Fortuna aplikacja mobilna na iOS i Android

Solidne i bezawaryjne oprogramowanie na smartfony i tablety to w dzisiejszych czasach znak rozpoznawczy każdego serwisu z czołowych miejsc rankingu legalnych bukmacherów. Tym razem pod lupę bierzemy aplikację mobilną Fortuny. Jak zainstalować ją na swoim smartfonie? Jakie funkcje posiada apka? Jakie są jej mocne, a jakie słabe strony? Za mniej niż 5 minut Fortuna aplikacja mobilna nie będzie miała przed Wami żadnych tajemnic. 

Spis treści:

Fortuna aplikacja mobilna – krok po kroku

Legalny bukmacher Fortuna to bez dwóch zdań jeden z absolutnych liderów polskiego rynku internetowych zakładów sportowych. Właściciele serwisu na każdym kroku dokładają starań, aby oddać w ręce swoich klientów produkty z najwyższej półki, a aplikacja mobilna Fortuny nie stanowi w tym gronie wyjątku. 

Właściciele bukmachera doskonale zdają sobie sprawę, że coraz większa rzesza graczy obstawia swoje kupony na smartfonach, a my postanowiliśmy Wam krok po kroku pokazać, jak pobrać, zainstalować i bezpiecznie korzystać z aplikacji mobilnej Fortuny. 

Jak pobrać aplikację mobilną Fortuny?

Zanim gracz obstawi swój pierwszy zakład na Fortuna aplikacji mobilnej, konieczne jest pobranie oprogramowania i instalacja apki na swoim smartfonie lub tablecie. Cała operacja trwa kilkadziesiąt sekund i nie powinna sprawić trudności nawet graczom stawiającym swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych. 

Aplikacja Fortuna jest oczywiście w 100% darmowa i bezpieczna, a wolna pamięć potrzebna na smartfonie do instalacji oprogramowania to ok. 85 MB. Apka działa płynnie na obu najpopularniejszych systemach operacyjnych (Android oraz iOS), a z racji tego, że proces instalacji Fortuna aplikacji mobilnej nieco się różni w zależności od systemu, to poniżej wyjaśniamy go krok po kroku dla obu wariantów. 

Aplikacja mobilna Fortuna na Android

Fortuna aplikacja mobilna działa bez zarzutu na każdym smartfonie lub tablecie z wersją systemu Android 5.0 lub nowszą. Z racji tego, że Google Play niechętnie patrzy w kierunku wszelkiej maści apek powiązanych z branżą rozrywkową, to nie znajdziecie tam oprogramowania Fortuny. 

Co nie znaczy, że właściciele smartfonów z Androidem nie mogą go pobrać. W jaki sposób zainstalować aplikację Fortuny na swoim smartfonie z Androidem? Instrukcja krok po kroku znajduje się poniżej.

 • Wejdź w ustawienia swojego smartfona
 • Zezwól na instalację oprogramowań nieznanego pochodzenia
 • Odwiedź oficjalną stronę bukmachera Fortuna na smartfonie lub tablecie
 • Kliknij button POBIERZ APLIKACJĘ na samym dole strony
 • Otwórz pobrany plik instalacyjny na swoim smartfonie
 • Zainstaluj aplikację mobilną Fortuna
 • Apka jest gotowa do użycia, możesz się logować, zgarniać bonusy i obstawiać dowolne mecze z oferty zakładów.
Fortuna Mobile
Aplikacja mobilna Fortuny

Aplikacja mobilna Fortuna na iOS

Jeszcze łatwiejsze życie mają użytkownicy iPhonów oraz iPadów z systemem operacyjnym iOS 12.1 lub nowszym. Każdy z nich może pobrać Fortuna aplikację mobilną zarówno ze strony bukmachera, jak również ze sklepu App Store, a instalacja apki nie wymaga zmiany żadnych ustawień w telefonie. 

Jak pobrać i zainstalować aplikację Fortuny z App Store? Oto instrukcja krok po kroku. 

 • Odwiedź sklep App Store
 • Wyszukaj aplikację Fortuna Online
 • Potwierdź pełnoletność
 • Pobierz i zainstaluj oprogramowanie na swoim smartfonie lub tablecie

Fortuna mobile, a klasyczna wersja strony – czym się różnią?

Nie wiedzieć czemu, niektórzy gracze dostają dreszczy na samą myśl o instalacji kolejnego oprogramowania na swoim smartfonie (np. aplikacji mobilnej Fortuny). Część z nich woli korzystać z mobilnej wersji serwisu, nawet kosztem pewnych niedogodności, byleby tylko uniknąć pobierania kolejnej apki na swoje urządzenie. 

Czy słusznie? Nie nam to oceniać, natomiast ze swojej strony możemy jedynie zagwarantować, że aplikacja Fortuna jest oprogramowaniem w 100% bezpiecznym. A czym różni się od mobilnej wersji strony bukmachera?

Przede wszystkim apka działa zdecydowanie płynniej, co powinno być szczególnie istotne w przypadku typerów obstawiających zakłady na żywo. Poza tym korzystając z wersji mobilnej, a nie z apki, gracz nie może m.in. logować się na konto odciskiem palca, ani otrzymywać powiadomień PUSH. 

