOAL daje dodatkowe 20 złotych na zakłady bukmacherskie w formie freebetu. Są to zatem darmowe środki od bukmachera, które można przeznaczyć na obstawianie w etoto.pl. Wystarczy założyć konto, podać w ETOTO kod promocyjny o treści “GOAL” i odebrać ulepszony bonus na start. To bardzo proste, a jedyne co musisz zrobić, to wpisać kod bonusowy ETOTO.

  etoto kod promocyjny i bonus na start
  Oferta powitalna ETOTO

  ETOTO kod bonusowy – jak go zdobyć?

  W ETOTO kod bonusowy uzupełnia się podczas szybkiej rejestracji. Możesz skorzystać z jednego z banerów lub linków przekierowujących na goal.pl, aby odpalić formularz z kodem. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony do takiego rozwiązania, ale muszę przyznać, że jest to ułatwienie: kod promocyjny ETOTO zostaje wpisany automatycznie, więc mam pewność, że cały proces odbioru bonusu powitalnego przebiegnie poprawnie. Osobiście zarejestrowałem się właśnie tym linkiem i wszystko przebiegło jak trzeba. Łącznie z dodatkowym freebetem za kod!

  etoto

  85/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 12 lipca 2024
  • Szybka i poręczna aplikacja mobilna
  • Misje dla graczy z bonusami i boosty kursów

  Freebet z kodem GOAL!

  Bukmacher eToto oferuje darmowy zakład po pierwszym depozycie w wysokości 20 zł – tylko z kodem GOAL! Co jeszcze warto wiedzieć?
  Gram z kodem!

  Aktualne promocje ETOTO i oferty z kodem promocyjnym

  Podając kod promocyjny ETOTO podczas rejestracji, możesz liczyć na szereg bonusów po założeniu konta u tego bukmachera. Oczywiście mowa tu przede wszystkim o ofercie powitalnej, ale warto też wspomnieć o pozostałych przygotowanych przez ETOTO promocjach.

  Już teraz powiem jednak o Misjach i punktach. Bukmacher postanowił bowiem dołączyć do grona operatorów z programem lojalnościowym: za obstawianie zakładów, udział w promocjach i za inne określone działania (tzw. Misje) każdy gracz otrzymuje specjalne punkty. Te z kolei wymieniasz na bonusy, które nie są dostępne poza akcją “Misje”. Pierwszymi punktami do zgarnięcia są te w pakiecie powitalnym.

  Bonus 100% od 1. depozytu do 200 zł + freebety 50 zł i 20 zł na start i 30 punktów w Misjach

  W skład bonusu powitalnego wchodzą między innymi bonusy od pierwszych trzech depozytów. Już na start można skorzystać z bonusu 100% od pierwszego depozytu, co oznacza, że ETOTO podwoi wpłaconą przez gracza stawkę (min. depozyt to 50 zł). Maksymalny bonus będzie wynosił 200 złotych.

  Jak odebrać maksymalny bonus?

  1. Wpłać 200 zł na swoje konto w ETOTO.
  2. Odbierz 100% bonus od wpłaty (łącznie 200 zł) i 30 punktów.
  3. Zagraj za bonus zgodnie z wymogiem regulaminu.
  4. Jeżeli pierwszy depozyt wyniesie 200 zł otrzymasz freebet 20 zł oraz dodatkowo 50 zł na mecze Euro 2024

  Oczywiście nie trzeba wpłacać na dzień dobry aż 200 zł, żeby wziąć udział w pierwszej proponowanej promocji ETOTO. Minimalny depozyt dla tego bonusu to 50 zł, więc jeśli to Twoja pierwsza styczność z bukmacherem albo nie masz jeszcze dużego doświadczenia z bonusami bukmacherskimi, to zdecydowanie polecam wpłacać wymagane minimum. Owszem, Twój bonus będzie niższy, ale pieniądze trzeba szanować. Punkty w Misjach (30) będą Ci przysługiwały tak czy inaczej.

