Gol Lewandowskiego nie wystarczył. Podział punktów w meczu Barcelony [WIDEO]

FC Barcelona w niedzielny wieczór zremisowała w lidze z Granadą. W tym spotkaniu obejrzeliśmy trafienie Roberta Lewandowskiego. 35-latek wpisał się na listę strzelców w 63. minucie meczu Barcelony z Granadą. Polski napastnik wykorzystał podanie Ilkaya Gundogana i sprytnym strzałem w dolny róg bramki pokonał golkipera rywali.

Robert Lewandowski oraz Martin Hongla
IMAGO / Sergio Ruiz / Pressinphoto Na zdjęciu: Robert Lewandowski oraz Martin Hongla
  • Lewandowski strzelił gola w spotkaniu przeciwko Granadzie
  • Polak sprytnym strzałem umieścił futbolówkę w dolnym rogu bramki
  • Asystę przy trafieniu napastnika zaliczył Ilkay Gundogan

FC Barcelona remisuje z Granadą. Gol Lewandowskiego

Na niedzielny wieczór zaplanowano spotkanie Dawida z Goliatem w La Liga. FC Barcelona mierzyła się przed własną publicznością z będącą na przedostatnim miejscu Granadą. Nieoczekiwanie to goście byli bliżej zwycięstwa, prowadząc zarówno 2:1 jak i 3:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3, a bohaterem “Dumy Katalonii” został autor dwóch trafień Lamine Yamal.

W 62. minucie Robert Lewandowski przypomniał o sobie polskim kibicom. Polak zagrał dwójkową akcję z Ilkayem Gundoganem, po czym oddał niezwykle sprytny i precyzyjny strzał w lewy dolny róg bramki. Golkiper rywali w tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia.

W 84. minucie na hiszpańskich boiskach zadebiutował Kamil Jóźwiak. Polak zastąpił na boisku Facundo Pellistriego.

FC Barcelona – Granada 3:3

Yamal (14′, 80′), Lewandowski (62′) – Sanchez (43′), Pellistri (60′), Miquel (66′)

Niedzielne trafienie było dla Roberta Lewandowskiego 15. golem w tym sezonie. 35-latek do tego zdołał dorzucić jeszcze sześć asyst. A to wszystko w 32. występach pod okiem Xaviego Hernandeza.