Fortuna Mobile

Fortuna to bukmacher z niemałym doświadczeniem i zawsze idący z duchem czasu. Nic dziwnego zatem, że klikając w zakładkę Fortuna mobile, możesz pobrać aplikację mobilną na swój telefon lub inne urządzenie mobilne. Czy warto instalować tę apkę? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Jest to generalnie bardzo udany produkt. Jeżeli cenisz sobie wygodę i szybkość obstawiania, to będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Teraz możesz zawierać zakłady gdziekolwiek jesteś!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie FortunaAplikacja mobilna Fortuna
Bonus powitalny FortunaFortuna freebet
Rejestracja w FortunieFortuna zakłady na żywo
Kod promocyjny FortunaWypłata w Fortunie
Esport w FortunieSporty wirtualne w Fortunie

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Jeżeli jesteś zainteresowany pobraniem appki bukmacherskiej, ten artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Od czego zaczynasz? Najpierw musisz założyć konto na stronie operatora. W tym celu przygotuj sobie wcześniej skan dowodu osobistego, lub innego dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość. Jeżeli przejdziesz pozytywnie proces rejestracji i weryfikacji danych, zostanie utworzone Twoje nowe konto gracza u bukmachera Fortuna.

Aplikacja mobilna jest teraz gotowa do pobrania! A jak obstawiać na urządzeniu mobilnym? Uwierz nam, że nie jest to wielka filozofia. Oczywiście to ogromna zasługa twórców appki. Fortuna mobile jest przygotowana tak, żeby obstawianie przez telefon było łatwe i szybkie. Dlatego appka posiada pewne skróty, które ułatwiają poruszanie się po ekranie. Jeżeli chodzi o sam proces tworzenia kuponu, to wygląda on tak samo jak na zwykłych laptopach.

Znajdziesz tu również opcję “szybki zakład”. Wystarczy, że dłużej przytrzymasz interesujący Cię kurs i gotowe! Możesz zawrzeć równocześnie szybki kupon SOLO oraz AKO, czy też Maxikombi. Naprawdę brawo Fortuna! Aplikacja mobilna jest przygotowana na najwyższym poziomie. Wielu użytkowników twierdzi, że obstawianie za jej pomocą jest nawet łatwiejsze niż korzystanie z klasycznej strony buka.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym produkcie? Jeśli chodzi o Twoje kupony, możesz je znaleźć w jednym miejscu. Specjalna sekcja “moje kupony” umożliwia Ci również filtrowanie swoich kuponów według pewnych kryteriów. Jakie są wymagania systemowe i funkcje appki Fortuny? O tym w następnych paragrafach.

Aplikacja mobilna Fortuny

Tak jak już wspomnieliśmy Fortuna – aplikacja to bardzo rzetelnie przygotowany produkt. Dostępny jest na dwa podstawowe systemy operacyjne: Android oraz iOS. Ci, którzy posiadają telefony z Windowsem, mogą wciąż skorzystać z wersji mobilnej strony, która jest również bardzo dobrze skonstruowana. Pamiętaj, że im starszy telefon, tym skromniejsza będzie strona. Jednak nawet na bardzo wiekowych urządzeniach bez problemu zawrzesz zakłady solo i AKO. Czyli kolejny plus dla bukmachera Fortuna. Aplikacja na dwóch pozostałych systemach hula świetnie i nie powinieneś mieć problemów z jej pobraniem i użytkowaniem. Dla tych, którzy nie chcą pobierać aplikacji pozostaje wersja mobilna strony, która jest po prostu przekonwertowana na urządzenia mobilne.

Fortuna Mobile

Fortuna – aplikacja na Androida

Jeżeli używasz Androida, daremnie będziesz szukał aplikacji w Sklepie Play. Ze względu na polskie prawo, appki bukmacherskie nie mogą tam się pojawiać. Nic straconego! Wystarczy parę prostych kroków i będziesz mógł korzystać ze wszystkich udogodnień jakie daje ci Fortuna mobile.

 • Wejdź w “ustawienia” swojego urządzenia mobilnego.
 • Zaznacz opcję “instalacja z niezaufanych źródeł”.
 • Zezwól na instalowanie appek nie pochodzących ze Sklepu Play.
 • Wejdź na stronę Fortuny.
 • Następnie pobierz aplikację na Androida lub iOS.
 • Zacznij obstawianie za pomocą Fortuna mobile.

Fortuna – aplikacja na iOS

Jeśli jesteś posiadaczem iPhona i używasz systemu iOS, pobranie tej appki będzie dziecinnie proste.

 • Przejdź do AppStore
 • Wyszukaj Fortuna mobile
 • Pobierz i uruchom aplikację.

Funkcje aplikacji Fortuny

A teraz przejdźmy do funkcji aplikacji mobilnej tego bukmachera. Oczywiste jest,że appka pozwala Ci przede wszystkim na szybkie i wygodne stawianie zakładów, ponieważ telefon masz zawsze przy sobie. To jednak nie jedyna zaleta Fortuna mobile. Ostatnio operator całkowicie przeprojektował nawigację i menu w aplikacji, dodając do niej szereg inteligentnych funkcji.

 • Statystyki – tabele, rankingi, ostatnie wyniki, kolejne spotkania, porównania head-to-head, najlepszych strzelców, średnie bramkowe itp.
 • “Ulubione zakłady” – teraz Twoje ulubione zakłady znajdują się w jednym miejscu.
 • Live Match Trucker – Livescore, statystyki, kluczowe błędy, wizualizacja akcji oraz replay pomeczowy.
 • Powiadomienia Push – jesteś na bieżąco ze swoimi zakładami.
 • Nowe skróty – powrót na główną stronę, do góry, powrót, szybki zakład.
 • Logowanie za pomocą “Touch ID” – obecnie dostępne dla posiadaczy iPhone’ów.
 • Wyszukiwanie – podając zaledwie trzy znaki odnajdziesz interesujące Cię spotkanie lub zawodnika.
 • “Moje kupony” – teraz Twoje kupony są w jednym miejscu, które możesz filtrować poprzez dane parametry.

Musisz przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Fortuna – aplikacja mobilna jest przygotowana z największą starannością. Ciężko jest się do czegoś przyczepić. Czego nam brakuje? No może jakiegoś stałego bonusu dla użytkowników appki. Wielu bukmacherów ma przygotowane promocje tego typu. Może Fortuna wkrótce też o tym pomyśli.

Fortuna mobile – opinie

Pora na małe podsumowanie aplikacji mobilnej Fortuny. Po pierwsze, doceniamy fakt, że bukmacher w ogóle appkę wypuścił na rynek. Staje się to już raczej standardem, ale zdarzają się operatorzy, którzy naprawdę długo z tym zwlekają. Po drugie, jest produkt bardzo pieczołowicie przygotowany. Widać, że Fortuna się postarała. Doceniamy to, ponieważ wśród aplikacji bukmacherskich zdarza się sporo bubli. A tutaj wszystko działa jak należy.

Jeżeli pojawiają się jakieś bugi, to operator szybko wypuszcza nową aktualizację, która zajmuje się ich usuwaniem. Jedyne do czego możemy się przyczepić to brak specjalnego bonusu dla użytkowników aplikacji. Mamy nadzieję, że coś się wkrótce w tym temacie pojawi. Może jakiś darmowy zakład, albo chociaż pakiet punktów lojalnościowych? Tego byśmy sobie życzyli. Ocena jaką wystawiamy appce Fortuny to mocna czwórka z plusem.