Tomaszewski nie pozostawia złudzeń. “Byliśmy najgorszą drużyną”

Jan Tomaszewski na łamach "Super Expressu" nie szczędzi gorzkich słów pod adresem reprezentacji Polski na Europ 2024. - Z przykrością muszę powiedzieć, że byliśmy najgorszą drużyną - stwierdził.

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
Meng Gao / Alamy Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Jan Tomaszewski ubolewa nad postawą kadry

Reprezentacja Polski wywalczyła awans na mistrzostwa Europy 2024 poprzez baraże. Mecze towarzyskie Biało-czerwonych przed samym turniejem w Niemczech napawały optymizmem. Jednakże zwycięstwa nad Ukrainą (3:1) i Turcją (2:1) nie przełożyły się na dobre wyniki na Euro 2024.

POLECAMY TAKŻE

Polacy w Niemczech po porażkach z Holandią (1:2) i Austrią (1:3), w ostatnim meczu szczęśliwie zremisowali z Francją (1:1). Legendarny Jan Tomaszewski swoim najnowszym komentarzu ostro ocenił występ drużyny narodowej.

Niestety z przykrością muszę powiedzieć, że byliśmy najgorszą drużyną. Dlaczego? Bo nawet Szkoci pokazali, że grają nowoczesny futbol – wyznał. Zaznaczył, że nawet Gruzja, która generalnie jest uważana za słabszą drużynę, wyszła z grupy.

Dodał, że Gruzini grali ofensywnie dwoma napastnikami. – Żałuję tylko, że Hiszpanie strzelili pięć bramek, bo jedna była samobójcza, bo mecz powinien skończyć się dwucyfrowym wynikiem – oznajmił.

Komentarze