Nietykalni w Realu. Mają grać razem z Mbappe

Rodrygo i Vinicius Junior ucierpią na transferze Kyliana Mbappe? Zgodnie z doniesieniami Alfredo Matilli Brazylijczycy mogą spać spokojnie. To zasługa Florentino Pereza.

UD Almeria - Real Madryt
Obserwuj nas w
IMAGO / Photo Players Images/ Francisco Macia Na zdjęciu: UD Almeria - Real Madryt
  • Kylian Mbappe od nowego sezonu ma dołączyć do Realu Madryt
  • Jak przybycie Francuza wpłynie na sytuację obecnych gwiazd?
  • Florentino Perez wymaga od Carlo Ancelottiego umiejętnego skonstruowania składu

Mbappe, Bellingham i Brazylijczycy – tego wymaga Perez

Kylian Mbappe w lecie ma wzmocnić Real Madryt. Reprezentant Francji oczywiście nie będzie się musiał martwić o miejsce w podstawowym składzie Królewskich. Czy przybycie napastnika wpłynie na sytuację Rodrygo i Viniciusa Juniora? Spekulowano, że w związku z przeprowadzką 25-latka do Madrytu, jeden z Brazylijczyków będzie musiał opuścić Santiago Bernabeu.

Wydaje się, że transfer Mbappe nie wymusi zmiany klubowych barw na duecie z Kraju Kawy. Alfredo Matilla informuje, że Rodrygo i Vinicius są nietykalni. Florentino Perez miał przekazać Carlo Ancelottiemu, że wszystkie gwiazdy, a więc Mbappe, Bellingham i wspomniani Brazylijczycy, muszą znaleźć miejsce w wyjściowej jedenastce. Prezes Królewskich oczekuje składu, w którym nie zabraknie wymienionych piłkarzy.

W tym momencie przenosiny Mbappe do Realu oczywiście jeszcze nie są potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że Los Blancos dopną swego i Francuz od nowego sezonu zostanie ich graczem.

Transfer Mbappe wpłynie na sytuację Rodrygo i Viniciusa?
Tak, jeden z nich odejdzie 15%
Nie, Ancelotti zdoła znaleźć miejsce dla wszystkich gwiazd 85%
461+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, jeden z nich odejdzie
  • Nie, Ancelotti zdoła znaleźć miejsce dla wszystkich gwiazd

Komentarze