Betcris zakłady bukmacherskie – recenzja, oferty i promocje

Serwis Betcris to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Operator zaprezentował swoją ofertę latem 2021 roku i błyskawicznie dał się poznać z bardzo dobrej strony. Co na to wpływa? Z pewnością nie bez znaczenia jest spore doświadczenie, jakie bukmacher Betcris przez lata zdobył na rynkach międzynarodowych, głównie w Ameryce Południowej.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Pakiet powitalny do 1400 zł z kodem GOAL
Atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Betcris Zakłady Bukmacherskie

Strona internetowabetcris.pl
Kod promocyjnyGOAL
Bonus powitalnydo 1400 zł
Bonus od depozytów100% do 400 zł
50% do 400 zł
50% do 500 zł
Freebety50 zł + 50 zł
Biuro Obsługi KlientaCzat na żywo, email, formularz
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, PayU, BlueMedia
Ostatnia aktualizacja wrzesień 2023

Betcris zakłady bukmacherskie

Jaka oferta zakładów czeka na Was na stronie bukmachera Betcris? Czy nowi klienci mogą liczyć na bonus powitalny w Betcris? Co wyróżnia tego operatora na tle konkurentów na polskim rynku internetowych zakładów sportowych? Za kilka minut poznacie odpowiedź na te i wiele innych pytań dotyczących tego legalnego bukmachera. Poznajcie Betcris!

Firma bukmacherska Betcris stawia swoje pierwsze kroki na rynku internetowych zakładów sportowych w Polsce, co nie oznacza, że to nowy gracz w branży. Korzenie tego operatora sięgają roku 1985, kiedy to Betcris uruchomił swój pierwszy punkt naziemny na Dominikanie. I właśnie tamtejsze rynki były dotychczas znakiem rozpoznawczym tego bukmachera.

Betcris jest doskonale znany w większości krajów Ameryki Południowej, gdzie przez lata zapracował sobie na uznanie i przychylne opinie graczy. Teraz nadszedł czas na ekspansję na nowe rynki, a jednym z pierwszych przystanków stała się właśnie Polska. Ale po kolei!

Zacznijmy od kluczowej kwestii – bukmacher Betcris jest w pełni legalny w naszym kraju, a obstawiając u niego zakłady gracz w żaden sposób nie narusza polskiego prawa. Co prawda właściciele tego serwisu poszli nieco na skróty, gdyż nie starali się sami o licencję od Ministerstwa Finansów, lecz przejęli ją od firmy Mr Bet, co nie zmienia faktu, że Betcris działa w 100% legalnie.

Licencja bukmachera Betcris pochodzi z 2019 roku, natomiast na debiut tego operatora w internecie przyszło nam zaczekać blisko dwa lata. Oferta zakładów Betcris pojawiła się latem 2021 roku i błyskawiczny rzut oka wystarczy, żeby zorientować się, że mamy do czynienia z poważnym graczem na rynku. Teraz możecie wykorzystać także kod promocyjny Betcris GOAL, by skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej i uzyskać większe środki na grę.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Betcris – bonus powitalny

Dzięki bonusowi powitalnemu przygotowanemu przez Betcris możecie uzyskać dodatkowo nawet 1400 zł. Odebranie bonusu jest podzielone na pięć etapów, w których możemy uzyskać dodatkowe środki na grę dzięki wpłacie kolejnych depozytów. W przypadku trzech depozytów (pierwszym, trzecim i piątym) otrzymamy procent od wpłaty do określonej kwoty, a w przypadku dwóch (drugim i czwartym) freebety o wartości 50 zł. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do odebrania bonusu na każdym etapie to 50 zł oraz postawienie za minimum 50 zł zakładu SOLO z kursem minimalnym 1.80.

Bonus powitalny w Betcrisdo 1440 zł
Kod promocyjnyGOAL
Bonus od 1. depozytu100% do 400 zł
Bonus od 2. depozytufreebet 50 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 400 zł
Bonus od 4. depozytufreebet 50 zł
Bonus od 5. depozytu50% do 500 zł

Każdy z otrzymanych bonusów podlega obrotowi. W przypadku bonusów od pierwszego, trzeciego i piątego depozytu, uzyskane środki podlegają czterokrotnemu obrotowi na kuponach pojedynczych (SOLO), których kurs wynosi minimum 1.80. Z kolei uzyskane freebety należy wykorzystać na kuponie jednym kuponie SOLO z kursem minimum 1.80. Czas na obrót w każdym przypadku wynosi 14 dni.

