GO+bet kod promocyjny czerwiec 2024

Kod promocyjny GOAL w GO+bet pozwala Ci na skorzystanie z extra bonusu 200 zł celny strzał reprezentacji Polski w meczu z Holandią i z extra freebetu 30 zł bez depozytu. Otrzymujesz także dostęp do wszystkich bonusów na start: 100% do 200 zł, codziennie 30 zł w Cashback Mania, 50 zł za polecenie i tydzień gry bez ryzyka!

TYLKO U NAS!
Gobet loading='eager

GO+bet Kod Promocyjny

510 zł
Bonus za mecz Polska – Holandia 200 zł
Freebet 30 zł
Bonus 100% 200 zł
Cashback Mania codziennie 30 zł
Bonus za kumpla 50 zł
Darmowy zakład za rejestrację!
Gram z kodem GOAL

Co daje w GO+bet kod promocyjny?

Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny GO+bet: GOAL zyskujesz następujący pakiet powitalny:

 • EXTRA bonus 200 zł za celny strzał Polaków w meczu z Holandią
 • Freebet bez depozytu 30 zł
 • Bonus od 1. wpłaty 200 zł
 • Codziennie 30 zł w Cashback Mania
 • Bonus 50 zł za polecenie znajomemu
 • Tydzień bez ryzyka

Nadchodzący mecz Polska – Holandia (przeczytaj naszą zapowiedź), to nie tylko rozpoczęcie dla Biało – Czerwonych jednej z największych piłkarskich imprez. To także możliwość ustrzelenia dodatkowego bonusu 200 zł w GO+bet! Jak odebrać extra bonus 200 zł?

 • Zarejestruj się w GO+bet z kodem GOAL i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
 • Wpłać min. 50 zł i postaw zakład za dokładnie 2 zł na typ “Celny strzał reprezentacji Polski w meczu z Holandią”
 • Jeśli Biało-Czerwoni oddadzą jeden celny strzał na bramkę rywali, otrzymasz bonus 200 zł.

Oprócz bonusów związanych z depozytami (czyli wpłatami gotówki na konto) otrzymujesz dość wyjątkowy na rynku prawdziwy bonus bez depozytu w postaci freebetu 30 zł. Nie jest on integralną częścią standardowej oferty powitalnej, a otrzymasz go dzięki specjalnemu kodowi GOAL. Dzięki temu masz możliwość obstawiania zakładów za dodatkowe środki od bukmachera, nie ryzykując przy tym swoimi pieniędzmi. Jeśli założysz konto bez naszego kodu, możesz liczyć jedynie na podstawowy bonus, jakim jest freebet 20 zł.

W GO+bet kod promocyjny GOAL gwarantuje pakiet bonusów wysokości 510 zł. Rejestracji możesz dokonać zarówno na stronie jak i w aplikacji GO+bet na Android lub iPhone.

Polska - Holandia. Promocja Go+Bet
Promocja GO+bet na mecz Polska – Holandia

Jak wykorzystać kod promocyjny GO+bet: rejestracja krok po kroku

Rejestracja w GO+bet to szybkie wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, że aby odebrać od bukmachera wszystkie bonusy z pakietu, należy podać kod promocyjny GOAL, zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe oraz dokonać pełnej weryfikacji konta. Ale po kolei.

 • Kliknij w nasz link do GO+bet i przejdź na stronę bukmachera.
GO+bet kod promocyjny GOAL w formularzu rejestracyjnym
 • W pierwszy kroku formularza podaj swoje dane osobowe, nazwę użytkownika, ustaw hasło i podaj kod promocyjny GOAL.
 • W kroku drugim podaj informacje takie jak obywatelstwo i PESEL, ale co ważne: ustaw sobie limit stawek i czasu na grę.
Rejestracja GO+bet
 • Zauważ, że do rejestracji w GO+bet potrzebny jest kod SMS! Upewnij się więc, że podany numer telefonu jest prawidłowy!
 • Zaznacz zgody marketingowe i zakończ rejestrację.

Aktualne promocje i oferty z kodem promocyjnym GO+bet

Bukmacher GO+bet, wszedł na polski rynek z szeroką ofertę promocyjną. Składa się ona aż z czterech elementów. Wzięliśmy pod lupę bonus na start i mamy kilka ciekawych wniosków.

GO+bet kod promocyjny GOAL na bonus freebet 30 zł

Freebet bez depozytu 30 zł

Środki na grę bez konieczności wpłaty depozytu to coś, czego szukają gracze. I właśnie to znajdziesz w GO+bet. Bukmacher przygotował freebet w wysokości 30 zł. Jest on możliwy do sięgnięcia tylko z kodem promocyjnym GOAL. Standardowo wynosi bowiem 20 zł, jeśli zdecydujesz się na rejestrację bez kodu. Co więc należy zrobić, by sięgnąć po freebet?

 • Zarejestruj się w GO+bet z kodem GOAL i zaznacz zgody marketingowe
 • Zweryfikuj swoje konto, uzupełniając wszystkie niezbędne dane
 • Darmowy bonus w wysokości 30 zł zostanie dodany do konta w max. 2 dni od weryfikacji
 • Freebet wykorzystasz na zakład AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia: 1.40)
 • Na skorzystanie z promocji masz 7 dni
 • Jeśli wygrasz – pieniądze trafią na Twoje konto główne (po odjęciu stawki)
 • Maksymalna wygrana wynosi 200 zł

Kluczowe dla tego bonusu jest zweryfikowanie konta jako stałego. Tylko wówczas bukmacher wypłaci Ci bonus.