  Aby móc wypłacić pierwszy bonus depozytowy, należy nim zagrać na łączną kwotę 3-krotnej jego wartości na zakładach AKO po kursie min. 2.00 (min. 3 zdarzenia; kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.20). Innymi słowy: jeśli wpłacisz 50 zł pierwszego depozytu, otrzymasz 50 zł bonusu. Środkami bonusowymi musisz grać tak długo, aż zagrasz za w sumie 150 zł (50 zł x 3). Kupon zostanie zaliczony jako “zagrany” jeśli będą się na nim znajdować min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.20 każdy, a kurs całkowity tego kuponu wyniesie min. 2.00.

  Freebet 20 zł od ETOTO za kod bonusowy

  Podając kod bonusowy GOAL dostaniesz jeszcze dodatkowy freebet o wartości 20 złotych. To nic innego, jak darmowy zakład, więc są to dodatkowe środki, za które można obstawiać zakłady bukmacherskie. Jak go otrzymać?

  1. Wpłać min. 50 zł na swoje konto.
  2. Odbierz bonus freebet o wartości 20 zł.
  3. Wykorzystaj darmowy zakład w serwisie lub aplikacji ETOTO.
  4. Wypłać wygrane środki lub przeznacz na kolejne zakłady.

  To dokładnie takie proste, sprawdziłem.

  ETOTO bez ryzyka na Euro 2024

  Zakład bez ryzyka 100 zł z okazji Euro 2024!

  Piłkarskie święto zawitało do ETOTO! Bonus z okazji Euro 2024 powiększył pulę pakietu powitalnego o zakład bez ryzyka do 100 zł. Ubezpieczenie obejmuje pierwszy postawiony po rejestracji kupon. Pamiętaj, że Twoim pierwszym postawionym zakładem nie może być więc freebet – bo promocja przepadnie.

  Dobrze jest widzieć, że kolejny bukmacher decyduje się na prawdziwy zwrot stawki. Jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, to ETOTO zwraca 100% stawki. Ta pojawia się na koncie w formie freebetu, a więc najpierw trzeba nim zagrać, a potem można wypłacić wygraną, która nie podlega wymogom obrotowym.

  Freebet 50 zł na start Euro 2024

  ETOTO oferuje też freebet w wysokości 50 zł na rozpoczęcie Euro 2024. Wystarczy wpłata pierwszego depozytu w wysokości 20 zł, by otrzymać darmowy zakład. Sprawa jest więc prosta i przejrzysta – niewielki depozyt pozwoli Ci na grę na dowolne zdarzenie z oferty ETOTO na mistrzostwa Europy.

  EToto - freebet 50 zł na start Euro 2024

  Bonus 100% od 2. depozytu do 200 zł + freebet 20 zł i 50 punktów w Misjach

  Kolejnym bonusem w puli powitalnej dla gracza jest bonus 100% od 2. depozytu i 50 punktów w Misjach. Maksymalna kwota bonusu wynosi ponowie 200 zł. Jeśli taka będzie właśnie kwota bonusu, bukmacher przyzna również kolejny freebet w wysokości 20 zł. Co więc trzeba zrobić?

  1. Przy drugim depozycie wpłać na konto min. 50 zł; dla maksymalnego bonusu: wpłać 200 zł
  2. Odbierz 100% bonus od wpłaty i 50 punktów.
  3. Zagraj za bonus zgodnie z wymogiem regulaminu.
  4. Jeżeli drugi depozyt wyniesie 200 zł dodatkowo otrzymasz freebet 20 zł.

  Do wypłaty środków z konta bonusowego ponownie są wymagane określone warunki kuponu. Nie zmienia się jednak nic w kwestii rodzaju (AKO) ani minimalnych kursów składowych i całkowitego. Jeśli poradziłeś sobie z pierwszym bonusem, to drugi też uwolnisz.

  Bonus 100% od 3. depozytu do 300 zł + freebet 37 zł i 100 punktów w Misjach

  ETOTO przygotowało również bonusy od trzeciego depozytu. I w tym wypadku bonus wynosi 100% od wpłaty, ale tutaj może osiągnąć wartość do 300 zł i aż 100 punktów w Misjach. Wzrasta także promocyjny freebet przyznawany za maksymalny bonus depozytowy, czyli całkiem uczciwie.

