forBET aplikacja mobilna

Zakład bez ryzyka do 1200 zł!
Szybko rosnący bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

U bukmachera forBET aplikacja mobilna jest oczywiście dostępna i gotowa do pobrania. Obecnie trudno już o poważnego buka, który nie oferuje swoim użytkownikom opcji obstawiania za pomocą aplikacji w telefonie. Na szczęście forBET nie sprawia w tej kwestii żadnych problemów. Zarówno na iOS, jak i na Androidzie będziesz mógł pobrać aplikację i korzystać przy jej pomocy z usług bukmachera. Przejdźmy więc do dokładniejszego opisu i oceny oferty forBET mobile.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie forBETAplikacja mobilna forBET
Bonus powitalny forBETforBET freebet
forBET kod bonusowyrecenzja forBET i opinie
Esport w forBETSporty wirtualne w forBET
forBET zakłady na żywo 

forBET mobile

Jak już było wspomniane, na forBET aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne (czyli głównie telefony i tablety) z dwoma systemami operacyjnymi: iOS oraz Android. Jeśli korzystasz z Windows Phone lub jakiegokolwiek innego oprogramowania, musisz obejść się smakiem w kwestii aplikacji, ale nie ma co rozpaczać.

Bukmacher udostępnia też oczywiście mobilną wersję strony internetowej. Dzięki temu obstawianie jest możliwe na każdym urządzeniu mobilnym z ostatnich lat. (Może nie na Nokii 3310, ale ze smartfonem dasz radę). Pozwala to również zgarnąć z komórki lub tableta bonus powitalny w wysokości do nawet 3280 zł za pierwszą wpłatę – więcej informacji na ten temat znajdziesz w osobnym artykule.

Ogólnie można powiedzieć, że przy pomocy mobilnej wersji strony internetowej zrobisz wszystko to samo co przy pomocy aplikacji. Czeka Cię tylko jedna niewygoda – ta związana z koniecznością obstawiania za pośrednictwem przeglądarki, a nie dedykowanego programu. W żaden sposób nie zmniejsza to jednak funkcjonalności serwisu bukmacherskiego.

Jeśli chodzi natomiast o Wielką Dwójkę, Twoje urządzenie musi spełniać następujące wymagania systemowe:

 • Dla Androida: Bukmacher nie podaje wymagań systemowych. Plik .apk waży około 34 MB.
 • Dla iOS: System iOS 11.0 lub nowszy. Zgodność z iPhonem, iPadem i iPodem touch. Aplikacja zajmuje 47 MB.
forbet aplikacja

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Żeby zacząć obstawianie, musisz oczywiście zdobyć na początek samą aplikację. Na szczęście nie jest to nic trudnego.

Jak pobrać aplikację forBET na iOS?

 1. Wejdź w podstronę “Aplikacja mobilna” na stronie bukmachera.
 2. Kliknij w grafikę z napisem “Zainstaluj Apple IOS”.
 3. Pobierz aplikację z App Store tak, jak robisz to zazwyczaj.

Jak pobrać aplikację forBET na Android?

 1. Wejdź w podstronę “Aplikacja mobilna” na stronie bukmachera. (Najlepiej, jeśli zrobisz to z telefonu).
 2. Kliknij w grafikę z napisem “Zainstaluj Android”.
 3. Podążaj za instrukcją, która wyświetli się pod spodem.

Jak widzisz ściągnięcie aplikacji nie jest niczym trudnym, a bukmacher udostępnia szczegółowe opisy, które pomogą Ci tego dokonać.

Obstawianie również nie powinno Ci przysporzyć trudności. Layout aplikacji jest wygodny i mądrze zaprojektowany. Przypomina apki pozostałych bukmacherów, więc na pewno z łatwością się w nim odnajdziesz. U dołu ekranu znajduje się belka służąca do nawigowania pomiędzy najważniejszymi sekcjami takimi jak aktualne kupony, spis wydarzeń, wyszukiwarka i odnośnik do Twojego konta.

