Michał Probierz wybrał zawodników na baraże. Wiadomo, kiedy ogłosi listę powołanych

Reprezentacja Polski za kilkanaście dni stanie do walki o awans na Mistrzostwa Europy. Michał Probierz wybrał już zawodników, którzy otrzymali powołanie. Jak przekazał Mateusz Borek z Kanału Sportowego, oficjalna lista zostanie przekazana do wiadomości publicznej w środę, czwartek bądź piątek.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
Imago / Mikołaj Barbanell Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz wybrał zawodników na mecze barażowe
  • Reprezentacja Polski w półfinale baraży zagra z Estonią
  • Ogłoszenie powołań nastąpi we wtorek, czwartek bądź piątek

Probierz ogłosi powołania w przyszłym tygodniu

Reprezentacja Polski już w tym miesiącu rozegra mecze barażowe o awans na Mistrzostwa Europy 2024. Półfinałowym rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Estonii. W przypadku zwycięstwa w finałowym meczu czeka nas starcie z kadrą Walii bądź Finlandii.

POLECAMY TAKŻE

Michał Probierz miał podjąć już decyzję i poinformować piłkarzy, którzy otrzymają powołanie na najbliższe zgrupowanie. Jednak kibice reprezentacji Polski muszą uzbroić się w cierpliwość, aby poznać listę powołanych zawodników. Jak przekazał Mateusz Borek podczas programu Loża Piłkarska na Kanale Sportowym, selekcjoner naszej drużyny narodowej poprosił piłkarzy, aby nie chwalili się publicznie powołaniem.

Rozmawiałem chwilę z selekcjonerem, który powiedział: kto jest zdrowy, kto coś gra za granicą to powołanie dostał. Chyba też piłkarze mogę to powiedzieć na bazie rozmowy z Marcinem Bułką dostali prośbę, albo oficjalny zakaz ze sztabu reprezentacji, żeby się nie chwalić tym powołaniem – powiedział Mateusz Borek w programie Loża Piłkarska na Kanale Sportowym.

Z tego co powiedział selekcjoner, lista zostanie ogłoszona w środę, czwartek albo piątek. Musimy przygotować się na te trzy terminy. Wczoraj decyzji jeszcze nie było – dodał dziennikarz.

Czy reprezentacja Polski awansuje na EURO?

TAK 68%
NIE 32%
103+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • TAK
  • NIE

Komentarze