  1. Po raz trzeci wpłać na konto min. 50 zł; dla maksymalnego bonusu: wpłać 300 zł
  2. Odbierz 100% bonus od wpłaty i 100 punktów.
  3. Zagraj za bonus zgodnie z wymogiem regulaminu.
  4. Jeżeli trzeci depozyt wyniesie 300 zł dodatkowo otrzymasz freebet 37 zł.

  Aby wypłacić trzeci bonus wystarczy postępować zgodnie z powyższą instrukcją i identycznie jak w przypadku 1. i 2. bonusu od depozytu.

  Wszystkie trzy bonusy po uwolnieniu trafiają na konto depozytowe i mogą być wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

  Jak uwolnić bonus w ETOTO?

  Pakiet powitalny ETOTO nie podlega obrotowi, tylko uwolnieniu, jednak zasada działania jest z gruntu taka sama. Aby uwolnić bonusy, należy dokonać w przypadku każdego z trzech bonusów zakładów AKO 3 z minimalnym kursem 2.00, każde zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs minimalny 1.20. Czas na wykonanie czynności: 30 dni dla każdego z bonusów. Muszę też przyznać, że warunki obrotu bonusu w ETOTO są dość wygórowane na tle innych bukmacherów. O ile doświadczeni typerzy sobie poradzą, tak mam wątpliwości, czy początkujący gracze opanują zasady zanim skończą im się środki.

  Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

  Rejestracja w ETOTO z kodem bonusowym – instrukcja krok po kroku

  Potrzebny czas:dnigodziny:minuty

  Rejestracja w ETOTO to kilka prostych kroków. Sprawdź, jak wygląda zakładanie konta u tego bukmachera.

  • 1.Przejdź do ETOTOSkorzystaj z podanego przez nas linku i przejdź na oficjalną stronę zakładów bukmacherskich ETOTO

   ETOTO rejestracja - krok 1
  • 2.Przejdź do formularzaPrzejdź do formularza rejestracji. Kliknij czerwony, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu przycisk z napisem “Załóż konto”

   ETOTO rejestracja - krok 2
  • 3.Wpisz dane osobowe i kod promocyjnyWpisz wymagane dane osobowe oraz adres email i przejdź dalej. Dodaj kod bonusowy “GOAL”

   ETOTO rejestracja - krok 3
  • 4.Wpisz dane kontaktoweWpisz dane kontaktowe oraz dane dokumentu, którym planujesz zweryfikować swoją tożsamość w serwisie. Następnie przejdź dalej
   ETOTO rejestracja - krok 4
  • 5.Wybierz login i hasłoWpisz wybrany login oraz bezpieczne hasło. Ustaw limity i zakończ rejestrację

  Mobilna aplikacja Etoto

  Pośród wszystkich aplikacji bukmacherskich ta Etoto określana jest mianem tej najszybszej. Skąd takie opinie? Wszystko za sprawą nowoczesnej funkcji SFD, która przyspiesza działanie apki. Co to oznacza dla usera? To że nie będziesz musiał dłużej czekać na to, żeby załadował się mecz i wszystkie zakłady, które są do niego przypisane. Jak często można usłyszeć o tej aplikacji: tak szybko jeszcze nie było.

  Aplikacja mobilna Etoto jest kompatybilna z dwoma głównymi systemami operacyjnymi:

  • iOS
  • Android

  W ten sposób nie musisz obawiać się, że nie będziesz mógł zainstalować apki. Większość smartfonów i tabletów w naszym kraju działa na podstawie Androida i właśnie iOS. Jeśli korzystasz z iPhone’a, Samsunga, Xiaomi czy LG, to bez przeszkód możesz pobrać i zainstalować aplikację od Etoto.

  etoto aplikacja
  Aplikacja mobilna ETOTO

  Jak pobrać aplikację mobilną Etoto?

  Instalacja aplikacji zależy od tego, jaki system operacyjny posiadasz w telefonie/tablecie. Android należy do firmy Google, a iOS do Apple. O ile aplikacja na obu tych systemach niczym się nie różni, o tyle proces instalacji jest nieco inny w zależności do tego czy używasz iPhone’a, czy może Samsunga.

