PZBuk aplikacja mobilna

Świat zakładów bukmacherskich z roku na rok jest coraz bardziej sfokusowany na graczy mobilnych. Ciężko zatem wyobrazić sobie, by jakiś operator przetrwał bez aplikacji mobilnej. W przypadku bukmachera PZBuk aplikacja nie była dostępna od początku działalności. Z czasem jednak legalny bukmacher stanął na wysokości zadania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tejże aplikacji.

PZBuk
90/100
Godna polecenia aplikacja

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

PZBuk Mobile

Statystyki nie kłamią. Mówią jasno, że bukmacherzy generują coraz to większy ruch z urządzeń mobilnych. W porównaniu do poprzedniego roku, mówi się nawet o 30% zysku popularności aplikacji mobilnych względem stron internetowych zakładów bukmacherskich.

Matematyka w tym przypadku jest bezwzględna. Z łatwością możesz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jakiś bukmacher jest w stanie zignorować aktualnie panujący trend? Z pewnością nie. Widać to na przykładzie bukmacherów, którzy przez długi czas nie proponowali swoim graczom aplikacji mobilnych. Teraz jednak mają je już w swoich ofertach. W przypadku zakładów bukmacherskich PZBuk aplikacja pojawiła się dopiero po jakimś czasie, od wejścia na rynek.

Polskie Zakłady Bukmacherskie (tak brzmi pełna nazwa PZBuk) pracują ciągle nad rozwojem swojej “apki”. PZBuk Mobile dedykowana jest zarówno dla systemu operacyjnego Android, jak i iOS, więc każdy użytkownik powinien być usatysfakcjonowany. Przez pewien czas PZBuk nie oferował wsparcia dla urządzeń marki Apple. Aktualnie, użytkownicy urządzeń z potocznie zwanym jabłkiem mogą również cieszyć się z aplikacji mobilnej od PZBuk.

Aplikacja mobilna PZBuk

Aplikacja mobilna PZBuk cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Z pewnością wpływ ma na to także polityka bukmachera. W zakładach bukmacherskich PZBuk aplikacja jest od jakiegoś czasu na uprzywilejowanej pozycji. Wszystko za sprawą dedykowanej promocji – właśnie dla użytkowników mobilnych.

Mowa tutaj o promocji o nazwie Zakłady Kardio. Jest to urozmaicenie zakładów na żywo. Co ciekawe, dostępne wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej. W ramach tej oferty masz możliwość obstawienia na przykład, czy w ciągu najbliższych 30 sekund, 1 minuty, 5 minut lub 10 minut padnie bramka.

aplikacja bukmachera PZBuk

Można spodziewać się, że w zakładach bukmacherskich PZBuk mobile bonus, w postaci Zakładów Kardio, wkrótce zostanie poszerzony. Na stronie zakładów możesz przeczytać, że PZBuk zamierza częściej wprowadzać dedykowane promocje dla użytkowników swojej aplikacji.

Naszym zdaniem, to dobre rozwiązanie marketingowe. Korzystają na nim wszyscy – i gracze, którzy mogą liczyć na dodatkowe środki pieniężne, a także bukmacher – przyciągając coraz większą liczbę klientów mobilnych.

Zapewne zastanawiasz się, jakie wymagania sprzętowe ma u bukmachera PZBuk aplikacja mobilna?

Otóż, oprócz wyżej wymienionych rodzajów systemów operacyjnych, bukmacher PZBuk nie informuje oficjalnie o wymaganiach sprzętowych. Można zatem przyjąć, że “apka” ruszy na każdym urządzeniu ze zaktualizowanym Androidem. Plik instalacyjny zajmuje tylko kilku mb. Tyle samo miejsca musisz posiadać na swoim smartfonie, bądź tablecie, aby poprawnie zainstalować aplikację.

Przeczytaj także:

PZBuk – jak zainstalować aplikacje mobilną?

Aplikacji mobilnej dla Androida nie znajdziesz w Sklepie Play. Fakt ten ma ścisły związek z polityką firmy Google. Amerykański potentat nie zezwala na umieszczanie żadnych aplikacji hazardowych (bukmacherzy, kasyna) w oficjalnym sklepie. Nie ma to żadnego związku z polskimi zakładami bukmacherskimi. Restrykcje Google dotyczą wszystkich legalnych bukmacherów.

Aplikacja PZBuk na Android

W PZBuk Aplikacja na system operacyjny Android znajduje się bezpośrednio na stronie bukmachera i jej pobranie jest w pełni bezpieczne.

Zanim jednak ją pobierzesz, musisz dokonać jeszcze zmiany ustawień bezpieczeństwa w swoim urządzeniu. W ustawieniach smartfona, bądź tabletu należy znaleźć opcję “zezwól na instalację aplikacji pochodzących z innych źródeł” i ją zaznaczyć. To standardowa procedura w systemie Android i tym razem nie ma ona nic wspólnego z bukmacherami. Ta opcja wyświetli się automatycznie po rozpoczęciu pobierania aplikacji bukmachera PZBuk.

Pobranie, jak i sama instalacja aplikacji PZBuk jest w 100% bezpieczne. Jeżeli jednak masz obawy, co do tych ustawień, to po prawidłowym zainstalowaniu “apki” możesz powrócić do standardowych ustawień bezpieczeństwa w swoim telefonie.

