Fuksiarz aplikacja mobilna na iOS i Android

Aplikacja Fuksiarz stanowi kolejny element oferty tego bukmachera. Zakłady mobilne w telefonie umożliwiają dostęp do wszystkich funkcjonalności, jakie posiada Fuksiarz. To okazja na zarejestrowanie profilu gracza i odebranie bonusu powitalnego. Pozostałe czynności powiązane są typowo z obstawianiem zakładów, bo mówimy w tym kontekście o dostępnych rynkach sportowych, wirtualnych sportach i grach karcianych. W Fuksiarz aplikacja zapewnia wszystkie usługi, jakie bukmacher ten posiada również na stronie online.

Fuksiarz Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka do 500 zł
Cashback bez limitu do 200 zł
Freebet na La Liga 20 zł

ZERO ryzyka zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + freebet La Liga 20 zł:

50 zł + 20 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Tylko w lutym 2024: alternatywny bonus ZERO

Spis treści:

Aplikacja Fuksiarz na urządzenia mobilne

Obstawianie zakładów w aplikacji Fuksiarz niekiedy bywa przyjemniejsze niż na komputerze. Znakiem czasów jest to, że niemal wszyscy posiadają smartfona i rzadko kiedy się z nim rozstają. Aplikacja bukmachera sprawia, że zakłady są jeszcze bliżej, bo już nie trzeba uruchamiać komputera, żeby sprawdzić aktualne kursy i postawić kupon. Smartfon lub tablet wystarczy, żeby zainstalować aplikację i mieć kontakt z zakładami sportowymi cały czas.

Od dawna telefon nie służy już tylko do dzwonienia, a aplikacje dotyczą nie tylko zakładów bukmacherskich, ale też bankowości elektronicznej, zakupów online, fizycznej aktywności czy nauki języków obcych. Oprogramowanie z zakładami Fuksiarz na twój smartfon jest darmowe i można je zainstalować prosto ze strony bukmachera. W naszym serwisie również znajdziesz gotowy odnośnik, dzięki któremu pobierzesz aplikację Fuksiarz.

Fuksiarz freeet LaLiga w aplikacji

Fuksiarz mobile

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz w telefonie mogą być występować w dwóch formach: na stronie mobilnej i aplikacji. Czym się to różni? Jeśli chcesz korzystać z zakładów tego bukmachera bez instalowania aplikacji, to po prostu możesz w wyszukiwarce telefonu (Safari, Google Chrome) wprowadzić adres strony internetowej bukmachera fuksiarz.pl. To pozwoli uruchomić mobilną stronę, która będzie miała dokładnie te same funkcjonalności, co serwis internetowy uruchomiony na komputerze. To rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy sporadycznie korzystają z zakładów Fuksiarz, a przy tym nie chcą instalować aplikacji, bo np. nie posiadają wystarczająco miejsca na karcie pamięci.

Klienci Fuksiarza, którzy mają w planie częściej i bardziej regularnie typować mecze u tego bukmachera – powinni zainteresować się aplikacją mobilna. Na pewno to wygodniejszy sposób obstawiania, ponieważ na ekranie telefonu masz ikonę aplikacji, do której przeniesiesz się za pośrednictwem jednego kliknięcia. Co więcej, aplikacja działa szybciej niż strona w wersji mobilnej i jest dobrze dostosowana do twojego urządzenia.

Jak zainstalować aplikację Fuksiarz?

Instalacja aplikacji Fuksiarz przebiega identycznie jak pobieranie aplikacji na urządzenie mobilne. To oprogramowanie, które nie zajmuje wiele miejsca na karcie pamięci. Fuksiarz mobile po rozpakowaniu plików i instalacji potrzebuje około 85 MB wolnej pamięci na twoim telefonie.

Proces pobierania determinowany jest tym, jakie urządzenie posiadasz. Aplikacja Fuksiarz na iPhone znajduje się w sklepie App Store – tak jak reszta aplikacji od polskich bukmacherów. Fuksiarz na Android zainstalujesz ze specjalnego linku dostępnego na stronie tego bukmachera.

Fuksiarz na Android

Pierwsze co zrobił Fuksiarz, to wystartował z aplikacją mobilną na system operacyjny Android. Firma uznała, że w Polsce jest więcej graczy, którzy korzystają z telefonów Samsunga, Xiaomi, LG lub Huawei, które obsługiwane są właśnie przez Androida. Dlatego aplikacja na ten system w Fuksiarz pojawiła się jako pierwsza.

