Komentatorzy na mecz Polska – Austria. 

Reprezentacja Polski zagra z Austriakami w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2024. Początek tego spotkania w piątek o godzinie 15:00. Sprawdź, którzy komentatorzy zajmą się meczem Polska - Austria.

Adam Buksa
Obserwuj nas w
Eibner-Pressefoto / Alamy Na zdjęciu: Adam Buksa

Polska – Austria komentatorzy

Reprezentacja Polski po porażce z Holandią musi osiągnąć pozytywny wynik z Austrią, jeśli marzy o wyjściu z grupy. Porażka prawdopodobnie całkowicie przekreśli szanse Biało-czerwonych na fazę pucharową, patrząc na to, że w ostatniej kolejce ich rywalem będzie faworyzowana Francja.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Jednak mimo podbramkowej sytuacji kibice nie tracą wiary i na pewno będą wspierać drużynę Michała Probierza podczas piątkowego meczu na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Transmisja z tego widowiska dostępna na kanałach TVP1 i TVP Sport, zaś za pośrednictwem internetu na stronie sport.tvp.pl.

Wiemy już, którzy komentatorzy zajmą się meczem Polska – Austria. Drugi mecz reprezentacji Polski na Euro 2024 skomentują Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski. Ten duet wcześniej zasiadł przed mikrofonami przy okazji spotkań Hiszpanii z Chorwacją oraz Portugalii z Czechami.

Polska – Austria: o której

Polska zagra z Austrią w piątek (21 czerwca) o godzinie 18:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Będzie to ósmy dzień mistrzostw Europy 2024 w Niemczech.

Zobacz także: terminarz Euro 2024

Komentarze