Bonus od 1. depozytu do 200 zł

Bukmacher GO+bet postanowił swoją najnowszą ofertę powitalną kontynuować bonusem 100% od depozytu. Możemy dzięki niemu możesz zyskać nawet 200 zł. Jak to zrobić?

 • Zarejestruj konto i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto i zaznacz “Aktywuj bonus” w zakładce “Bonusy”
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na minimum 20 zł i zagraj za depozyt (przynajmniej 2 zdarzenia na kuponie; kurs całk. kuponu min. 1.80)
 • Obróć bonusem x3 (przynajmniej 2 zdarzenia na kuponie; kurs całk. kuponu min. 1.80)

Tydzień bez podatku po rejestracji

Kolejną zasadniczą częścią bonusu powitalnego jest Tydzień bez ryzyka. To bardzo popularna oferta wśród polskich graczy, dzięki której kupony stawiane są za 100% stawki, bez odliczania od niej 12% obowiązkowego podatku. Nie oznacza to oczywiście, że sam podatek nie jest opłacany – bukmacher bierze po prostu jego sumę na siebie. Dzięki temu stawiając na kuponie 10 zł, grasz zakład za całe 10 zł, a nie 8,80 zł (dyszka minus 12%).

Aby skorzystać z zakładu bez podatku:

 • Zarejestruj konto i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • Zweryfikuj konto i postaw kwalifikujący zakład: przynajmniej 2 zdarzenia na kuponie; kurs całk. kuponu min. 2.00
 • Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany max do 7. dnia po dokonaniu rejestracji

Maksymalna wypłata z zakładu bez podatku to 500 zł. Kwota dostanie dopisana do konta bonusowego, więc aby móc ją wypłacić, należy dokonać obrotu: przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie z kursem całkowitym min. 3.00, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść min. 1.30.

Gobet

68/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 15 czerwca 2024
 • Fajna oferta powitalna
 • GO Boosters na kursy wyższe o min. 20%

Freebet 30 zł to dopiero początek

W GO+bet kod promocyjny GOAL odpala pakiet startowy składający się z freebetu do 30 zł, super bonusu 200 zł za co najmniej jeden celny strzał Polaków w meczu z Holandią, bonusu 100% do 200 zł i specjalną akcję 3×50 zł na mecze Polaków. A na miejscu czeka jeszcze więcej atrakcji!

Inne promocje GO+bet – oferta dla zarejestrowanych graczy

Oferta bukmachera GO+bet nie kończy się tylko na pakiecie powitalnym. Gracze mogą również liczyć na inne promocje, które są dostępne na stronie i uatrakcyjnią rozgrywkę w zakładach. Pamiętaj, że w GO+bet możesz obstawiać nie tylko zdarzenia sportowe, ale też sporty wirtualne, gry karciane, turnieje e-sportowe lub też prawdziwe gonitwy koni i psów. Pod tym względem oferta GO+bet jest mocno rozbudowana, więc na pewno każdy znajdzie tu coś, co go zainteresuje.

GO+bet bonus na start

Cashback Mania – codziennie bonus 30 zł

Ten bonus dla zarejestrowanych graczy powinien Cię zainteresować. Aby wziąć udział w Cashback Manii, zapisz się do promocji i dokonaj wpłaty min. 100 zł. Następnie zagraj tego samego dnia dowolny kupon za min. 100 zł; jeśli okaże się przegrany, dostaniesz jako odszkodowanie freebet 30 zł na saldo bonusowe. Pamiętaj, że promocja nie zadziała jeśli zamkniesz kupon funkcją cashout!

Przyjdź z kolegami – i zgarnij bonus 50 zł

Jeśli orientujesz się w polskim rynku bukmacherskim, to pewnie znasz już promocje związane z polecaniem bukmachera znajomym. Go+bet także posiada ten system i przyznaje bonus 50 zł za każdą przyprowadzoną osobę. Wystarczy, że wygenerujesz i podrzucisz znajomemu link, a ten się przez niego zarejestruje i w ciągu 30 dni dokona weryfikacji oraz wpłaci i obróci min. 50 zł.

Happy Hours w GO+bet

Jako zarejestrowany użytkownik, sprawdzaj każdego dnia aktualną ofertę Happy Hours w GO+bet. W godzinach obowiązywania akcji postaw promocyjny zakład i odbierz dodatkowe wygrane. Promocją dnia może być freebet, ekstra bonus, zakłady bez marży i inne!

Gra warta świeczki – bonusy dla aktywnych graczy

Bonus GO+bet w każdy poniedziałek tylko za to, że grasz? Bardzo proszę! Bukmacher nagradza 100 najbardziej aktywnych graczy serwisu, którzy dokonali w ostatnim tygodniu wpłat i aktywnie obstawiali. I tyle!


Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!


Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest bonus GO+bet dla nowych graczy?

Bonus powitalny składa się z trzech części dla graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny GO+bet w trakcie rejestracji. To przede wszystkim freebet 30 zł oraz bonus 100% do 200 zł.

Jak dostać darmowy freebet w GO+bet?

Freebet 30 zł w GO+bet jest dostępny z kodem promocyjnym GOAL. Wystarczy zarejestrować się z kodem, zaznaczyć zgody marketingowe i zweryfikować konto.

Czy jest dostępny w GO+bet bonus bez depozytu?

Tak, to 30 zł bez depozytu. Freebet otrzymasz za rejestrację z kodem GOAL i pełną weryfikację konta! To najwyższa oferta na rynku i warto z niej skorzystać!