Ruben Neves porównał Saudi Pro League i ligi europejskie. Zaskakująca opinia

Ruben Neves latem tamtego roku zdecydował się na transfer do Arabii Saudyjskiej. Portugalczyk po sześciu latach gry w Premier League trafił do Al Hilal. W rozmowie z portalem O Jogo został zapytany o różnicę pomiędzy grą w Europie a Saudi Pro League.

Ruben Neves
Obserwuj nas w
Imago / Victor Fraile Na zdjęciu: Ruben Neves
  • Ruben Neves latem zamienił Wolverhampton na arabskie Al Hilal
  • Portugalczyk chwali sobie grę w nowej lidze
  • Zdaniem pomocnika nie ma różnic pomiędzy grą w Saudi Pro League a grą w europejskich ligach

Ruben Neves nie widzi różnić pomiędzy ligą saudyjską a ligami w Europie

Ruben Neves jak większość gwiazd zdecydował się kontynuować karierę w Arabii Saudyjskiej. Portugalczyk skorzystał z gigantycznej oferty złożonej przez Al Hilal i opuścił po sześciu latach Wolverhampton Wanderers. Angielski klub na transferze pomocnika zarobił aż 55 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

26-letni zawodnik bardzo dobrze odnalazł się w realiach nowej ligi. Jego zespół bezsprzecznie przewodzi stawce w tabeli ligowej, a sam Neves ma duży wkład w grę zespołu. Jak dotąd rozegrał w barwach nowego klubu 28 meczów, w których strzelił 4 bramki i zaliczył 6 asyst.

W niedawnym wywiadzie z portalem O Jogo podzielił się dość zaskakującą opinią na temat Saudi Pro League. Jego zdaniem nie ma dużych różnic pomiędzy ligą saudyjską a najlepszymi ligami w Europie.

Nie czuję różnicy pomiędzy ligą saudyjską a ligami europejskimi. Arabia Saudyjska może mieć w przeciągu dwóch lat jedną z najlepszych lig na świecie. Jakość zawodników, którzy tutaj trafiają jest doskonała. To wygląda jak playstation – powiedział Ruben Neves w rozmowie z O Jogo.

Nie planuje szybkiego powrotu – dodał piłkarz Al Hilal

Komentarze