Probierz zagra bez kombinacji. Taki ma być skład na mecz z Turcją

Reprezentacja Polski zagra z Turcją w ostatnim meczu kontrolnym przed Euru 2024. Według serwisu Meczyki.pl Michał Probierz decyduje się na galowy skład.

Bartosz Slisz
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Bartosz Slisz

Polska – Turcja: Przewidywany skład Biało-czerwonych

W poniedziałek (10 czerwca) reprezentację Polski czeka ostatni test przed nadchodzącym Euro 2024. Drużyna Michała Probierza z dobrej strony zaprezentowała się z Ukrainą (3:1), a teraz ma nadzieję na równie pozytywny wynik w starciu z Turcją. Zadanie raczej nie będzie łatwe, bo jest to kadra, w której niektórzy eksperci widzą czarnego konia mistrzostw.

POLECAMY TAKŻE

Nie zostało już zbyt dużo czasu na testowanie różnych wariantów i wiele wskazuje na to, że Michał Probierz postawi na sprawdzonych zawodników. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl opublikował prawdopodobny skład Biało-czerwonych.

Skład reprezentacji Polski na Turcję wg Tomasza Włodarczyka

Wojciech Szczęsny – Jakub Kiwior, Paweł Dawidowicz, Jan Bednarek – Nicola Zalewski, Bartosz Slisz, Jakub Piotrowski, Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski – Robert Lewandowski, Karol Świderski.

Ten skład brzmi bardzo znajomo, bo selekcjoner zdecydował się na identyczne zestawienie w marcowym meczu barażowym z Walią. Wydaje się, że w pierwszej jedenastce na Euro 2024 można się spodziewać co najwyżej jednej lub dwóch zmian.

Polska rozpocznie zmagania na mistrzostwach Europy starciem z reprezentacją Holandii. Początek meczu w niedzielę (16 czerwca) o godzinie 15:00.

Zobacz: Terminarz Euro 2024

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze