Forbet aplikacja

W Forbet aplikacja stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Korzysta się z niej przyjemnie i jest dostępna zarówno na Androidy, jak i iOS. Bukmacher Forbet zadbał o to, aby graczom wygodnie grało się z poziomu telefonów, więc jakościowa apka to z pewnością krok w dobrą stronę. Jak pobrać aplikację mobilną Forbet i co ciekawego się w niej znajduje?

forBet Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus od depozytu 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł + 100% do 2000 zł i bez podatku!:

5280 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jak pobrać aplikację Forbet?

To zależy, czy operujesz na urządzeniu z Androidem, czy jesteś posiadaczem oprogramowania iOS. W pierwszym przypadku pobranie aplikacji Forbet trzeba przeprowadzić manualnie, a w drugim instalacja jest zdecydowanie prostsza, bo wystarczy pobrać apkę Forbet z oficjalnego sklepu App Store. 

A czy w aplikacji również można wykorzystać kod promocyjny Forbet? Naturalnie, można przejść przez proces rejestracji z poziomu apki Forbetu i tam podać od razu kod bonusowy bukmachera.

aplikacja mobilna forbet

Forbet aplikacja Android: pobranie i instalacja

Użytkownicy Androidów muszą się nieco bardziej wysilić, bo aplikacja Forbet nie jest dostępna w oficjalnym sklepie Google Play. Podobnie zresztą, jak wszystkie apki bukmacherskie. Nie ma się jednak czego obawiać. Proces instalacji jest bardzo prosty.

 1. Wystarczy wejść na stronę mobilną bukmachera Forbet.
 2. Wybrać widoczną na ekranie głównym opcję pobrania aplikacji bukmachera.
 3. Należy zezwolić na pobranie oprogramowania spoza znanego źródła.
 4. Na końcu zatwierdzić instalację aplikacji Forbet na swoim telefonie.

Sam proces nie jest zbyt skomplikowany i nawet początkujący gracz sobie z nim łatwo poradzi. Po wykonaniu powyższych kroków Forbet aplikacja Android będzie gotowa do użytku.

Forbet aplikacja iOS: jak pobrać i zainstalować?

Obstawiając w Forbet aplikacja iOS może się okazać bardzo przydatna, a łatwość w jej pobraniu może być skłonić dużą część graczy do skorzystania z niej. Jeżeli masz iPhone’a, to Forbet aplikacja mobilna będzie do znalezienia w oficjalnym App Store. Firma Apple zezwala na umieszczenie w swoim sklepie produktów związanych z zakładami bukmacherskimi, a akurat aplikacja Forbet może się pochwalić wysoką średnią ocen (4,7). Jest ona oczywiście darmowa, więc nie trzeba się przejmować żadnymi dodatkowymi kosztami. Jedyne co należy zrobić to:

 1. Wejść do App Store w swoim urządzeniu z systemem iOS.
 2. Wpisać w wyszukiwarkę hasło ‘Forbet’. Aplikacja wyświetli się w propozycjach.
 3. Wybrać opcję ‘pobierz’ i zatwierdzić instalację.

Pobranie apki Forbet na iOS jest jeszcze łatwiejsze, niż w przypadku urządzeń Android. Forbet zadbał o wysokiej jakości aplikację, co zresztą widać po opiniach graczy.

Ciekawe funkcje aplikacji Forbet

Mobile ma przewagę nad wersją komputerową, bo po prostu jest bardziej poręczna. Wygoda w korzystaniu z aplikacji od lat jest doceniana przez graczy zakładów bukmacherskich i aplikacja Forbet spełnia wszystkie najważniejsze wymagania. Jakie funkcje gwarantuje apka bukmachera Forbet?

 • Funkcja Hot Bets: dodaj lub odrzuć proponowane zdarzenie do swojego kuponu za pomocą przesunięć w prawo i w lewo w aplikacji.
 • Można w niej ustawić kod PIN, który ułatwia logowanie bez podawania hasła i loginu.
 • Jeszcze łatwiejsze będzie logowanie po skorzystaniu z opcji biometrii (odciskiem palca lub rozpoznaniem twarzy).
 • Tryb ciemny można wybrać manualnie lub dostosować automatycznie do pory dnia.
 • Powiadomienia push o promocjach i ofertach specjalnych.

Żadna z powyższych funkcji nie jest dostępna na komputerze, więc aplikacja Forbet ma dość sporą przewagę nad wersją desktopową. Myślę, że w połączeniu z przejrzystym interfejsem i wygodnym poruszaniem się po apce daje to całkiem ciekawy produkt końcowy.

Aplikacja Forbet a kod promocyjny

Forbet aplikacja mobilna to obowiązkowy punkt dla każdego gracza posiadającego konto u tego bukmachera. Jeśli już pobrałeś aplikację Forbetu i dopiero planujesz rejestrację, pamiętaj o kodzie promocyjnym. Dzięki niemu znacznie zwiększysz swój bonus powitalny. Łatwo można porównać założenie konta z kodem i bez, a w poniższej tabeli znajdziesz wyjaśniające podsumowanie.

Bonus powitalnyForbet aplikacja bez koduForbet aplikacja z kodem GOALBET
Zakład bez ryzyka1000 zł1200 zł
Bonus od depozytu2000 zł2080 zł
Gra bez podatku30 dni30 dni
Euro 2024: Bonus od depozytu2000 zł2000 zł

Najważniejsze, żeby pamiętać iż na start w aplikacji Forbet mamy możliwość gry bez ryzyka, do tego bonus od depozytu i obstawianie bez podatku przez miesiąc. Różnica rejestracji z kodem promocyjnym GOALBET jest jednak widoczna gołym okiem i warto o nim pamiętać podczas zakładania konta.