Mecz kadry U-21 na “pustym” Stadionie Śląskim. Dosadny komentarz reprezentanta

Jakub Kamiński dość jednoznacznie skomentował grę reprezentacji Polski U-21 z rówieśnikami z Bułgarii na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Obiekt świecił pustkami, co nie jest niespodzianką.

Reprezentacja Polski U21
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Reprezentacja Polski U21
  • Polska przegrała z Bułgarią 0:1
  • Mecz zgromadził niespełna sześć tysięcy widzów
  • Stadion Śląski świecił pustkami

Niespełna 6 tys. widzów na meczu reprezentacji U-21

Mecz młodzieżowej reprezentacji Polski z rówieśnikami z Bułgarii zgromadził na Stadionie Śląskim 5498 widzów, o czym poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk. Nie trudno wyobrazić sobie krajobraz tego spotkania na obiekcie mogącym pomieścić ponad 50 tys. fanów. Dobrej frekwencji nie sprzyjał też termin rozegrania tego starcia. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał o godzinie 15:00 we wtorek.

– Stadion Śląski to miejsce legendarne dla polskiej piłki, ale każdy kto zna ten region wie, że jest tu bardzo dużo stadionów, na których można było rozegrać ten mecz z Bułgarią – przyznał Jakub Kamiński cytowany przez Rafała Musioła w serwisie X.

Trudno się temu dziwić, gdy w pobliżu znajdują się obiekty w Tychach czy Sosnowcu. Jest też nieco większy stadion w Zabrzu. Wszędzie tam odbiór niespełna sześciotysięcznej publiki byłby zdecydowanie inny.

Zobacz również: Barcelona ma problem z transferem pomocnika. Główni kandydaci wybiorą inne kluby?

Komentarze