Android nie lubi się z bukmacherami, a dokładnie chodzi o sklep Google Play. Wszystkie urządzenia mobile oparte na tym systemie operacyjnym w domyśle mają zaprogramowane, aby pobierać aplikacje tylko z Google Play. Nie znajdziemy tam niestety aplikacji Fuksiarza, dlatego jeśli chcesz pobrać aplikację tego bukmachera – zmień ustawienia w telefonie. O co chodzi? Pozwól na pobieranie plików z nieznanych źródeł – w tym przypadku chodzi nam o stronę fuksiarz.pl.

Kiedy w twoim telefonie zostaną zmodyfikowane ustawienia, to możesz wrócić na stronę bukmachera i wybrać aplikację na Android. Proces pobierania i instalacji rozpocznie się automatycznie i trwa kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund. Po chwili użytkownik może zalogować się do aplikacji, która będzie znajdować się obok pozostałych programów w twoim smartfonie.

Fuksiarz na iOS

Tak jak pisaliśmy wyżej – aplikacja Fuksiarz najpierw pojawiła się na Android, co sprawia, że użytkownicy z urządzeniami iOS wciąż na nią czekają. Niebawem bukmacher ma wprowadzić również aplikację kompatybilną z iPhone oraz iPad. Jak będzie można ją pobrać? W telefonach Apple aplikacje pobiera się w oficjalnym sklepie App Store – tam również znajdować się będzie Fuksiarz mobile. Oczywiście aplikacja będzie dostępna za darmo dla posiadaczy urządzeń na iOS.

W aplikacji Fuksiarz na iOS będą oferowane wszystkie funkcje, które znajdują się też w zakładach na Android. Na urządzenia Apple apkę jest o tyle łatwiej pobrać, że nie trzeba wykonywać dodatkowych zmian ustawień w telefonie – tak jak jest to w przypadku telefonów z Androidem.

Co oferuje aplikacja mobilna?

Zakłady Fuksiarz w telefonie lub tablecie w żaden sposób nie wpływają na ograniczenie oferty tego bukmachera. Aplikacja tak naprawdę umożliwia wszystke znane produkty tego bukmachera. Nowi gracze mają do dyspozycji bonus jako zakład bez ryzyka do 500 PLN. W dalszej kolejności użytkownicy mogą czerpać korzystać z oferty cashback bez końca.

Aplikacja gwarantuje udział w kompletnej ofercie, bo poza zakładami przedmeczowymi i live, można obstawiać sporty wirtualne i gry karciane. Typerzy mogą stawiać zakłady również w ofercie Mega Kursy Boost – wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki.

Na telefonie w aplikacji zarówno dla systemu Android oraz iOS wykonasz wszystkie płatności elektroniczne – zarówno te na konto bukmachera, jak i rachunek bankowy. Do wpłat mobile możesz użyć aplikacji BLIK lub serwisów płatniczych PayU, Przelewy 24, Tpay i dotpay. Minimalny limit transakcji to 1 PLN.

Nowych użytkowników może zainteresować szczególnie to, że w aplikacji zarejestrują konto. Jeśli wciąż nie masz profilu na fuksiarz.pl, to możesz zainstalować aplikację i za jej pośrednictwem wykonać rejestrację u Fuksiarza z naszym kodem promocyjnym. To pozwoli na udział w promocji startowej, gdzie do wygrania jest zakład bez ryzyka o wartości 500 złotych. Sprawdź więcej na temat kodu promocyjnyego od Fuksiarza.

Fuksiarz aplikacja – FAQ

Czy aplikacja Fuksiarz działa na Androidzie?

Tak, zakłady bukmacherskie Fuksiarz uruchomiły aplikację mobile, która jest kompatybilna z systemem operacyjnym Android.

Czy Fuksiarz mobile może być zainstalowane na iOS?

Tak, Fuksiarz udostępnia też aplikację na produkty z systemem iOS. Wystarczy pobrać ją z App Store i zainstalować.

Czy trzeba płacić za aplikację Fuksiarz?

Nie, aplikacja jest darmowa.

Jak pobrać Fuksiarz na Android?

Przed instalacją zmień ustawienia w telefonie, żeby twoje urządzenie miało pozwolenie na pobieranie oprogramowania z nieznanych źródeł.