Pakiet powitalny do 1400 zł z kodem GOAL
Atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Freebet 100 zł w Betcris

Jak już zdążyliście się zorientować, w Betcris można uzyskać dwa freebety na łączną kwotę 100 zł. Pierwszy z freebetów o wartości 50 zł utrzymamy w ramach bonusu od 2. depozytu, natomiast drugi (także na kwotę 50 zł) otrzymamy w ramach bonusu od 4. depozytu.

Warunkiem otrzymania freebetów jest wpłata depozytów w minimalnej kwocie 50 zł i zagranie za co najmniej 50 zł pojedynczego kuponu z kursem min. 1.80. Jeżeli zakład okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną, jeżeli jednak będzie przegrany otrzymasz wspomniany freebet 50 zł.

Otrzymane freebety możemy wykorzystać na pojedynczym kuponie z kursem minimalnym 1.80.

Kod promocyjny w Betcris

Choć Betcris jest jednym z najmłodszych bukmacherów na rynku, wprowadził już u siebie kod promocyjny Betcris. Kody promocyjne bardzo często pozwalają na odebranie między innymi oferty powitalnej, która jest atrakcyjniejsza od tej, która oferowana jest standardowo. Bukmacherzy prześcigają się w różnych opcjach, a Betcris nie chce pozostawać w tyle.

Podając w Betcris kod promocyjny GOAL również możemy uzyskać ciekawą ofertę, która łącznie pozwala na odebranie bonusu w wysokości aż 1400 zł. Na kwotę taką składają się bonusy od pierwszych pięciu depozytów. W przypadku pierwszego jest to bonus 100% do 400 zł, w przypadku drugiego freebet 50 zł, w przypadku trzeciego bonus 50% do 400 zł, w przypadku czwartego freebet 50 zł, natomiast w przypadku piątego bonus 50% do 500 zł.

Na każdym etapie są dwa warunki uprawniające do odebrania danego bonusu lub freebetu. Jest to dokonanie depozytu w kwocie minimum 50 zł i zagranie kuponu SOLO za minimum 50 zł z kursem wynoszącym co najmniej 1.50.

Betcris – zakłady

Kluczowym elementem każdego bukmachera z punktu widzenia graczy jest rzecz jasna oferta zakładów. Obecnie dożyliśmy czasów, gdy polski typer jest nieco rozpieszczony produktem proponowanym przez legalnych operatorów w naszym kraju i nie zadowoli się byle czym.

A jak w tej kwestii prezentuje się Betcris? Okazuje się, że lepiej niż przyzwoicie! Bukmacher proponuje kursy na ponad 50 dyscyplin sportowych oraz pokrywa ponad 45.000 wydarzeń na żywo w skali miesiąca, co należy uznać za bardzo dobry wynik i pozwala zaliczyć Betcris do grona topowych operatorów w naszym kraju.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Piłka nożna

Oczywiście w ofercie zakładów bukmachera Betcris króluje piłka nożna, nie może być inaczej. Typerzy specjalizujący się w obstawianiu futbolu dostaną do ręki szeroki wachlarz zakładów, a lista pokrywanych lig oraz rozgrywek musi robić wrażenie. Betcris to bowiem nie tylko kursy na Premier League, Ligę Mistrzów, czy też polską Ekstraklasę, ale również na sporo niższych, a często nieco egzotycznych rynków (przykładowo – eksperci od polskiej piłki mogą obstawiać również mecze I, II oraz III ligi).

Inne dyscypliny

Oferta zakładów Betcris nie ogranicza się rzecz jasna wyłącznie do futbolu. Z pustymi rękami strony tego bukmachera nie opuszczą również typerzy specjalizujący się w obstawianiu tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki oraz sportów walki. Coś dla siebie znajdą także fani chociażby zapasów, szachów oraz łucznictwa. Mówiąc krótko – pełny pakiet!

E-sport i sporty wirtualne

W ofercie Betcris nie może zabraknąć zakładów dotyczących e-sportów oraz sportów wirtualnych. Obie te dziedziny rozwijają się w zawrotnym tempie i posiada je na swojej stronie każdy szanujący się bukmacher, a propozycja Betcris powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. W odrębnych sekcjach czekają na Was kursy na kilkanaście gier i łatwo można odnaleźć interesujące zdarzenie.