Funkcje aplikacji Fortuna 

Aplikacja mobilna Fortuny to jedno z najlepszych oprogramowań tego typu na polskim rynku i gwarantuje użytkownikom dostęp do dziesiątek funkcji i opcji zakładów. Jakich? Będą to m.in.:

 • Pełna oferta zakładów (przedmeczowych i na żywo)
 • Pełnoekranowe transmisje w livestreamach
 • Komplet bonusów i promocji
 • Bezpieczne i błyskawiczne opcje płatnicze
 • Powiadomienia PUSH o wygranych i bonusach (możliwość sparowania aplikacji Fortuny ze smartwatchem)
 • Funkcja Touch ID (logowanie się odciskiem palca)
 • Możliwość obstawienia zakładu przez dłuższe przytrzymanie palca na kursie
 • Dostęp do Biura Obsługi Klienta
 • Funkcja cash-out
 • Skaner kuponów
 • Samouczek przy pierwszym uruchomieniu

Jak wpłacić środki na Fortuna Mobile?

Zasilenie konta przy wykorzystaniu Fortuna aplikacji mobilnej nie różni się zasadniczo od tradycyjnego przelewu na wersji komputerowej. Wszystko to trzeba bowiem zrobić to:

 • Zalogować się na konto gracza w aplikacji Fortuna
 • Kliknąć button WPŁATA
 • Wybrać jedną z dostępnych metod (Visa, MasterCard, BLIK, PayU, Tpay)
 • Podać kwotę depozytu (min. 1 zł)
 • Gotowe, po kilkunastu sekundach środki znajdą się na koncie!

Wypłata środków z aplikacji Fortuny

Równie bezproblemowo przebiega wypłata wygranych środków na podany w trakcie rejestracji konta w Fortuna aplikacji rachunek bankowy. W największym skrócie wygląda to mniej więcej tak:

 • Zaloguj się na konto gracza w aplikacji mobilnej Fortuna
 • Kliknij button WYPŁATA
 • Podaj kwotę przelewu (min. 1 grosz)
 • Gotowe, średni czas oczekiwania na środki to ok. 15 minut

Wady i zalety aplikacji Fortuna

Jakich wad, a jakich zalet doszukaliśmy się w trakcie naszych testów aplikacji mobilnej Fortuna? Tych drugich jest znacznie więcej, a zatem pozwólcie, że zaczniemy od nich. 

Należy docenić fakt, że już na pierwszy rzut oka widać jak na dłoni, że bukmacher nie poskąpił funduszy i wypuścił na rynek dobrze zaprojektowaną, szybką i bezpieczną apkę. Oprogramowanie nie zawiesza się, przeskakiwania pomiędzy poszczególnymi sekcjami odbywa się bardzo intuicyjnie, a sam interfejs prezentuje się wyjątkowo schludnie i przejrzyście.

Czy mamy zatem do czynienia z idealną aplikacją mobilną? Być może aplikacja Fortuny ociera się rzeczywiście o maksymalne możliwe noty, natomiast to czego nam zabrakło, to specjalnej promocji dedykowanej wyłącznie użytkownikom apki, z kolei część typerów narzeka na zbyt małą ich zdaniem liczbę powiadomień PUSH. Pisząc o wadach nie można również zapomnieć, że nawet działając w tle aplikacja mobilna Fortuna non stop pobiera energię. 

Opinie o aplikacji mobilnej Fortuna

Nasze osobiste spostrzeżenia odnośnie aplikacji mobilnej Fortuny znajdują potwierdzenie w opiniach i komentarzach samych typerów. Większość graczy bardzo chwali sobie olbrzymią płynność i nieograniczony dostęp do oferty zakładów i bonusów bukmachera w trybie 24/7, a funkcje takie jak Touch ID, czy chociażby pełnoekranowe transmisje setek meczów tygodniowo jedynie podnoszą noty aplikacji Fortuny. 

Przy okazji właściciele bukmachera powinni zastanowić się nad nagrodzeniem aktywnych użytkowników apki chociażby skromnym upominkiem. Przykładowo – użytkownicy aplikacji Etoto każdego tygodnia mogą liczyć na darmowe środki bonusowe, co z pewnością pozytywnie wpływa na opinie graczy. 

Obsługa klienta

Dobra wiadomość dla użytkowników aplikacji mobilnej Fortuna jest taka, że za pomocą oprogramowania można zgłosić każdy problem dotyczący konta, kuponu lub bonusu. 

Zła z kolei jest taka, że nie ma możliwości skorzystania z opcji czatu na żywo z poziomu aplikacji Fortuny, co wydaje nam się co najmniej dziwne. Dostępną opcją jest z kolei formularz kontaktowy, w którym należy opisać swoją wątpliwość, a pracownicy supportu postarają się ją szybko rozwiać. 

Aplikacja Fortuny – najczęściej zadawane pytania

Czy aplikacja Fortuny obsługiwana jest przez Android?

Jasne, że tak! Aplikację mobile Fortuny możesz pobrać na urządzenia z systemem Android.

Czy Fortuna działa na urządzeniach z iOS?

Aplikacja od Fortuny znajduje się w App Store i może być instalowana na mobilne urządzenia firmy Apple.

Czy trzeba płacić za aplikację mobilną Fortuny?

Nie, aplikacja jest darmowa.