  Przede wszystkim warto wiedzieć, że apka zajmuje około 28 MB na karcie pamięci. Aby instalacja przebiegła poprawnie – możesz na początku sprawdzić, czy posiadasz tyle wolnego miejsca w swoim urządzeniu. Jeśli nie, to warto je zwolnić, bo tylko wtedy będziesz mógł zainstalować zakłady Etoto.

  Aplikacja jest stworzona w języku polskim, więc wszelkie komunikaty są wyjątkowo czytelne.

  Potrzebny czas: 2 minuty

  Instalacja aplikacji Etoto w skrócie:

  1. Zarejestruj konto w Etoto

  2. Wybierz aplikację na iOS lub Android

  3. Postępuj zgodnie z warunkami instalacji

  Aplikacja mobilna Etoto na Android

  Instalacja aplikacja na Androida bywa nieco bardziej skomplikowana, jeśli mówimy o zakładach bukmacherskich Etoto. Zwykle tego rodzaju proces odbywa się poprzez Google Play. Nie jest tak w przypadku aplikacji od bukmacherów. Dlaczego? Dlatego, że w swojej polityce Google blokuje tego rodzaju apki. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś mógł pobrać Etoto mobile na swojego Androida. Jak możesz to zrobić?

  Trzeba wykazać się delikatnym sprytem, a więc zmienić ustawienia w telefonie. Wystarczy zezwolić urządzeniu na instalację aplikacji z nieznanych/niezaufanych źródeł. W gruncie rzeczy chodzi o Google Play, bo strona etoto.pl jest w pełni wiarygodnym portalem z licencją od Ministerstwa Finansów. Jeśli w ten sposób zaktualizujesz swój telefon i tablet, to spokojnie pobierzesz ofertę Etoto.

  Aplikacja mobilna Etoto na iOS

  Użytkownicy z iPhonem, iPadem lub iPodem pobiorą aplikację Etoto bez większych kłopotów. W tym przypadku można skorzystać ze standardowej procedury, a więc sklepu App Store. Aplikacja Etoto na iOS jest możliwa do pobrania zupełnie za darmo – możesz jednak być przygotowany na komunikat, w którym trzeba potwierdzić to, że jesteś pełnoletni.

  W App Store pojawiają się pozytywne opinie o aplikacji Etoto. Łączna ocena to 4.0/5.

  etoto aplikacja mobilna
  ETOTO aplikacja mobilna na iOS

  Aplikacja mobilna Etoto a klasyczna wersja serwisu

  Instalacja aplikacji nie jest koniecznością, jeśli chcesz obstawiać zakłady z urządzeń mobilnych. Ok, apka ułatwia typowanie, ale nie musisz wcale jej pobierać na telefon, żeby korzystać z oferty Etoto. Bukmacher dla graczy oddał mobilną wersję strony etoto.pl. To responsywny portal, który dostosuje się do wielkości twojego urządzenia. Wystarczy w przeglądarce Safari lub Google Chrome wprowadzić adres etoto.pl, a zostaniesz przekierowany do strony z zakładami. Tam będziesz miał do dyspozycji pełną ofertę tego operatora. O jakich funkcjach mowa?

  Oferta Etoto w wersji mobilnej:

  • zakłady przedmeczowe i na żywo,
  • sporty wirtualne,
  • gry w karty,
  • bonusy i promocje,
  • wpłaty i wypłaty.

  Wypłaty oraz metody płatności w ETOTO

  Przyjrzyjmy się temu, jakiego rodzaju zaproponowano na ETOTO wypłaty i wpłaty. Żeby móc wypłacić wygraną, musisz najpierw pomnożyć własne środki, które zainwestujesz w zakłady! Dlatego zaczniemy od sposobów na zdeponowanie kasy w serwisie.

  ETOTO wpłaty

  W poniższej tabeli możesz przejrzeć dostępne na ETOTO metody wpłaty. Jak widzisz, większość z nich ma bardzo niską kwotę minimalną o wysokości tylko 1 zł. To zdecydowanie miły gest ze strony bukmachera, w końcu wiele osób lubi bawić się zakładami na groszowe kwoty albo na początek chce wypróbować bukmachera bez inwestowania większych środków. Wszystkie internetowe metody płatności powinny przebiegać szybko.

