Stępiński z kolejnym trafieniem na Cyprze, Polak nie zwalnia tempa w Omonii

Mariusz Stępiński tej zimy zasilił szeregi Omonii Nikozja. Doświadczony napastnik w środowy wieczór zdobył trzecią bramkę w nowym zespole.

Mariusz Stępiński
  • Mariusz Stępiński kolejny raz przypomniał się polskim kibicom
  • 28-letni napastnik zdobył bramkę w meczu z Ethinikosem
  • Ogólnie w tej kampanii doświadczony napastnik strzelił już sześć goli

Stępiński z kolejnym golem

Mariusz Stępiński w styczniu trafił z Aris Limassol do Omonii Nikozja. Związał się z nowym klubem kontraktem do końca maja 2026 roku.

Tymczasem w środowym spotkaniu ligowym 28-latek strzelił kolejnego gola w tej kampanii. Tym razem Stępiński wpisał się na listę strzelców w 10. minucie. Finalnie polski napastnik przyczynił się do zremisowane meczu z Ethnikosem (2:2).

Ogólnie w tej kampanii Stępiński zdobył już sześć bramek. W środowym starciu były piłkarz między innymi Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów grał do 84 minuty. U rywali do 80 minuty grał z kolei Patryk Lipski.