Znakomita reakcja młodzieżówki. Show nastolatka z Cracovii [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 19 znakomicie zareagowała na porażkę z Macedonią Północną i pewnie wygrała z Kazachstanem. Bohaterem meczu w Inowrocławiu był Kacper Śmiglewski, który zdobył dwie bramki i zanotował asystę.

Kacper Śmiglewski (reprezentacja Polski U-19)
IMAGO/ MATEUSZ SŁODKOWSKI / CYFRASPORT/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Kacper Śmiglewski (reprezentacja Polski U-19)
  • Reprezentacja Polski U-19 zrehabilitowała się za porażkę z Macedonią Północną
  • Podopieczni Wojciecha Kobeszki pewnie pokonali Kazachstan
  • Dwa gole i asystę w tym starciu zaliczył Kacper Śmiglewski z Cracovii

Reprezentacja Polski U-19. Śmiglewski bohaterem meczu z Kazachstanem

Reprezentacja Polski U-19 wyjątkowo nieudanie rozpoczęła zmagania w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Kobeszkę przegrali 0:2 z Macedonią Północną. Gole dla ekipy trenera Jakimoskiego strzelali Velichkovski i Elmas, z kolei w 27. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Dariusz Stalmach.

Już trzy dni później Polacy stanęli przed szansą na rehabilitację i z tej szansy w pełni skorzystali. Po pierwszej połowie meczu z Kazachstanem prowadzili 2:0 po trafieniach Maksymiliana Dziuby i Kacpra Śmiglewskiego, a niecały kwadrans po zmianie stron ustalili wynika na 3:0 – drugą bramkę zdobył Śmigielski, który także asystował przy golu otwierającym.

Młodzieżówka ma przed sobą jeszcze jeden październikowy mecz – we wtorek zmierzy się z Niemcami, którzy po zwycięstwie z Kazachstanem (6:0) mają na koncie trzy punkty.