Gobet kod promocyjny – bonusy na czerwiec 2023

Gobet kod promocyjny

Gobet zadbał o wyjątkowy bonus powitalny i ciekawe promocje, więc warto przyjrzeć się uważnie temu operatorowi. Na co możesz liczyć, wykorzystując dodatkowo Gobet kod promocyjny?

Jaki jest kod promocyjny Gobet?

Kod promocyjny Gobet to GOAL. Z tym kodem skorzystasz z najwyższej oferty powitalnej bukmachera Gobet, na którą składają się zakład bez ryzyka do 500 zł oraz darmowy zakład (freebet) o wartości 40 zł. Łączna wartość oferty powitalnej z kodem dla nowego gracza to 540 zł, ta oferta dostępna jest tylko dla czytelników naszego serwisu. Pamiętaj, że kodu możesz użyć tylko w trakcie rejestracji. Skoro wiadomo już jaki jest kod promocyjny Gobet, trzeba odpowiedzieć na pytanie, jak najlepiej z niego skorzystać.

Kod bonusowy Gobet – jak go zdobyć?

Istnieją dwa sposoby, aby wykorzystać kod bonusowy Gobet. Pierwszym z nich jest przejście na stronę rejestracji bukmachera poprzez kliknięcie jednego z banerów Gobet na stronie goal.pl. Dzięki temu automatycznie gracz zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego w Go+bet z odpowiednio wypełnionym polem kodu promocyjnego. Gobet umożliwia także drugą opcję dla tych, którzy wzbraniają się przed klikaniem w linki. Wtedy trzeba ręcznie wpisać frazę “GOAL” w odpowiednie pole podczas zakładania konta. Jest ono wyraźnie widoczne na dole pierwszej strony wspomnianego formularza, więc na pewno go nie przeoczysz.

Co daje Gobet kod promocyjny?

Warto wiedzieć, co daje Gobet kod promocyjny, ponieważ nie każdy nowy gracz wie, z czym się on wiąże. Jeśli założysz konto u tego bukmachera bez naszego kodu, możesz liczyć jedynie na podstawowy bonus jakim jest cashback. Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny Gobet, gracz dostaje jeszcze darmowy zakład o wartości 40 zł, który nie jest integralną częścią standardowej oferty powitalnej. Dzięki temu typer ma możliwość obstawiania zakładów za dodatkowe środki od bukmachera, nie ryzykując przy tym swoimi pieniędzmi. Freebet to bardzo ciekawy bonus, który należy do najbardziej cenionych w społeczności bukmacherskiej. Wystarczy wpisać kod “GOAL” w trakcie rejestracji, żeby go odebrać.

Aktualne promocje i oferty z kodem promocyjnym Goplusbet

Bukmacher, który wchodzi na rynek musi zadbać o szeroką ofertę promocyjną. W Gobet kod promocyjny daje dostęp do zakładu bez ryzyka do 500 złotych oraz freebetu o wartości 40 złotych. Wzięliśmy pod lupę Gobet bonus na start i mamy kilka ciekawych wniosków.

Bonus Cashback do 500 PLN

Główną częścią bonusu powitalnego jest cashback do 500 PLN. To bardzo wysoki cashback, który oznacza, że pierwszy zakład po rejestracji w Goplusbet w przypadku przegranej zostanie nam zwrócony. Z tego powodu powszechnie znany jest w Polsce jako zakład bez ryzyka. Pierwszy kupon, jaki postawi nowy gracz jest zatem ubezpieczony i albo typer zgarnie wygraną, albo otrzyma zwrot kwoty przeznaczonej na grę. W Gobet bonus maksymalnie może wynieść 500 złotych przy zwrocie, więc nawet jeśli obstawisz za większą kwotę, na twoim koncie bonusowym w razie niepowodzenia wyląduje najwyżej 500 PLN. Oferta obejmuje tylko pierwszy zakład, więc warto mądrze ją wykorzystać, ale o tym nieco później.

Freebet 40 PLN

Drugim elementem oferty bonusowej jest w Gobet freebet o wartości 40 PLN. Przysługuje on jednak wyłącznie tym graczom, którzy podczas procesu zakładania konta wykorzystali Gobet kod promocyjny “GOAL”. W zamian otrzymują dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich, które będą dostępne po skorzystaniu z pierwszego bonusu, jakim jest wspomniany cashback. W celu otrzymania 40 zł bonusu należy:

 • zweryfikować swoje konto,
 • dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł,
 • zagrać kupon z kursem 1.50 lub wyższym za całą wpłaconą sumę,

 Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od Gobet freebet w wysokości 40 złotych. Należy zaznaczyć, że weryfikacja i zasilenie salda bonusowego odbywa się w piątki po godz. 10:00. Najprościej mówiąc, dopiero po skorzystaniu z oferty zakładu bez ryzyka, gracz będzie mógł wykorzystać darmowe środki z bonusu.

Inne promocje Gobet

Oferta bukmachera Gobet nie kończy się tylko na pakiecie powitalnym. Gracze mogą również liczyć na inne promocje, które są dostępne na stronie www.goplusbet.pl i uatrakcyjnią rozgrywkę w zakładach. Wśród nich znajdują się:

 • bonusy za przyprowadzenie znajomych,
 • bonus urodzinowy,
 • boosty kursów,
 • zakłady na punkty wydajności

i wiele innych ofert specjalnych. Pamiętaj, że w Gobet możesz obstawiać nie tylko zdarzenia sportowe, ale też sporty wirtualne, gry karciane, turnieje e-sportowe lub też prawdziwe gonitwy koni i psów. Pod tym względem oferta Go+bet jest mocno rozbudowana, więc na pewno każdy znajdzie tu coś, co go zainteresuje.

Jak obrócić bonusem w Gobet?

Po uzyskaniu obydwu bonusów gracz musi spełnić warunki bukmachera Gobet. Kod promocyjny pozwala postawić pierwszy zakład bez ryzyka, a następnie grać za freebet, ale należy pamiętać o wymaganiach. Poniżej dowiesz się, jak obrócić bonusem w Gobet.

 • Postaw pierwszy zakład (min. stawka 20 PLN, max. kurs 10.00).

Jest on objęty cashbackiem, więc istnieją dwa rozwiązania. Jeśli zagrany kupon okaże się trafiony, gracz odbiera całość ewentualnej wygranej na swoje konto główne i może ją sobie wypłacić.

W przypadku przegranej otrzymuje zwrot 100% stawki do 500 złotych na saldo bonusowe.

Co dalej z otrzymanym bonusem? Nie jest on jeszcze możliwy do wypłacenia, więc trzeba go będzie obrócić zgodnie z wymaganiami Goplusbet. Prezentują się one następująco:

 • 2x obrót bonusem.
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami.
 • kurs każdego zdarzenia to min. 1.30.
 • 7 dni na spełnienie warunków.

Przykład:

Gracz zagrał swój pierwszy zakład za 500 PLN, ale nie trafił jednego zdarzenia i otrzymał cashback na konto bonusowe. Teraz musi dwukrotnie zagrać zwróconą kwotą u bukmachera kuponami AKO z 3 zdarzeń, a każde z nich musi być oznaczone kursem 1.30 lub wyższym.

Czy freebet Gobet podlega warunkom obrotu przed wypłatą?

Po spełnieniu warunków bonusu cashback gracz otrzymuje także w Gobet bonus freebet. Musi go on przeznaczyć na zakłady i nie ma możliwości ot tak wypłacenia sobie otrzymanych 40 złotych. Tutaj jednak wymagania są prostsze, jako że mamy do czynienia z niższą kwotą bonusu. Wystarczy raz obrócić przyznaną kwotą, aby móc ją wypłacić wraz z ewentualną wygraną. Do obrotu zaliczają się kupony z co najmniej 3 zdarzeniami i podobnie jak wyżej, każde z nich musi mieć min. kurs 1.30. Gracz nie ma jednak obowiązku gry za całość przy jednym kuponie. Odebrany freebet 40 PLN można rozegrać np. na:

 • 2 kupony po 20 zł
 • 4 kupony po 10 zł
 • 8 kuponów po 5 zł
 • itd.

W przypadku freebetu gracze u tego bukmachera mają większą dowolność. Żeby móc jednak z niego skorzystać, konieczny będzie Gobet kod promocyjny. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące bonusu w Goplusbet, zerknij poniżej do sekcji najczęściej zadawanych pytań.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki ma bonus Gobet dla nowych graczy?

Bonus powitalny składa się z dwóch części dla graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny Gobet w trakcie rejestracji. Zwrócone środki z cashbacku do 500 zł podlegają 2x obrotowi na kuponach AKO z 3 zdarzeniami, gdzie każde musi mieć kurs co najmniej 1.30. W przypadku freebetu wymagania prezentują się podobnie, z tym że wystarczy 1x obrócić otrzymanym bonusem 40 zł.

Gobet freebet. Jak odebrać?

Freebet w Gobet jest dostępny z kodem promocyjnym GOAL. Jak z niego skorzystać? Przede wszystkim pamiętaj wpisaniu kodu promocyjnego GOAL w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera.

Czy jest dostępny w Gobet bonus bez depozytu?

Na ten moment bukmacher Gobet nie zdecydował się na bonus od wpłaty. Prawdopodobnie wraz z rozwojem oferty bukmachera, pakiet powitalny ulegnie modyfikacji i zostanie rozbudowany właśnie o bonus depozytowy.