Aby pobrać aplikację mobilną na system Android, musisz udać się do zakładki “Aplikacja mobilna” na stronie PZBuk. Tam bez trudu znajdziesz zielony przycisk “Pobierz aplikację”. Po jego kliknięciu ściągniesz plik instalacyjny, który później, bez najmniejszego kłopotu (po zmianie wspomnianych ustawień) zainstalujesz na swoim urządzeniu.

Aplikacja PZBuk na iOS

PZBuk zdecydował się też na wypuszczenie aplikacji mobilnej dla systemu operacyjnego iOS. Użytkownicy urządzeń z rodziny Apple mają nieco łatwiejszy proces instalacji bo wystarczy ją pobrać z autoryzowanego sklepu, który ma każdy posiadacz iPhone’a. Niemniej jednak, choć instalacja na Androida z początku może wydawać się skomplikowana, to w praktyce tak nie jest. Wystarczy podejść do tego ze spokojem. W przypadku iOS wszelkie aplikacje bukmacherów dostępne są w oficjalnym sklepie App Store.

Obstawianie na urządzeniu mobilnym

Jak z pewnością przeczytałeś na wstępie artykułu, bukmacherzy generują coraz więcej wejść z urządzeń mobilnych oraz stale rosnącą liczbę pobrań aplikacji mobilnej. W PZBuk aplikacja mobilna cieszy się również dużą popularnością, a do tego zbiera pozytywne oceny od graczy.

Wpływa na to kilka czynników, które opiszemy w dalszej części artykułu. Samo obstawianie w aplikacji mobilnej, poza drobnymi szczegółami, nie różni się niczym, od tego znanego ze strony internetowej bukmachera. Jest nawet dużo wygodniejsze. Możesz obstawiać zarówno ofertę przedmeczową, ofertę na żywo, gry karciane czy nawet sporty wirtualne – jednym słowem wszystkie zdarzenia, które znajdują się na stronie internetowej są dostępne również w aplikacji mobilnej.

Z poziomu aplikacji łatwo zasilisz także swoje konto, czy zlecisz żądanie wypłaty. Aplikacja mobilna PZBuk jest na tyle przejrzysta i intuicyjna, że nie ma sensu specjalnie rozpisywać się, gdzie konkretne funkcje się znajdują. Już po zalogowaniu wszystko będzie dla Ciebie jasne.

Zapewne zadajesz sobie pytanie, co jeżeli ktoś nie posiada urządzenia z Androidem. Owszem, na rynku istnieją jeszcze smartfony, czy tablety z innym oprogramowaniem, jak chociażby Windows Mobile. Dla takich graczy PZBuk przygotował mobilną wersję strony internetowej. Można rzec, że jest to środek pośredni, pomiędzy aplikacją mobilną, a stroną bukmachera. Mobilna wersja to nic innego, jak “odchudzona” witryna główna. Dostarcza ona wszystkie, główne funkcje.

Bonus powitalny PZBuk

Jeżeli zdecydujesz się na pobranie aplikacji mobilnej PZBuk, to pamiętaj, że za jej pomocą możesz również skorzystać z promocji powitalnej u bukmachera. Operator przygotował dla każdego nowego gracza bonus w postaci freebetu do 250 zł. Jest on możliwy do odebrania po dokonaniu pierwszej wpłaty i zrobieniu pierwszego zakładu.

Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt o wartości min. 250 zł, a następnie zagrać nim, by otrzymać freebet. Aplikacja PZBuk pozwala śmiało odebrać bonus, a także wykorzystać go w zakładach bukmacherskich. Oprócz oferty powitalnej, w apce od bukmachera PZBuk są dostępne różne przydatne funkcje.

Bonus powitalny do 250 zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

PZBuk aplikacja – funkcje

Oto najważniejsze funkcje, jakie dostarcza w przypadku bukmachera PZBuk aplikacja:

 • PZBuk MOBILE to pełna oferta zakładów:
  – oferta przedmeczowa,
  – oferta na żywo,
  – Gry TV,
  – sporty wirtualne (rozrywka 24 godziny na dobę).
 • oferuje płatności u bukmachera takie jak:
  – za pośrednictwem kart: VISA, Mastercard,
  – szybkimi przelewami: Tpay, Dotpay, Przelewy24, BLIK,
 • realizowanie wypłat wygranych,
 • funkcja cash-out,
 • dedykowana promocja – Zakłady Kardio,
 • dział FAQ

Jak łatwo zauważyć, aplikacja mobilna PZBuk jest funkcjonalną platformą. Na plus z pewnością zasługuje dedykowana promocja dla jej użytkowników oraz chęć wprowadzania kolejnych bonusów oraz wsparcie zarówno dla Androida jak i iOS.

PZBuk

iOS
Android
Graj na telefonie

PZBuk aplikacja – najczęściej zadawane pytania

Czy PZBuk posiada aplikację mobilną?

Tak. Zakłady bukmacherskie PZBuk oferują aplikację mobilną zarówno na telefony z systemem Android jak i te marki iPhone. Aplikacja dostępna jest w AppStore. Niestety z powodu ograniczeń prawnych nie znajduje się w Google Play. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.

Jak zainstalować aplikację mobilną?

Na telefonie iPhone możesz pobrać i zainstalować aplikację bezpośrednio z AppStore. Na telefonie z systemem Android na należy wejść na stronę PZBuk w przeglądarce i pobranie z niej aplikacji bukmacherskiej. Następnie można już bez problemu zainstalować ją na telefonie.