Aplikacja mobilna forBET

W kwestii designu, apka tego bukmachera jest utrzymana w jego klasycznych barwach: bieli, granacie i jasnej zieleni. Layout prezentuje się przyjemnie dla oka i, co najważniejsze, jest intuicyjny w obsłudze. Całość wygląda nowocześnie i porządnie.

Widoczne na ekranie dane są naprawdę przejrzyste w porównaniu z na przykład ofertą mobilną Totolotka. Najważniejsze informacje jak nazwy klubów czy kursy są zazwyczaj wyboldowane, dzięki czemu od razu rzucają się w oczy.

Widać, że bukmacher nie starał się wepchnąć na ekran jak największej ilości danych, tylko pozostawił sporo przestrzeni pomiędzy poszczególnymi wydarzeniami czy opcjami. To oznacza trochę więcej klikania i scrollowania, ale naszym zdaniem stanowi naprawdę dobry wybór.

Akurat zakłady to takie zajęcie, przy którym dobrze bez problemu trafiać we właściwy przycisk, a nie modlić się, żeby ekran załapał, który kurs akurat chcemy dodać do kuponu. Ikonki na dolnej belce różnią się wyglądem w zależności od tego, na jakim grasz systemie, ale oba zestawy są przyjemne wizualnie i logicznie przedstawiają swoje funkcje.

Podobnie do tego, jak jest to zorganizowane w wersji pełnowymiarowej, także w aplikacji zakłady są w zależności od dyscypliny sportowej podzielone na wygodne kategorie. Ofertę można przeglądać także z zaznaczeniem wybranego zakresu czasowego, tzn. na przykład zdarzenia z najbliższych trzech godzin, z dzisiaj lub z jutra.

Ogólnie za layout i szacunek do potrzeb użytkownika dajemy apce forBET naprawdę dużego plusa. Kilku bukmacherów wciąż oferuje pstrokate, trudne w obsłudze aplikacje, ale na szczęście forBET w wersji mobilnej bardzo pozytywnie się na ich tle wyróżnia.

Funkcje aplikacji forBET


Aplikacja piękna, ładna, ale jak z jej funkcjonalnością? Na szczęście tutaj również raczej nie ma wielu powodów do narzekania. Ogólnie można powiedzieć, że na urządzeniu mobilnym zrobisz praktycznie wszystko to, co mógłbyś na komputerze. Szczegółowe funkcje forBET mobile prezentują się natomiast tak:

 • Szybkie i wygodne wpłaty i wypłaty środków;
 • Dostęp do pełnej oferty zakładów bukmacherskich przedmeczowych oraz na żywo;
 • Dostęp do oferty sportów wirtualnych;
 • W przypadku zakładów live dostęp do match trackera, czyli ułatwiającej podejmowanie decyzji wizualizacji przebiegu meczu;
 • Korzystanie z bonusów, w tym bonusu powitalnego do 3280 zł;
 • Przeglądanie obecnych i przeszłych kuponów;
 • Oglądanie transmisji LIVE z wydarzeń sportowych udostępnionych przez forBET.

Jak widać z ofertą forBET jest pod tym względem całkiem nieźle. Bukmachera można jednak skrytykować za fakt, że raczej nie oferuje bonusów mobilnych, czyli takich do wykorzystania wyłącznie za pomocą aplikacji. Promocje tego typu stanowiłyby na pewno dużą zachętę do wypróbowania oferty mobilnej i mamy nadzieję, że forBET zdecyduje się je wprowadzić.

Czujemy się także zobowiązani zauważyć, że chociaż “streaming LIVE” na forBET brzmi dumnie, to póki co bukmacher wcale nie oferuje w ten sposób bardzo wielu wydarzeń. Cieszy jednak fakt, że infrastruktura mobilna jest już dostosowana do oglądania wydarzeń na żywo.

Ogólnie aplikacja forBET to jedna z lepszych tego typu apek na rynku. Imponuje ona wygodnym i estetycznym interfejsem, umożliwiając przy tym wykonywanie wszystkich czynności ważnych dla fana zakładów bukmacherskich. Wciąż można wytknąć jej parę drobnych braków, chętnie doczekalibyśmy się na przykład stałego bonusu mobilnego, ale ostateczna ocena jest pozytywna.