  Metoda wpłatyMinimalna kwotaCzas oczekiwania
  Dotpay1 złOd razu
  Przelewy241 złOd razu
  BLIK1 złOd razu
  Karty VISA i MasterCard1 złOd razu
  Neteller20 złOd razu
  Skrill10 złOd razu

  Dostępne na ETOTO wpłaty oceniamy raczej wysoko. Na tle konkurencji bukmacher wypada bardzo dobrze. Chętnie zobaczylibyśmy tu jeszcze Paysafecard i PayPala, ale nie można mieć wszystkiego! ETOTO jest jednak na dobrej drodze, żeby być jednym z najbardziej wygodnych buków pod względem deponowania kasy.

  etoto wypłaty
  Wpłaty w ETOTO

  ETOTO wypłaty

  Przejdźmy teraz do wypłat. Jak wygląda ta kwestia na ETOTO? Cóż, niestety niezbyt wesoło, ale nie jest to wina bukmachera! Ze względu na obowiązujące w Polsce prawo, serwisy bukmacherskie mogą wypłacać pieniądze jedynie na konto bankowe. ETOTO nie jest tutaj wyjątkiem.

  Nie dość, że kasa zostanie wysłana wyłącznie na konto w polskim banku, to jeszcze musi być ono założono na Twoje własne imię i nazwisko, czyli na dane właściciela konta bukmacherskiego. Dlatego pamiętaj, żeby podczas rejestracji konta koniecznie podać zarówno właściwe dane osobowe, jak i odpowiedni numer konta. Wprowadzenie w tej kwestii zmian na pewno będzie się wiązało z marnowaniem czasu na kontakt z obsługą klienta.

  Szkoda, że na ETOTO kasę można wypłacić tylko na jeden sposób, ale nie możemy za to krytykować bukmachera. Po prostu musiał się dostosować do polskiego prawa. Pewien minus stanowi jednak brak funkcjonalnego systemu szybkich wypłat. Okej, pieniędzy od ETOTO nie przewozi gołąb pocztowy, ale jednak wielu buków na rynku ma już specjalne umowy z bankami, dzięki którym przynajmniej w dzień kasa pojawia się na koncie w 10 czy 15 minut. Dobrze by było, gdyby ETOTO również zagwarantowało tak szybkie wypłaty swoim graczom.

  ETOTO kod bonusowy – FAQ

  Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

  Kod bonusowy ETOTO brzmi: GOAL. Dzięki niemu poza standardowymi bonusami od pierwszych trzech wpłat na start otrzymujesz dodatkowo freebet o wartości 20 złotych po pierwszym depozycie.

  Czy w ETOTO jest opcja szybkiej rejestracji?

  Oczywiście, że tak. Bukmacher ETOTO zadbał o to, żeby nowi gracze mogli błyskawicznie założyć konto i przejść do gry. Dzięki tej opcji możesz zarejestrować się nawet w ciągu 30 sekund!

  Gdzie wpisać kod bonusowy ETOTO?

  Kod bonusowy podawany jest w formularzu rejestracji na stronie bukmachera. Aby zarejestrować się z kodem, należy kliknąć w link.

  Jak obrócić bonusy w ETOTO?

  Żeby uwolnić środki bonusowe w ETOTO, należy zagrać na łączną kwotę 3-krotnej ich wartości na zakładach AKO3 z minimalnym kursem 2.00, każde zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs minimalny 1.20.

  Jak działa bonus w ETOTO?

  W ETOTO kod bonusowy odblokowuje Bonusy 100% od trzech pierwszych wpłat aż do 700 zł, freeety w sumie na na 77 zł oraz Misje dla nowych graczy. Co więcej, w ramach pakietu powitalnego za kod czeka także freebet 20 zł i cashback 100 zł, co łącznie daje aż 897 zł w bonusach!

  Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem. Nie graj u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Informacje o tym, którzy bukmacherzy mają licencję znajdziesz na stronach internetowych spółek. Sprawdź także nasz ranking bukmacherów.