PZPN już zdecydował ws. Michała Probierza. Jasny plan

PZPN nie ma zamiaru żegnać się z Michałem Probierzem. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl przekazał, że Euro 2024 nie zdecyduje o losach selekcjonera.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Michał Probierz

Michał Probierz zostanie z reprezentacją niezależnie od wyniku Euro 2024

Reprezentacja Polski przegrała pierwszy mecz na Euro 2024 z Holandią (1:2). Biało-czerwoni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zaskoczyli wielu kibiców, stawiając się dużo silniejszej drużynie.

POLECAMY TAKŻE

W sieci da się odnaleźć dużo pozytywnych głosów na temat Michała Probierza. Selekcjoner przekonał do siebie fanów odważnym stylem gry i wszystko wskazuje na to, że pozostanie na stanowisku. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl, PZPN nie ma zamiaru zwalniać trenera i na decyzję nie wpłyną dalsze wyniki na Euro 2024.

Do tej pory Probierz poprowadził kadrę w dziewięciu meczach, a starcie z Holandią było dla niego dopiero pierwszą porażką. Pod tym względem jest najlepszym selekcjonerem w historii, ponieważ wcześniej żaden z trenerów Biało-czerwonych nie potrafił zagrać ośmiu pierwszych spotkań bez przegranej.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to Michał Probierz poprowadzi Polskę w nadchodzącej Lidze Narodów. Polacy zagrają w grupie ze Szkocją, Chorwacją i Portugalią. W tych rozgrywkach nadrzędnym celem będzie utrzymanie, ale patrząc na ostatnią dyspozycję, być może Biało-czerwoni pokuszą się o sprawienie wielkiej niespodzianki.

Sprawdź: Ile drużyn wychodzi z grupy Euro 2024? Zasady awansu

Czy Michał Probierz powinien pozostać selekcjonerem reprezentacji Polski?

Tak 93%
Nie 7%
41+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze