Gwiazda FC Barcelony powinna wylecieć z boiska. Duża kontrowersja w meczu La Ligi

FC Barcelona zaledwie zremisowała u siebie z Granadą (3:3) w niedzielnym meczu La Ligi. Spotkanie mogło się potoczyć dla mistrzów Hiszpanii jeszcze gorzej, ale arbiter nie pokazał Pedriemu zasłużonej czerwonej kartki w pierwszej połowie.

Facundo Pellistri i Pedri
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Facundo Pellistri i Pedri
  • FC Barcelona po raz kolejny nie stanęła na wysokości zadania. Tym razem straciła punkty w starciu z Granadą (3:3)
  • Mało tego, arbiter popełnił poważny błąd na korzyść Blaugrany
  • W pierwszej połowie czerwoną kartkę powinien obejrzeć Pedri

Sędzia nie wyrzucił z boiska Pedriego, ale to nie pomogło Barcelonie

FC Barcelona nie ustaje w zawodzeniu oczekiwań fanów. W niedzielę mistrzowie Hiszpanii podejmowali u siebie zespół, który właściwie powoli zaakceptował już fakt, że w przyszłym sezonie będzie już występował w drugiej lidze. Granada CF nie czuła jednak żadnego respektu przed drużyną Xaviego Hernandeza i zremisował na Stadionie Olimpijskim 3:3.

To jednak nie wszystko. Jak wskazał portal Archivo VAR, arbiter w pierwszej połowie popełnił poważny błąd na korzyść Dumy Katalonii. Jeszcze, gdy gospodarze prowadzili po trafieniu Lamine’a Yamala doszło do starcia pomiędzy Pedrim a Facundo Pellistrim.

Faktem jest, że pomocnik Barcelony trafił w piłkę, ale jednocześnie ostro zaatakował nogi rywala. Według popularnego portalu, był to oczywisty błąd, a młody Hiszpan powinien obejrzeć czerwoną kartkę.

To i tak nie przeszkodziło Granadzie, która jeszcze przed przerwą wyrównała. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:3 i Barcelona traci już do liderującego Realu Madryt dziesięć punktów.