Real nie zmieni planów po sprowadzeniu Mbappe. Latem drużynę wzmocni jeszcze jeden napastnik

Real Madryt pracuje nad pozyskaniem Kyliana Mbappe. Oprócz niego, latem do zespołu trafi Endrick, którego wypożyczenie na pewno nie będzie przedłużone.

Florentino Perez
Obserwuj nas w
fot. Imago/ZUMA Wire Na zdjęciu: Florentino Perez
  • Real Madryt jest o krok od sfinalizowania transferu Kyliana Mbappe
  • Sprowadzenie Francuza nie zmieni planów wobec Endricka
  • Brazylijski talent również latem zamelduje się w stolicy Hiszpanii

Real chce mieć Endricka u siebie. Wypożyczenie nie zostanie przedłużone

Real Madryt pracuje nad sprowadzenie Kyliana Mbappe. Media są zgodne – ta saga transferowa wreszcie się zakończy. Gwiazdor powiadomił władze Paris Saint-Germain, że nie przedłuży wygasającej umowy. Na Santiago Bernabeu ma przenieść się tego lata. Choć oficjalne komunikaty w tej sprawie jeszcze się nie pojawiły, trudno spodziewać się innego rozwiązania. Mówi się nawet, że Mbappe zdążył już podpisać kontrakt z Królewskimi.

Carlo Ancelotti będzie miał więc do dyspozycji jednego z najlepszych piłkarzy świata. Ten fakt chciało wykorzystać Palmeiras, które proponowało Realowi Madryt przedłużenie wypożyczenia Endricka do końca 2024 roku. Brazylijski talent niebawem skończy 18 lat i będzie mógł przeprowadzić się do Europy. Królewscy już dawno temu sfinalizowali ten transfer, cierpliwie wyczekując przybycia napastnika.

Prawdopodobne sprowadzenie Mbappe nie zmieni jednak planów Realu. Latem zespół zasili także Endrick, który będzie walczył o skład z kapitanem reprezentacji Francji. Królewscy wiążą z nim olbrzymie nadzieje i chcą jak najszybciej mieć go u siebie.

Zobacz również: Lewandowski ma przed sobą tylko Messiego i Ronaldo. Wybitne statystyki!

Komentarze