Sensacja wisi w powietrzu! Kopciuszek dwa razy zaskoczył Real [WIDEO]

Real Madryt po czterdziestu pięciu minutach sensacyjnie przegrywa 0:2 z Almerią w meczu 21. kolejki La Ligi. Autorami bramek dla gości byli Largie Ramazani oraz Edgar Gonzalez.

Kepa Arrizabalaga
IMAGO / ABACAPRESS Na zdjęciu: Kepa Arrizabalaga
  • Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmuje Almerię
  • Ostatnia drużyna tabeli do przerwy sensacyjnie prowadzi z Królewskimi 2:0
  • Fenomenalnym trafieniem popisał się Edgar Gonzalez

Edgar Gonzalez nie dał szans Kepie Arrizabaladze

W niedzielę o godzinie 16:15 na Santiago Bernabeu rozpoczął się mecz 21. kolejki La Ligi pomiędzy Realem Madryt a Almerią. Królewscy przed tym spotkaniem byli zdecydowanym faworytem, bowiem ich rywal to ostatni zespół w tabeli.

Tymczasem po pierwszej połowie to goście prowadzą 2:0. Almeria otworzyła wynik już w 38. sekundzie za sprawą gola Largiego Ramazaniego, który wykorzystał błędy obrońców gospodarzy. Przy interwencji nie popisał się też Kepa Arrizabalaga.

W 43. minucie na 2:0 dla drużyny Indalicos podwyższył Edgar Gonzalez. 26-letni pomocnik oddał fantastyczne uderzenie. Real Madryt ma czterdzieści pięć minut na odrobienie strat – w innym wypadku Girona może odskoczyć w tabeli zespołowi Los Blancos.

0:1 Largie Ramazani 1′

0:2 Edgar Gonzalez 43′