Przeczytaj także:

Betcris – oferta

Kilka słów na temat opcji zakładów proponowanych przez legalnego bukmachera Betcris. Liczba dostępnych kursów na topowe mecze piłkarskie bardzo często zbliża się do 400, a to bardzo dobry wynik. Mało tego! O ile bowiem do większości opcji zakładów zdążyliśmy się przyzwyczaić, tak handicapy azjatyckie stanowią bardzo miłą niespodziankę i zdecydowanie wyróżniają bukmachera Betcris na tle większości polskich konkurentów.

Rzut oka na wysokość pobieranej marży i kursy proponowane przez Betcris. Bukmacher wpisuje się w średnią na polskim rynku i ani nie pobiera szczególnie wysokiej marży, ani nie oferuje nie wiadomo jak wysokich kursów. Oczywiście w przypadku najbardziej popularnych rozgrywek (np. NBA, La Liga lub Wimbledon) możemy spodziewać się wyższych przeliczników, natomiast mniej płynne rynki obarczone są wyższą marżą i nie mamy co liczyć na atrakcyjne kursy.

Na jakie opcje zakładów mogą liczyć typerzy rejestrujący konto gracza na stronie bukmachera Betcris? Do ich dyspozycji są właściwie wszystkie zakłady jakie można spotkać u innych legalnych operatorów w naszym kraju. Przyjemnym zaskoczeniem in plus są wspomniane przed momentem handicapy azjatyckie, które dają graczom znacznie większe pole manewru, niż tradycyjne handicapy w wydaniu europejskim. Sama rejestracja w Betcris to prosty i przyjemny proces, który zajmie Ci tylko kilka minut.

Poza tym docenić należy możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu dzięki opcji cashout, a specjalne niespodzianki czekają na miłośników wielokrotnych kuponów AKO. Jedną z nich jest możliwość edycji zakładu w dowolnym momencie (rzecz jasna o ile żadna selekcja na kuponie nie jest rozliczona jako przegrana). Funkcja ta pozwala dodać lub usunąć typy z kuponu oraz edytować stawkę w dowolnym momencie. Druga z kolei to tzw. zakład łańcuch, czyli odmiana wielokrotnego kuponu AKO, dzięki której można cieszyć się z wygranej nawet wówczas, jeśli nie wszystkie selekcje na kuponie okażą się poprawne. 

Zakłady bukmacherskie Betcris oferują także szereg udogodnień jeżeli chodzi o wypłaty i wpłaty – sposoby płatności w Betcris to kilka standardowych metod, które spotkamy już u innych bukmacherów.

Zakłady na żywo

Tradycyjnie już odrębną sekcję na stronie każdego bukmachera stanowią zakłady na żywo. Dział LIVE od Betcris został zaprojektowany i wykonany w sposób przemyślany i schludny, dzięki czemu poruszanie się po tej sekcji to czysta przyjemność. Najmniejszego problemu nie stanowi błyskawiczne odnalezienie i obstawienie interesującego zdarzenia na żywo, a doskonale wiemy, że w przypadku zakładów LIVE każda sekunda bywa niekiedy na wagę złota.

Każde zdarzenie opakowane zostało w animowaną grafikę obrazującą przebieg gry oraz sporą paczkę zawsze aktualnych statystyk na żywo, które niejednokrotnie okazują się szalenie przydatne w kontekście postawienia zwycięskiego kuponu LIVE.

Gdybyśmy mieli się do czegoś przyczepić to nieco brakuje nam transmisji na żywo w livestreamach (te są dostępne jedynie dla e-sportów oraz sportów wirtualnych), natomiast widząc z jakim rozmachem działa bukmacher Betcris podejrzewamy, że i to niedociągnięcie zostanie wkrótce naprawione.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin
Czy Betcris jest legalnym bukmacherem?

Tak. Zakłady bukmacherskie Betcris są jednym z najmłodszych polskich bukmacherów, którzy posiadają licencję ministerstwa finansów.

Jakie zakłady oferuje Betcris?

Betcris tak jak wielu innych bukmacherów oferuje zakłady na piłkę nożną, tenisa ziemnego, sporty walki i wiele więcej.